آموزش مجازی تا چه زمانی ادامه پیدا می‌کند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۹۳۲۹۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
۱۱۰۵
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با توجه به شرایطی که در حال حاضر در کشور حاکم است به احتمال زیاد همچنان تا پایان سال تحصیلی ۱۳۹۹- ۱۴۰۰ برای حفظ جان دانش آموزان و دانشجویان همچنان آموزش بصورت مجازی برگزار می‌شود.

میزان نوشت: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با توجه به شرایطی که در حال حاضر در کشور حاکم است به احتمال زیاد همچنان تا پایان سال تحصیلی ۱۳۹۹- ۱۴۰۰ برای حفظ جان دانش آموزان و دانشجویان همچنان آموزش بصورت مجازی برگزار می‌شود.

مهرداد ویس کرمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، در خصوص اینکه آیا امکان دارد در سال جدید مدارس بازگشایی شوند و همه دانش آموزان از آموزش حضوری عادلانه تری برخوردار شوند، گفت: اصل واقعیت تعلیم و تربیت حضور در مدارس است و حضوری بودن آموزش است و در بسیاری از شهرها و روستاها که جمعیت کمتری دارند و از نظر شرایط کرونا وضعیت بهتری دارند حضوری بودن مدارس ایراد زیادی ندارد می‌توان به گرم شدن هوا، کلاس‌ها را در فضای باز یا اینکه با تعداد محدود و پنجره‌های باز کلاس‌های درس بخصوص برای دوره لبتدایی حضوری برگزار شود و آرام آرام به طرف بازگشایی مدارس رفت.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی گرچه به دلیل بحران همه‌گیری ویروس کرونا همه مجبور شدیم کل آموزش‌ها را در کشور به صورت مجازی ارائه کنیم، ولی واقعیت این بوده که تقریباً یک سال است سیستم آموزشی کشور فلج شده و با کیفیت پایین ارائه می‌شود و تداوم این روند باعث افت شدید کیفیت تحصیل برای این نسل از دانش آموزان می‌شود.

ویس کرمی افزود: شبکه شاد را باید به عنوان بستر اصلی تعامل مستقیم یادگیری در سطح مدرسه، تفکر راهبردی و تحولات علم و فناوری، آینده پژوهی در نظر گرفت و استفاده برد، انشالله با رفع شدن این بیماری باید در فضای حضوری به جبران دروس در همه سطح از آموزش در کشور باشیم و از برنامه شاد به عنوان مکمل آموزشی استفاده شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: البته با توجه به شیوع ویروس کرونا که بسیار خطرناک‌تر است و اینکه سنین پایین جامعه را در بر میگیرد، و با توجه به اینکه شرایط کرونا به چه صورت خواهد شد و با تهیه واکسن بتوان تسلط بیشتری روی این ویروس داشت، می‌توان گفت که مدارس بازگشا می‌شوند. باز گشایی مدارس اگر شرایط بیماری کرونا بهتر شود، ستاد کرونا اجازه دهد و بتوان گفت که تعداد زیادی از افراد در همه اقشار به واکسن کرونا دسترسی پیدا کنند، می‌توان امیدوار شد که مدارس و دانشگاه‌ها بازگشا شوند و بصورت حضوری برگزار شود.

این نماینده مجلس تاکید کرد: با توجه به شرایطی که در حال حاضر در کشور حاکم است به احتمال زیاد همچنان تا پایان سال تحصیلی ۱۳۹۹- ۱۴۰۰ برای حفظ جان دانش آموزان و دانشجویان همچنان آموزش بصورت مجازی برگزار می‌شود و در فضای مجازی آموزش به قوت خود باقی خواهد ماند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر