ماجدی: به طور مستقل وارد انتخابات شدم
۱۰۹۵۶۰۲
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
۹۳۵
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: به شکل مستقل وارد این انتخابات شده و به هیچ گروه یا کاندیدی وابستگی نداشتم.

خبرگزاری میزان: عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: به شکل مستقل وارد این انتخابات شده و به هیچ گروه یا کاندیدی وابستگی نداشتم.

میرشاد ماجدی در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به عنوان کارشناس به من رای مثبت داده و توانستم به هیات رئیسه فدراسیون فوتبال وارد شوم. به شکل مستقل وارد این انتخابات شده و به هیچ گروه یا کاندیدی وابستگی نداشتم.

وی درباره سنگنی مسئولیتش تصریح کرد: از همه عزیزانی که به من رای دادند ممنون هستم، اما بار سنگینی روی دوش من است و ان شالله بتوانم آرائی که به من داده شد جبران کنم.

عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره احتمال کناره‌گیری اش از ریاست کمیته جوانان این مجموعه گفت: باید جلسه هیات رئیسه تشکیل شود و ببینیم رئیس و سایر اعضای هیات رئیسه چه برنامه‌ای دارند تا طبق آن بتوانیم راهکار‌هایی ارائه بدهیم.

ماجدی درباره پایین آمدن میانگین سنی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال عنوان کرد: با وجود جوان شدن بافت هیات رئیسه نیاز داریم افراد متخصص و باتجربه در کنار فدراسیون باشند. اینگونه نیست که فکر کنیم می‌توانیم به تنهایی شروع‌ به پارو زدن کشتی نجات کنیم. در اولین جلسه هیات رئیسه هم این موضوع را مطرح خواهیم کرد که باید از پیشکسوتان و افراد باتجربه در امر مدیریت و فوتبال استفاده بهینه را ببریم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:5
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج