احتمال حضور خلیل‌زاده جای مددی در انتخابات
۱۰۹۵۲۱۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴
۸۰۱
طبق شنیده‌های خبرنگار فرهیختگان باشگاه استقلال هنوز گزینه خود را انتخاب نکرده و در روز مجمع و با استماع برنامه‌های کاندیداها، به گزینه نهایی خود رای خواهد داد.

روزنامه فرهیختگان: طبق شنیده‌های خبرنگار فرهیختگان باشگاه استقلال هنوز گزینه خود را انتخاب نکرده و در روز مجمع و با استماع برنامه‌های کاندیداها، به گزینه نهایی خود رای خواهد داد.

انتخابات فدراسیون فوتبال فردا به‌منظور شناخت رئیس و اعضای هیات‌رئیسه جدید این فدراسیون در سالن اجلاس سران در شهر تهران درحالی برگزار خواهد شد که طبق یک قانون نانوشته معمولا مدیران عامل باشگاه‌ها به‌عنوان نمایندگان باشگاه‌هایی که عضو مجمع فدراسیون فوتبال به‌شمار رفته و حق رای خواهند داشت، در مجمع انتخاباتی شرکت می‌کنند، این درحالی است که طبق روال گذشته از باشگاه استقلال احمد مددی به‌عنوان مدیرعامل قاعدتا باید در مجمع انتخاباتی شرکت کند، البته این بدان معنا نیست که به‌طور حتم باید مدیرعامل در مجمع حضور یابد و بعضا حتی نمایندگانی از باشگاه‌ها مثل قائم‌مقام یا معاون اجرایی و افراد دیگر در مجمع انتخاباتی یا مجمع عمومی و عادی شرکت می‌کنند و این یعنی این موضوع همیشه ختم به مدیر عامل باشگاه نمی‌شود.

بر همین اساس از باشگاه استقلال شنیده می‌شود طی روزهای گذشته اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیات‌مدیره باشگاه طی درخواستی از مددی به وی این پیشنهاد را داده است تا به‌جای مدیرعامل استقلال در مجمع انتخاباتی فوق شرکت کند که البته طبق شنیده‌ها این موضوع مورد رضایت مددی واقع شده است.

البته طبق شنیده‌های خبرنگار فرهیختگان باشگاه استقلال هنوز گزینه خود را انتخاب نکرده و در روز مجمع و با استماع برنامه‌های کاندیداها، به گزینه نهایی خود رای خواهد داد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج