لک و امیدواری به هفتمین کلین شیت سریالی
۱۰۹۷۴۷۷
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
۶۰۴
حامد لک، دروازه بان پرسپولیس از جمله نفراتی بود که پیش از جدال با نفت آبادان به سمت نیمکت حریف رفت و با پورموسوی خوش و بش کرد.

ورزش سه: حامد لک، دروازه بان پرسپولیس از جمله نفراتی بود که پیش از جدال با نفت آبادان به سمت نیمکت حریف رفت و با پورموسوی خوش و بش کرد.

حامد لک که طی دیدارهای اخیر موفق شده دروازه تیمش را بسته نگه دارد، در شرایطی در استادیوم تختی و در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفته که امیدوار است همانند بازی رفت مقابل نفت آبادان موفق به بسته نگه داشتن دروازه اش شود که به نظر می رسد کار سختی مقابل خط حمله طلایی‌پوشان پیش رو داشته باشد.

طالب ریکانی به عنوان مهاجم و گلزن برتر این فصل نفت آبادان در اوج آمادگی و با بازوبند کاپیتانی برابر پرسپولیس قرار گرفته و خالقی فر، زبیدی، بیت سعید و زهیوی نیز دیگر بازیکنان هجومی حریف هستند که از انگیزه باز کردن دروازه پرسپولیس برخوردار هستند. حامد لک، دروازه بان موفق این فصل پرسپولیس طی دیدارهای اخیر، پیش از شروع بازی برابر نیمکت حریف قرار گرفت و خوش و بش گرمی با پورموسوی و دیگر نیمکت نشینان این تیم داشت و باید دید موفق خواهد شد دروازه خود را برابر حریف بسته نگه دارد یا خیر.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج