نجاتی، گرایی و کاویانی‌نژاد فینالیست شدند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۹۵۳۲۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
۱۳۲۵
«علیرضا نجاتی» در وزن ۶۰ کیلوگرم و «محمدعلی گرایی» و «امین کاویانی‌نژاد» در وزن ۷۷ کیلوگرم پیکار‌های کشتی فرنگی جام قهرمانان اوکراین به فینال راه یافتند.

ایرنا: «علیرضا نجاتی» در وزن ۶۰ کیلوگرم و «محمدعلی گرایی» و «امین کاویانی‌نژاد» در وزن ۷۷ کیلوگرم پیکارهای کشتی فرنگی جام قهرمانان اوکراین به فینال راه یافتند.

پیکارهای کشتی آزاد و فرنگی جام مربیان و کشتی‌گیران برتر اوکراین از روز گذشته در کی‌یف آغاز شد و فردا (یکشنبه) به پایان می‌رسد.

امروز (شنبه) و در روز دوم این مسابقات پیکارهای مقدماتی پنج وزن دوم برگزار شد که در پایان «علیرضا نجاتی»، «محمدعلی گرایی» و «امین کاویانی‌نژاد» به ترتیب در اوزان ۶۰ و ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی راهی دیدار فینال شدند و «رامین طاهری» و «امین میرزازاده» نیز در اوزان ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی به دیدار رده‌بندی رفتند. در وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد نیز «محمدعلی تبار» در گروه بازنده‌ها حضور دارد.

«عرفان الهی» در وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی آزاد و «دانیال سهرابی» در وزن ۶۷ کیلوگرم کشتی فرنگی نیز از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن ۷۰ کیلوگرم «عرفان الهی» دارنده مدال نقره نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۹ پس از استراحت در دور نخست در دور دوم «ایوان کوسیاک» از اوکراین با نتیجه ۱۸ بر ۷ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر اوکراینی در مرحله یک هشتم نهایی، الهی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۹۲ کیلوگرم «محمد علی‌تبار» در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۴ مغلوب «ایراکلی متسیتوری» دارنده مدال برنز جهان از گرجستان شد و با توجه به حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال، علی‌تبار به گروه بازنده‌ها رفت. وی ابتدا در این گروه باید به مصاف «عمرحاجی محمداف» از بلاروس برود و در صورت پیروزی بر این حریف در دیدار رده‌بندی مقابل «آرکادزی پاهاسیان» از بلاروس قرار خواهد گرفت.

نجاتی، گرایی و کاویانی‌نژاد فینالیست شدند

کشتی فرنگی:

در وزن ۶۰ کیلوگرم «علیرضا نجاتی» دارنده مدال برنز جهان پس از استراحت در دور اول و در دور دوم مقابل «دمیترو تسیمبالیوک» دارنده مدال برنز اروپا از اوکراین با نتیجه ۹ بر صفر به برتری رسید. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل «گئورگ غریبیان» قهرمان اروپا از ارمنستان با نتیجه ۵ بر یک پیروز و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. نجاتی در این مرحله مقابل «الهام بهرام‌اف» قهرمان آسیا از ازبکستان با نتیجه ۹ بر ۶ به برتری رسید و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در دیدار فینال «ژولامان شارشنبکوف» دارنده مدال نقره جهان از قرقیزستان است.

در وزن ۶۷ کیلوگرم «دانیال سهرابی» کشتی‌گیر جوان کشورمان در دور اول با نتیجه ۱۱ بر صفر (ضربه فنی) مقابل «اسلاویک گالتسیان» دارنده مدال برنز جهان از ارمنستان شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در مرحله یک چهارم نهایی، سهرابی از دور رقابت‌ها حذف شد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم «محمدعلی گرایی» در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر «مارسل استرکوبورگ» از هلند را شکست داد. وی در دور بعد مقابل «باکوری گوگولی» از گرجستان با نتیجه ۹ بر صفر (ضربه فنی) پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله «ایسرالمبرت کاریون» از اسپانیا را با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله با نتیجه ۹ بر صفر «ولادمیر یاکوولیف» از اوکراین را شکست داد و راهی دیدار فینال شد. در همین وزن «امین کاویانی‌نژاد» در دور نخست با نتیجه ۶ بر صفر «دمیترو پیشکوف» دارنده مدال برنز بازی‌های اروپایی از اوکراین را مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل «استویان کوباتوف» از بلغارستان با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. کاویانی‌نژاد در این مرحله با نتیجه ۹ بر صفر «اریک نیکوقوسیان» از فرانسه را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله «کایراتبک توگولبایف» از قرقیزستان را با نتیجه یک بر یک مغلوب کرد و حریف گرایی در دیدار فینال شد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم «رامین طاهری» پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۵ بر یک از سد «روسلان ماحومدوف» از از اوکراین گذشت وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل «ایهان یاراشوویچ» از بلاروس با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. طاهری در این مرحله مقابل «لاشا گوبادزه» قهرمان جهان از گرجستان با نتیجه ۱۳ بر یک (ضربه فنی) شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد. برنده کشتی میان «آساکولوف» از ازبکستان و «آندریوویچ» از اوکراین حریف طاهری در دیدار رده‌بندی خواهد بود.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم «امین میرزازاده» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر «میخایلو ویشنیوتسکی» از اوکراین را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۴ بر صفر «رومان کیم» دارنده مدال برنز آسیا از قرقیزستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. میرزازاده در این مرحله با نتیجه نزدیک یک بر یک مغلوب «زویادی پاتاریدزه» قهرمان زیر ۲۳ سال جهان از گرجستان شد و به دیدار رده‌بندی رفت. برنده مبارزه میان «کوالنکو» از اوکراین و «اوواساپیان» از ارمنستان حریف نماینده کشورمان در دیدار رده بندی خواهد بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر