نکونام: پیشنهاد استقلال را رد کردم، چون ...
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۹۷۱۸۸
۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
۳۱۲۱
جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان بار دیگر تاکید کرد که بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی تیم، کار تیمش را در رقابت با تیم های مدعی قهرمانی در ایران و به خصوص لیگ قهرمانان آسیا سخت خواهد کرد.

ورزش سه: جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان که تیمش روز آینده در مصافی حساس و تعیین کننده به مصاف شاگردان فرهاد مجیدی می رود، در مورد این مسابقه در نشست خبری پیش از بازی اینطور حرف هایش را آغاز کرد و گفت: به هر حال می دانیم فردا بازی سخت و سنگینی داریم و مثل تمام بازی ها باید تمرکز داشته باشیم و تلاش کنیم برای موفقیت تیممان. نکته ای که برای ما خیلی مهم است، داشتن تمرکز بالا برای این مسابقه است.

می دانیم که تیم استقلال تیم بسیار خوب، پرمهره و با قابلیت فنی بالا است. استقلال همیشه استقلال است. تیم های بزرگ همیشه بزرگ هستند. این تیم مدعی قهرمانی است و واقعا بازیکنان خوبی دارد. باید بازی را با تمرکز و خوب شروع کنیم تا به امید خدا بتوانیم به موفقیت برسیم.

سوال اول از جواد نکونام در مورد پیشنهاد استقلال بود و او در واکنش به این سوال گفت: اول تشکر می کنم از آقای آذری عزیز که واقعا زحمت می کشند برای تیم و باشگاه فولادخوزستان. تمام تمرکزش روی باشگاه است و دلگرمی ما هم به مردم و هواداران خوزستان و مدیریت مجموعه فولادخوزستان است. من شرایط بسیار خوبی دارم و علی رغم پیشنهادی که از باشگاه استقلال داشتم، دوست داشتم کاری که با باشگاه فولادخوزستان شروع کرده ام، بتوانم خوب تمام کنم تا ببینیم سال آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد.

او ادامه داد: اول فصل هم از استقلال و تیم های دیگر پیشنهاد داشتم ولی من خودم با قلب و منطقم تصمیم گرفتم که در باشگاه فولاد بمانم و برای مردم تلاش کنیم تا به امید خدا تیم را به موفقیت برسانیم. باز هم می گویم کار کردن با باشگاه فولادخوزستان باعث خوشحالی من، همکارانم و تمام بازیکنانی است که اینجا حضور دارند.

از نکونام در مورد برنامه تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد برنامه ریزی سازمان لیگ و مصاف این تیم با دو تیم گل گهر و آلومینیوم پیش از نبرد پلی آف آسیا برابر العین که روز 18ام فرودین برگزار می شود، پرسیدند و او در واکنش به این سوال بیان کرد: با توجه به اینکه ما تنها نماینده ایران در این مرحله هستیم و این سهمیه برای فوتبال ایران مهم است، اینکه بخواهیم 27 ام بازی کنیم؛ 12 ام بازی کنیم و 18 ام هم با العین بازی کنیم، کار برای ما سخت می شود.

تیم ما اینطوری بدون استراحت می شود. بازی آخر ما بیرون از خانه است. باید بیرون بازی کنیم و بعد باید به اهواز مسافرت کنیم و با العین بازی کنیم. این کار را برای ما سخت می کند. خواهش می کنم شرایط تیم ما را در نظر بگیرند تا بهترین شرایط را در این مسابقات آسیایی داشته باشیم.

سوال بعدی از سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در مورد پنجره بسته تیمش بود و اینکه چقدر روی عملکرد این تیم تاثیرگذار خواهد بود. نکونام در واکنش به این سوال بیان کرد: به هر حال خودتان می دانید که تیم ها در حال یارگیری هستند. بازیکنی که نیم فصل جذب می شود می تواند خیلی به هر تیمی کمک کند ولی متاسفانه هنوز پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته است و نمی توانیم بازیکن بگیریم.

امیدوارم در این جنگ نابرار که به خصوص ما در جام باشگاه ها داریم، بتوانیم سربلند بیرون بیاییم. تیم العین بازیکنان خارجی زیادی دارد. هفت بازیکن خارجی دارد که در لیگ امارات بازی می کنند و الان هم دنبال جایگزین برای بازیکن ژاپنی تیمشان هستند که با مصدورمیت مواجه شده است. این کار را برای ما سخت می کند. ما حتی در لیگ ایران هم در آینده با کمبود بازیکن مواجه می شویم و این شرایط را برای رقابت با تیم های مدعی قهرمانی نظیر گل گهر، پرسپولیس، استقلال، تراکتور، سپاهان کار ما را سخت می کند.

این ها تیم هایی هستند که نیم فصل 10 بازیکن گرفته اند و همین حالا هم سه چهار بازیکن گرفته اند. نمی شود به این موضوع نپرداخت ولی به هواداران قول می دهیم که بیشترین تلاش را داشته بکنیم تا کمبودها را با تلاشمان جبران کنیم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:6
Iran (Islamic Republic of)
09:23 - 1399/12/16
منتظره سال جدید همراه آذری بره استقلال
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک فرشته_فوتر