همراهی روحانیت باعث کاهش خسارات کرونا شد
۱۰۹۵۶۲۴
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴
۱۶۲۶
آیت الله حسینی بوشهری:
آیت الله حسینی بوشهری گفت: حوزه، مراجع و علما نهایت همکاری را در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی داشته اند و اگر این همراهی و همدلی نبود، خسارات بیشتری متوجه کشور می شد.

خبرگزاری رسا: آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عصر جمعه در جلسه اعضای جامعه مدرسین با وزیر بهداشت ضمن تقدیر و تشکر از وزیر و وزارت بهداشت در زمینه مقابله با کرونا گفت: بیش از یک سال است که کادر پزشکی کشور با تمام توان درگیر یک بلیه ای شده اند که البته منحصر به کشور ما نبوده و یک بلای جهانی محسوب می شود.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بارها و بارها بر رعایت توصیه های ستاد ملی مباره با کرونا تأکید کرده اند و شیوه عمل رهبر معظم انقلاب در مناسبت های مختلف الگویی برای همه ما محسوب می شود.

آیت الله حسینی بوشهری تأکید کرد: حوزه علمیه قم، مراجع و علما نهایت همکاری را در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی داشته اند و اگر این همراهی و همدلی نبود، خسارات بیشتری متوجه کشور می شد.

همراهی روحانیت باعث کاهش خسارات کرونا شد

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خطاب به وزیر بهداشت ابراز کرد: حضور جنابعالی با توجه به شرایط جدیدی که پیش آمده بسیار ارزشمند است و می تواند برای برنامه های جدید ما راهگشا باشد.

وی همچنین با بیان اینکه جامعه مدرسین سابقه ای بیش از نیم قرن دارد و شخصیت های بزرگی از آن برخاسته اند، عنوان کرد: حاضران در جلسه علاوه بر عضویت جامعه، در شورای عالی حوزه و شورای نگهبان عضویت داشته و از اساتید برجسته دروس خارج هستند.

آیت الله حسینی بوشهری تأکید کرد: امیدواریم بتوانیم به عنوان دیده بانان بیداری در خدمت نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب در عرصه های مختلف باشیم.

امام جمعه قم علت اصلی حضور وزیر بهداشت در این جلسه را مبتنی بر شرایط موجود در رابطه با کووید 19 و پاسخ به بعضی از سؤالات و رفع ابهامات دانست که توسط اعضای محترم جامعه مطرح شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج