ادعاهای جدید اردوغان درباره مقابله با تروریسم
۱۰۹۴۳۸۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴
۱۲۹۳
رئیس‌جمهوری ترکیه گفت: عملیات‌های مبارزه با تروریسم ترکیه در داخل و خارج از کشور، هم حق مشروع هم وظیفه انسانی ما است.

ایسنا: رئیس‌جمهوری ترکیه گفت: عملیات‌های مبارزه با تروریسم ترکیه در داخل و خارج از کشور، هم حق مشروع هم وظیفه انسانی ما است.

به نقل از خبرگزاری آناتولی، رجب طیب ارودغان، رئیس‌جمهوری ترکیه طی سخنانی در نشست گروهی حزب عدالت توسعه ضمن تاکید بر عملکرد موفق کشورش در مقابله با پاندمی کرونا ادعا کرد: اکنون کشورهای غربی از سیستم بهداشتی ترکیه الگوبرداری می‌کنند.

ارودغان با اشاره به مشکلاتی که کشورهای پیشرفته در پاندمی کرونا با آن مواجه شدند، گفت: هیچ مشکلی در مورد زنجیره تولید، تامین و توزیع مواد غذایی که در اقصی‌نقاط جهان دچار بحران شده است، نداریم.

ادعاهای جدید اردوغان درباره مقابله با تروریسم

وی با اشاره به تمایل کشورهای خارجی به سرمایه‌گذاری در ترکیه، تصریح کرد: علاقه محافل مالی و سرمایه گذاری بین‌المللی به کشورمان که مدتی‌ است به کندی پیش می‌روند، به تدریج در حال افزایش است.

اردوغان با اشاره به موفقیت‌های نیروهای کشور در مبارزه با تروریسم گفت: حزب حاکم عدالت و توسعه و اتحاد جمهور با قاطعیت به مبارزه با تروریسم ادامه داده و این معضل را ریشه‌کن خواهند کرد. عملیات‌های مبارزه با تروریسم ترکیه در داخل و خارج از کشور، هم حق مشروع هم وظیفه انسانی ما است. مبارزه ترکیه با تروریسم نه تنها دلباختگان تروریسم در داخل کشور، بلکه عده‌ای در خارج از کشور را نیز ناراحت کرده است.

وی افزود: همانطور که نقشه کسانی که از ۴۰ سال گذشته قصد داشتند در شرق و جنوب شرق ترکیه را مانند اتفاقات آغاز اشغال کشورمان از شهر ازمیر در قرن گذشته را تکرار کنند، شکست دادیم، به همدستان سیاسی و بالفعل آن‌ها نیز پاسخ مناسب خواهیم داد.

اردوغان خاطرنشان کرد : برای انجام وظایف برادری، دوستی و انسانیت که هزاران سال در جغرافیای ما حاکم بوده و هست و نیز برای انجام عملیات نظامی با هدف مقابله با تروریسم در خارج از مرزهای کشور از هیچ کس رخصت نمی‌خواهیم و اجازه نمی‌گیریم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:5
Iran (Islamic Republic of)
20:48 - 1399/12/06
مردک، داعش از مرزهای ترکیه با نفرات و تجهیزات نظامی وارد سوریه شدند و آن همه جنایات انجام دادند تازه زخمی های داعش در ترکیه درمان می شدند
حالا تو شدی قهرمان مبارزه با داعش!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
22:25 - 1399/12/06
مرد دو هزار چهره دو هزار رنگ ولی برای ملت خودش خوبه
United States of America
23:36 - 1399/12/06
درود بر اردوغان کبیر
Iran (Islamic Republic of)
00:24 - 1399/12/07
این خر دوخان خودش پناه گاه تروریسم داعش است
Iran (Islamic Republic of)
02:09 - 1399/12/07
این بابا کلا تو توهم بسر میبره ، هزاران سال و از کجاش دراورده ، اینا کلا هفتصد ساله اومدن اناتولی، هزاران سال خخخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج