آزادی پیمانکار پارک ارم با وثیقه 600‌ میلیونی
۱۰۹۰۲۷
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۳
۶۹۲۲ 
پیمانکار وسیله حادثه‌ساز در پارک ارم بعد از تحقیق در دادسرا با وثیقه 600‌میلیون‌تومانی آزاد شد.
روزنامه شرق: پیمانکار وسیله حادثه‌ساز در پارک ارم بعد از تحقیق در دادسرا با وثیقه 600‌میلیون‌تومانی آزاد شد.

بازپرس خدایی رییس شعبه 16 دادسرای ناحیه 5 تهران گفت: «اتهام ایراد صدمات بدنی غیرعمدی ناشی از عدم رعایت مقررات مربوطه و نقص فنی به متهم پرونده که پیمانکار است تفهیم شد.»

به گفته بازپرس خدایی نظر کارشناسان سازمان استاندارد هنوز به دادسرا نرسیده است. این مقام قضایی توضیح داد: «رسیدگی به پرونده تا رسیدن به نتیجه نهایی ادامه خواهد داشت و در حال حاضر نیز مراحل و تحقیقات قانونی در جریان است.»

وی ادامه داد: «احتمال دارد در این دستگاه از آلیاژ غیراستاندارد استفاده شده باشد به هر حال این دستگاه مرحله تست را گذرانده و شش ماه نیز کار کرده بود بنابراین باید منتظر نظر کارشناسان بمانیم.»

بازپرس پرونده حادثه در پارک ارم در پاسخ به این سوال که آیا پیمانکار تنها متهم پرونده است، گفت: متهم اصلی پیمانکار است اما در مجموعه پارک ارم هم قصوری انجام شده است که میزان تقصیر پس از اعلام نظر کارشناسان مشخص خواهد شد. چون مجموعه مدیریت واحدی دارد و پیمانکار هم در واقع مستاجر است.

 نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که با اشتباهات و قصور باید برخورد قانونی شود و رفتار مثبت و درست هم باید انعکاس یابد. خانواده مصدومان حادثه تا این مرحله از درمان یک ریال هم نپرداخته‌اند و همه هزینه‌های بیمارستان را پیمانکار پرداخت کرده است.پیمانکار پارک ارم در جلسه بازپرسی گفت هنوز علت حادثه را نمی‌داند و کاملا تابع قانون است.

 پیمانکار پارک ارم بعد از جلسه بازپرسی با قرار وثیقه 600‌میلیون‌تومانی آزاد شد این در حالی است که سه دختر حادثه‌دیده، همچنان در بیمارستان بستری هستند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1393/02/25
چرا ازاد شد؟ اون پول رو به جيب زده جنس نامرغوب خريده....چراااااااا ازاد شد؟؟؟؟؟!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج