تغییر برای تغییر؛ فرهاد مجیدی می‌آید
۱۰۹۶۱۳۹
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
۱۶۲۶
فرهاد مجیدی نزدیک‌ترین گزینه برای جانشینی محمود فکری در استقلال است و مذاکرات با او آغاز شده است.

ورزش سه: فرهاد مجیدی نزدیک ترین گزینه برای جانشینی محمود فکری در استقلال است و مذاکرات با او آغاز شده است.

به نظر می رسد هیات مدیره استقلال به این جمع بندی رسیده محمود فکری در جمع آبی ها به بن بست رسیده؛ نه اینکه مربی بدی باشد بلکه نقشه راهی که او تعیین کرده جواب نداده است و صلاح در جدایی و یک شروع تازه است. تغییر برای تغییر.

وریا غفوری بعد از تعویض به نشانه اعتراض راهی رختکن می شود. محمود فکری به جای برخورد با این رفتار به آسانی از کنار آن می گذرد. رشید مظاهری علیه مربی مصاحبه می کند و بعد در میانه های تمرین – تمرین را رها می کند و به کلینیک پزشکی می رود و قهر مهدی قایدی که شاید محمود فکری در آن نقشی نداشته اما بهتر می توانسته آنرا مدیریت کند.

مشکلات همیشه در استقلال وجود داشته و در پرسپولیس هم وجود دارد اما همواره مربیان سعی می کنند به گونه ای این مشکلات را مدیریت کنند که سر باز نکند چرا که اگر این چنین شود نتایج را تحت تاثیر قرار خواهد داد. به یاد داریم در گذشته های نه چندان دور سید جلال حسینی به عنوان کاپیتان پرسپولیس به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می رفت اما مدیریت یحیی به گونه ای بود که حتی یک بار کایپتان به این موضوع نه در رفتار و نه در مصاحبه اعتراض نکرد و تازه به عنوان بازیکن تعویضی چنان با انگیزه بازی می کرد که برای همه درس و الگو شد؛ محمود فکری با همه تاکیداتی که روی مسایل انضباطی داشت با بی انضباطی ها برخورد نکرد و نتیجه امروز آن شده که مدیریت تیمش را از دست داد.

و یک رفتار اشتباه دیگر که از محمود فکری و کادر فنی اش سر زد تاکید بیش از اندازه روی اتاق فکر بود. به یاد مصاحبه های دست های پشت پرده افتادیم. او حتی در مواجه با یک سوال ساده عنان اختیار را از دست داد و سان کنفرانس را ترک کرد. شاید بهتر بود که محمود فکری می گفت تیم ایراد فنی دارد و باید روی ایراد فنی تیم کار کنیم چرا که همه به خوبی می دانیم اگر اتاق فکری هم وجود داشته باشد این بازیکنان هستند که در زمین بازی می کنند و می توانند همه توطئه را با هدایت محمود فکری خنثی کنند.

و اینها برای هیات مدیره استقلال مهمتر از امتیازات از دست رفته است. امتیازات از دست رفته در هفته های آتی قابل جبران است اما وقتی مدیریت تیم از دست می رود جمع کردن حواشی و همدل کردن تیم برای نتیجه گیری بسیار سخت خواهد شد. فکری با همه تلاش های صادقانه ای که داشت به نظر می رسد نتوانست کاراکتر تاثیرگذاری برای آبی ها باشد و به نظر می رسد جای خود را باید به یک مربی جدید بدهد و او احتمالا کسی نخواهد بود جز فرهاد مجیدی. مربی ای که کنار گذاشتنش از استقلال ما را به یاد برکناری عجیب علی دایی از پرسپولیس انداخت.

فرهاد از نگاه تماشاگران استقلال و شاید اعضای هیات مدیره بی‌دردسرترین و شاید هم بهترین گزینه برای هدایت آبی هاست. او به دنبال تمام کردن ماموریتش در جمع آبی ها بود اما به بهانه بازگرداندن استراماچونی؛ فرهاد مجیدی را کنار زدند و محمود فکری از راه رسید در حالی که اگر این اتفاق رخ نمی داد شاید در سال های آتی و با توجه به تجربیات بیشتری که محمود فکری از مربیگری در لیگ برتر کسب می کرد گزینه بهتری برای استقلال می شد.

تغییر برای تغییر؛ فرهاد مجیدی به جای محمود فکری؛ اتفاق محتمل امروز و شاید روزهای آینده باشد.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:21
Iran (Islamic Republic of)
11:28 - 1399/12/12
فکری فقط میخواست ادای یحیی را درمدیریت تیم دربیاره .کاری که ازهیچکس غیراز خودیحیی برنمیاد
Iran (Islamic Republic of)
11:31 - 1399/12/12
محمودفکری هم مربی زحمتکش است اما گاهی کارها جور نمیشه هرجا میره موفق باشد از حالا خوش آمدگویی به آقای مجیدی
Iran (Islamic Republic of)
11:41 - 1399/12/12
انتخاب مجیدی بزرگترین اشتباهه من یه پرسپولیسیم ولی میدونم مجیدی به درد استقلال نمیخوره
Iran (Islamic Republic of)
13:23 - 1399/12/12
به جزء استقلال کی حاضر میشه تیمش به فرهاد مجیدی وامثال اون بسپاره اگه غیر ازاین بود تاحالا یه تیم دیگه میومد سراغش ؛ ضمنا مجیدی را با کدام افتخارش با دائی مقایسه میکنید ؛
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج