اعلام آثار راه یافته به جوایز آکادمی فیلم کوتاه
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۹۳۵۰۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
۶۵۷
آثار راه یافته به یازدهمین دوره ی جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران اعلام شد.
خبرگزاری ایسنا: آثار راه یافته به یازدهمین دوره ی جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران اعلام شد.
 
به نقل از ایسفا، با پایان بازبینی فیلم‌های ارسالی به دبیرخانه‌ی آکادمی فیلم کوتاه ایران، ۱۲۰ فیلم وارد مرحله‌ی داوری این جوایز شدند.
 
اعلام آثار راه یافته به جوایز آکادمی فیلم کوتاه
 
لازم به ذکر است این ۱۲۰ فیلم بر اساس آیین‌نامه‌ی جدید ایسفا به دو شیوه‌ی آکادمی و انتخاب تعیین شده‌اند. بدین ترتیب بر اساس شیوه‌ی آکادمی آثاری که پیش در یکی از جشنواره‌های مورد تأیید جوایز ایسفا حضور داشته‌اند نیز به شرح زیر اعلام می‌شوند: اتاق آبی (داوود عباسی)، اتاق تست (امیرحسین اجلی)، اجباری (محمدجواد خورشا)، اسب سفید بالدار (مهیار ماندگار)، اسباب‌بازی (نیما رحیم‌پور)، اشغال (علی عزیزی)، اکسپوپاندمیک (فرهاد دلآرام)، آلترناتیو (داوود عباسی)، انباشتگی (فرهاد نجفی‌راد)، انکاس (محمود شاکری)، انگشت (وحید علیمردانی)، او مثل من (میلاد نسیم‌ سبحان)، ایده‌هایی برای مردن (روزبه کاظمی نشاط)، آیدین (میرعباس خسروی‌نژاد)، آینه (فرانک مرادی)، بادبادک‌ها (سیدپیام حسینی)، بلین (اصغر لائی)، بنفشه‌زار (آبتین سلیمی‌طاری)، به سبک زمین (پیام رضایی)، بهم‌زن (پارسا انصاری، آذین دهقان)، به وقت قدیم یا جدید (کیان حجازی)، بودن (بابک خرمدین)، بی‌تیمار (سحر جعفریزاد)، بی‌ریختی (محمد رحمتی)، بیداری (امیر صرافها)، پارک دوبل (دریا آذری)، پدر (محمد کیوان‌مرز)، پرستیژ (زهرا آهویی)، پناهجویان (محمد امین فلاح، مهسا تکش)، تخت آبی (علیرضا کاظمی‌پور)، ترس خود را جابه‌جا می‌کند (ایمان صالحی)، تشک مواج (امین خنکال)، تف (آرمین رحیمیان، عماد امامی‌نیا)، تهاتر (عماد آراد، زیبا کرمعلی)، جلد (احسان معجونی)، جونده (نوید صولتی)، حفره (امیر روئینی)، خوابی که نمی‌بینم (مجید حلوایی)، خودتو برسون (آیدا تبیانیان)، خوناب (مجتبی قاسمی)، دآش (سهند کبیری)، داغی (فاطمه محمدی)، دایان( فرود عوض‌پور)، در میانه زندگی (مهدی مالکی)، دراپ (شاهین حق‌شعار)، درخت سفید (فریما خلیلی)، درخود مانده (امیرحسین سرمدی)، دشنه (علیرضا مشهدی‌تفرشی)، دکل (سیدبابک مصطفوی)، دوآل‌پا (محمدرضا مرادی)، رویای نابه‌روال (محمدابراهیم خاکی)، زرد خالدار (باران سرمد)، زندگی زیباست (مصطفی رحیمی)، زندگی لزج (محسن مهری دروی)، زنگ تفریح (نوید نیکخواه آزاد)، زوزه‌مرد (رضا گمینی)، زیستن (محسن سلمانی)، سایکو (مصطفی داوطلب)، سایه روباه (نوشین معراجی)، سبا (محمدرضا خاوری)، سرسام (وحید حسینی‌نامی، نوید حسینی‌نامی)، سفیدپوش (رضا فهیمی)، سنگبال (آمین صحرایی)، سی‌تومن نقد (محمدرضا عبدالمالکی)، شاهد (علی عسگری)، شهربازی (کاوه مظاهری)، شوفر (رضا نجاتی)، صحنه (امیر مهندسیان)، صورت‌های بی‌چهره (حسام رحمانی)، طولانی‌تر از همیشه (فرزین سعید)، فشن (فردین انصاری)، قرنطینه (محمدرضا اردلان)، کانگورو (ابوالفضل فرهادی)، کلوپ شبانه (داوود رنگخانه)، کوک (صادق داوری)، کولاژ (صادق اسحاقی)، گذار (کیمیا هندی)، گرگ‌ها (امیررضا جلالیان)، گودال‌های عمیق (مسعود معرفی)، گوشت‌تلخ (فرید حاجی)، گوشه پوسیده مرگ (امیر کرمی)، گیزلین (علیرضا سلمانپور)، لذت‌های گناه‌آلود (مهدی فردقادری) ماسک (نوا رضوانی)، ماهکان (حسام حسینی، عباس حسین‌زاده)، مربع (عرفان آدیگوزلی)، مرگ تدریجی (آمین صحرایی)، موناکو (آرمان خوانساریان)، ناجور (وحید مباشری، اسما درویش‌خوب)، ناطق (مهرشاد رنجبر)، ناهید (صمد علیزاده)، نوازنده (محسن مهری دروی)، هرگز، گاهی، همیشه (شادی کرم‌رودی)، هویت (هادی نصیری)، واحد شش (علی افشاری)، وادیار (مرجان خسروی)، وضعیت اورژانسی (مریم اسمی‌خانی)، یخ آن تابستان (مهرداد عبدالهی)، یونس (سیامک سلیمانی)، Unseens (شهاب آب‌روشن).
 
هم‌چنین از بین آثار ارسالی به دبیرخانه در شیوه‌ی انتخاب تعداد ۲۰ فیلم توسط هیئت انتخاب متشکل از بهزاد آزادی، بهرام ارک، مرجان اشرفی زاده، نگین امین زاده،  توفیق امانی، عاطفه خادم الرضا، و محمد نجاریان برای داوری نهایی یازدهمین جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران معرفی شده‌اند.  این فیلم‌ها به شرح زیر می‌باشند:
استارلت (محمدجواد حکمی)، آدمیزاد ( محمدرضا نورمندی‌پور)، آمریکا (علی‌یار راستی)، آن‌بالا (رعنا صفی‌یاری)، پسری که ناپدید شد (آیدا علی ‌مددی)، تیرمست (علی حسین‌زاده)، جابه‌جایی (روزبه کاظمی‌نشاط)، چهلم ( حامد قاسمی)، حاصلضرب تردید و کبریت (سعید زارع‌ سهیلی)، خرگوشت (حسام رحمانی)، خون، عرق، اشک (علیرضا اسفندیارنژاد)، درس (محمود رفیعی)، زن مرد نقاش (سهیل دانش‌اشراقی)، زیر یک سقف در تهران (کیمیا ایزدپناه)، کرایه (تایماز رضوانی)، گربه‌ها (محمد رسولی)، گزارش یک اخراج (طاهره شعبانیان)، لیبیدو (سعید دشتی)، مثل یک خانم (محمود پوینده)، هاوائی (مرتضی فریدونی)
یازدهمین دوره‌ی جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران در بهار سال ۱۴۰۰ به دبیری علیرضا قاسمی برگزار خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی