نکونام: رقابت در بالای جدول کاملا نابرابر است
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۹۵۹۸۴
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵
۱۸۵۵
سرمربی فولاد خوزستان می‌گوید تمام تلاششان را برای موفقیت فولاد انجام می‌دهند، اما به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی فولاد، شرایط نابرابر است.

ایسنا: سرمربی فولاد خوزستان می‌گوید تمام تلاششان را برای موفقیت فولاد انجام می‌دهند، اما به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی فولاد، شرایط نابرابر است.

جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی مقابل ذوب آهن گفت: می دانستیم به خاطر شکل بازی که از سمت مربی حریف پیاده می شود، بازی سختی خواهیم داشت. یک بازی بسته و فیزیکی بود و می دانستیم که باید زود به گل برسیم، موقعیت های خوبی خلق کردیم و توانستیم به گل برسیم. بعد از گل اول اگر دقت می کردیم می توانستیم گل دوم و سوم را به ثمر برسانیم اما متاسفانه نیمه اول توپ هایمان گل نشد و محسن فروزان یک مهار خیلی خوب داشت و یک لحظه غفلت نزدیک بود کار دستمان دهد.

او افزود: می دانستیم تیم حریف در نیمه دوم فشار می آورد چند بازیکن بلند قد به زمین آوردند و بازیکنان دفاع را کم کردند اما ما شکل تیممان را حفظ کردیم و در ضد حمله و شرایط عادی بازی اگر دقت می کردیم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. بی دقت بودیم و اگر این گل هارا می‌زدیم شرایط بهتری برای ما رقم می خورد. چند موقعیت را از دست دادیم و دروازه بان حریف چند مهار خوب داشت و اگر شهاب گردان دروازه بان نبود شرایط بهتری برای ما رقم می خورد. از عملکرد تیم راضی هستم و توانستیم بازی را کنترل کنیم. اشتباهاتی داشتیم که رفع می کنیم. اینکه تیم از شرایط مسابقه خارج شده بود و با توجه به شرایط کرونا نمی توانستیم بازی دوستانه داشته باشیم هم مزید بر علت شد. در ادامه راه خواهید دید که شرایط تیم ها در جدول و بازی ها چگونه خواهد بود.

نکونام در ادامه در خصوص ادامه لیگ اظهار کرد: ما قطعا تلاشمان را می کنیم و روی تمام بازی ها برنامه داریم و به روند رو به رشدمان ادامه خواهیم داد و به خاطر هواداران و بزرگی نام باشگاه فولاد تلاشمان را خواهیم کردتا بهترین عملکرد را داشته باشیم. تاپایان بازی ها اتفاقات زیادی ممکن است بیفتد ما بازی پلی آف و ملی را داریم که وقفه ای در لیگ خواهیم داشت. این طور که گفته می شود ممکن است لیگ تا اواخر تیر یا اوایل مرداد ادامه داشته باشد. صحبت درباره ادامه لیگ باتوج به شرایط کرونا و اینکه استراحت کم است سخت است اما ما تمام تلاشمان را می کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان با اشاره به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی فولاد گفت: تا الان که ما اینجا هستیم ما نمی توانیم بازیکن به خدمت بگیریم و دیدید که امروز هم دچار مشکل بودیم و با توجه به اینکه تیم های بالای جدول هزینه می کنند و بازیکن می خرند واقعا شرایط نابرابر است. پارسال توانستیم از فصل نقل و انتقالات استفاده کنیم و شرایط خوبی داشتیم اما امسال این شرایط را نداریم و نمی توانیم یار بگیریم و این شرایط باعث می شود بیشتر تلاش کنیم. امیدوارم آسیب دیدگی و ویروس کرونا به تیم آسیب نزند. فقط باید تلاش کنیم اما رقابت کاملا نابرابر است.

نکونام در ابتدای نشست با اشاره به درگذشت زلاتکو کرانچار، گفت: درگذشت آقای کرانچار را تسلیت می گویم. امیدوارم خداوند به خانواده ایشان صبر دهد. کرانچار از افرادی بود که برای فوتبال ما زحمت های زیادی کشیده بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
کیان برنا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو