هشدار ظریف درباره رفتار غلط در شورای حکام
۱۰۹۵۷۸۹
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
۱۶۷۹
وزیر امور خارجه با بیان اینکه پیگیری قطعنامه علیه ایران در شورای حکام باعث بهم ریختگی شرایط کنونی می‌شود، گفت: توضیحات لازم را درباره این شرایط به همه اعضای شورای حکام داده‌ایم. امیدواریم عقل غلبه کند و اگر چنین نشود راهکارهایی داریم.

خبرگزاری ایرنا: وزیر امور خارجه با بیان اینکه پیگیری قطعنامه علیه ایران در شورای حکام باعث بهم ریختگی شرایط کنونی می‌شود، گفت: توضیحات لازم را درباره این شرایط به همه اعضای شورای حکام داده‌ایم. امیدواریم عقل غلبه کند و اگر چنین نشود راهکارهایی داریم.

محمدجواد ظریف در حاشیه نشست روز دوشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تلاش برای صدور قطعنامه علیه ایران در شورای حکام آژانس گفت: اروپایی‌ها حرکت غلطی را با حمایت از آمریکا در شورای حکام شروع کرده اند، فکر می‌کنیم این حرکت باعث بهم ریخته شدن شرایط خواهد شد.

ظریف تاکید کرد: بهم ریختگی شرایط کنونی را از طریق سفیر ایران در وین به همه اعضای شورای حکام شرایط توضیح داده‌ایم، امیدواریم عقل غلبه کند و اگر چنین نشود راهکارهایی داریم.

رسانه‌های غربی خبر داده‌اند آمریکا درصدد است قطعنامه‌ای ضدایرانی در نشست پیش روی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه ایران ارائه کند.

این در حالی است که روز گذشته علی اکبر صالحی گفت: در صورتی که شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نسبت به اقدام ایران مبنی بر توقف پروتکل الحاقی قطعنامه‌ای را علیه کشورمان صادر کنند، ایران واکنش مناسبی را خواهد داشت و در این راستا نامه‌ای هم ارسال شده است.

گروسی در سفر هفته قبل به ایران با سازمان انرژی اتمی توافقی داشت مبنی بر اینکه آژانس به مدت سه ماه به اسناد دوربین‌های نصب شده در تاسیسات ایران دسترسی نخواهد داشت در صورتی که در این مدت تحریم‌ها لغو شود دسترسی بازرسان به این تصاویر فراهم می‌شود و درصورتی که این اتفاق نیفتد تصاویر برای همیشه حذف خواهند شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:15
Netherlands
11:02 - 1399/12/11
آقای ظریف آدم فهمیده دریک سوراخ دو بار مار نمیگزش آقای گروسی کلا سرتان گذاشت دنبال وقت کشی نباشید بعد از این ۹۰ روز مردم از شما گذشت نخواهند کرد
پاسخ ها
ا ف
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
درودبرشما
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
آدم نادان اگه وقت کشی نکنه میخاد چی بشه معجزه میشه
همون مردم تو امثال تو نمی‌بخشد که این روزگار جلو مردم گذاشتید
Iran (Islamic Republic of)
11:10 - 1399/12/11
متاسفانه آقای ظريف توی این هشت سال مردم راعصبی با آوردین
Iran (Islamic Republic of)
12:50 - 1399/12/11
دوست داریم بدونیم اگه شورای حکام حرکت غلطی کردند بعد اقای ظریف و روحانی و دولت چه غلطی می کنند؟
Iran (Islamic Republic of)
13:03 - 1399/12/11
ایران در گوشه رینگ گیر افتاده هیچ چاره‌ای جز تسلیم شدن نداره در منطقه و جهان منزوی و بی یار شدیم به خاطر سیاستهای بچگانه
Iran (Islamic Republic of)
13:34 - 1399/12/11
خواهشاً مردم و دور نزنید بخدا گناه دارن اینا دیگه نمیتونن زندگی کنن خدارو خوش نمیاد این همه به این بی چاره ها فشار اوردین مگه اینا بنده های شماهایمند بترسید از خدا بخاطر لج و لج بازی های شماها ببنید مردمان بیچاره به چه روزی افتادن زودتر این قضیه رو تمومش کنید بزارید این مردم بتوانند زندگی بکنند
پاسخ ها
مات
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
جنگه جنگه
Iran (Islamic Republic of)
16:50 - 1399/12/11
خونه آژانس را بیاریم نطنز چون معتاد شده به ایران قحطنامه صادر کنه .آمار تحریمها ازآمارکرونا بالارفته.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج