اولین سفیر امارات وارد تل‌آویو شد
۱۰۹۵۹۱۶
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
۱۴۵۷
اولین سفیر امارات متحده عربی در فلسطین اشغالی از امروز (دوشنبه) به طور رسمی کار خود را در تل‌آویو آغاز کرد.

خبرگزاری فارس: «محمد الخاجه» اولین سفیر امارات متحده عربی در فلسطین اشغالی صبح امروز (دوشنبه) وارد فرودگاه «بن گوریون» در تل آویو شد.

به نوشته الجزیره، او در فرودگاه مورد استقبال رسمی قرار گرفت تا پس از آن به دیدار «گابی اشکنازی» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی برود و بعدازظهر نیز استوارنامه خود را به «رووین ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی تقدیم می‌کند.

اولین سفیر امارات وارد تل‌آویو شد

امروز همچنین محمد الخاجه سفیر امارات در رژیم صهیونیستی و «ایتان نائیه» نماینده این رژیم در ابوظبی مقاله مشترکی را به سه زبان عبری، عربی و انگلیسی با عنوان «با یک صدای واحد می‌نویسیم» در روزنامه یدیعوت احارانوت منتشر کردند.

اولین سفیر امارات در رژیم صهیونیستی چهارشنبه هفته گذشته نیز صفحه توئیتر خود را با عنوان سفیر به راه انداخت و در اولین توئیت خود نوشت که امیدوار است که با مسئولان صهیونیستی برای افزایش روابط، همکاری خوبی داشته باشد.

در مقابل نیز رژیم اسرائیل در ۲۴ ژانویه از افتتاح سفارت خود در امارات و تعیین «ایتان نائیه» به عنوان نماینده دیپلماتیک خود در این کشور خبر داد.

امارات و بحرین در نیمه سپتامبر ۲۰۲۰ در میانه انتقادات گسترده مسلمانان به خصوص فلسطینی‌ها، توافق سازش با رژیم صهیونیستی را در واشنگتن امضاء کردند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج