ابراز امیدواری فرمول یک به بازگشت تماشاگران
۱۰۹۴۹۷۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۰
۷۰۵
فرمول یک امیدوار است مسابقات امسال با حضور تماشاگران برگزار شود.

خبرگزاری فارس: فرمول یک امیدوار است مسابقات امسال با حضور تماشاگران برگزار شود.

فرمول یک ابراز امیدواری کرد تعداد زیادی از برگزارکنندگان بتوانند درهای خود را به روی تماشاگران باز کنند، اگرچه محدودیت‌های ویروس کرونا در اوایل فصل می‌تواند بر حضور تماشاگران تأثیر بگذارد.

مسابقات فرمول یک در سال ۲۰۲۰ به جز موارد محدود، بدون حضور تماشاگران برگزار شد. در حالی که بحران جهانی کووید ۱۹ در پی اقدامات واکسن و از بین رفتن ویروس جدید به آرامی فروکش کرده، برگرارکنندگان مسابقات به فکر بازگشت تماشاگران به پیست هستند.

چلو تارگت آدامز مدیر اجرایی فرمول یک در این باره گفت: در این مرحله من هنوز امیدوار و خوشبین هستم تماشاگران قسمت عمده‌ای از مسابقات فصل را ببیند. من فکر می‌کنم این موضوع به مکان‌های برگزاری مسابقات بستگی دارد.

اوایل هفته گذشته بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس گفته بود از اردیبهشت هواداران اجازه خواهند داشت در ورزشگاه‌ها حضور داشته باشند.

آدامز عنوان کرد: سال گذشته ما مسابقاتی را در روسیه و پرتغال ۳۰ هزار تماشاگر داشتیم، این یک چارچوب عالی برای ما فراهم می‌کند تا ببینیم چگونه می‌توانیم مسابقات را ایمن برگزار کنیم چرا که اولویت شماره یک ایمنی است. ما امیدواریم و تلاش می‌کنیم هواداران امسال برگردند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج