هیاهوی هواداران مادریدی در تمرین با دود رنگی!
۱۰۹۴۷۰۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۲
۸۹۸
گروهی از هواداران اتلتیکو برای انگیزه دادن به تیم سیمئونه از دود‌هایی به رنگ قرمز و سفید استفاده کردند و تصویر جالبی را ایجاد کردند.

فوتبالی: گروهی از هواداران اتلتیکو برای انگیزه دادن به تیم سیمئونه از دود‌هایی به رنگ قرمز و سفید استفاده کردند و تصویر جالبی را ایجاد کردند.

اتلتیکو مادرید در سالهای اخیر با هدایت دیگو سیمئونه به تیم متفاوتی تبدیل شده است. تا قبل از آن تیم ساده ای بودند که صرفا برای تورنمنت های کوچک تر نظیر جام حذفی اسپانیا یا لیگ اروپا تلاش می کردند اما در سالهای اخیر به تیمی قدرتمند تبدیل شده اند که عملا رئال مادرید و بارسلونا که دو غول فوتبال اسپانیا هستند را به چالش کشیده اند.

اتلتیکو ماه هاست که در صدر جدول لیگ اسپانیا جای گرفته است و با وجود لغزش های هفته های اخیرش همچنان بخت اصلی قهرمانی لالیگاست. آنها در چمپیونزلیگ هم با وجود شکست نزدیک دور رفت مقابل چلسی همچنان در بازی برگشت شانس دارند که کامبک بزنند و شانس صعود داشته باشند.

هیاهوی هواداران مادریدی در تمرین با دود رنگی!

حالا و در روزهای مهم باشگاه اتلتیکو، گروهی از هواداران این تیم برای روحیه دادن به تمرین آمدند. این دسته از هواداران افراطی اتلتیکو به شدت پرهیاهو بودند و برای انگیزه دادن به تیم سیمئونه از دودهایی به رنگ قرمز و سفید استفاده کردند و تصویر جالبی را ایجاد کردند.

اتلتیکو در روز هفدهم اسفند بازی بسیار مهمی مقابل رئال مادرید تیم دوم جدول لالیگا دارد که این بازی را به نوعی می توان فینال لالیگا دانست و ده روز بعدش هم باید بازی برگشت با چلسی را برگزار کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج