دله‌الی شایسته حضور در ترکیب تاتنهام است
۱۰۹۷۱۲۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
۹۰۲
دله‌الی که مدت‌ها مورد غضب مورینیو بود و توانست با سخت کوشی خود به ترکیب تاتنهام بازگردد، پس از گلزنی مقابل فولام مورد تمجید آقای خاص قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: شب گذشته تاتنهام مقابل فولام به برتری رسید تا در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس بتواند 2 بازی متوالی را با پیروزی پشت سر گذارد. در این مسابقه دله‌الی تک گل تاتنهام را به ثبت رسانید و به همین دلیل مورد تمجید آقای خاص قرار گرفت.

مورینیو پس از این برد اظهار داشت: برد مهمی بود، ما نیازمند امتیاز بودیم و به نظرم از اولین دقیقه مسابقه نشان دادیم که چقدر به این پیروزی نیاز داریم. دله‌الی شایسته این است که در ترکیب ثابت قرار گیرد و بازی دادن به او یک هدیه نیست.

وی ادامه داد: بازی کردن دله‌الی نتیجه تلاش اوست و این بازیکن چیزهای زیادی به ما اضافه کرده است. دله‌الی در لیگ اروپا و در بازی‌های لیگ در هر لحظه‌ای در میدان بوده درخشان ظاهر شده است.

مورینیو در خصوص خطای هند گفت: نظر من در خصوص هند مهم نیست زیرا من تصمیم گیرنده نیستم. ما باید به قوانین هند احترام بگذاریم و برخی اوقات این قوانین به ضرر شما و گاهی به نفع شما خواهد بود به همین دلیل نظر من در این خصوص اهمیتی ندارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج