انتقاد تهیه‌کننده«دادستان»از گروکشی‌ها
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۹۷۸۸۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
۱۱۲۰
محمد خزاعی تهیه‌کننده سریال «دادستان» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی طی یک نشست خبری درخواست کرد بودجه صداوسیما از دولت جدا شود تا از طرف دولت گروکشی صورت نگیرد.
خبرگزاری مهر: محمد خزاعی تهیه‌کننده سریال «دادستان» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی طی یک نشست خبری درخواست کرد بودجه صداوسیما از دولت جدا شود تا از طرف دولت گروکشی صورت نگیرد.
 
انتقاد تهیه‌کننده«دادستان»از گروکشی‌ها
 
نشست رسانه‌ای سریال تلویزیونی «دادستان» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی و تهیه‌کنندگی محمد خزاعی پیش از ظهر امروز یکشنبه ۱۷ اسفندماه به‌صورت مجازی برگزار شد.
 
در این نشست در کنار مسعود ده‌نمکی و محمد خزاعی تعدادی از بازیگران مجموعه «دادستان» نیز حضور داشتند.
 
محمد خزاعی تهیه‌کننده این سریال در بخشی از این نشست خبری بیان کرد: انتظاری مردم از تلویزیون دارند که می‌خواهند آثاری این چنینی و مرتبط با عدالتخواهی در این رسانه ببینند.
 
وی ادامه داد: پیش از این راهی مین‌گذاری شده بود و باید فتح و پاکسازی می‌شد و «دادستان» این کار را انجام داد و بعد از آن امثال ابوالقاسم طالبی با سریال‌های بعدی این مسیر را ادامه می‌دهند.
 
خزاعی تصریح کرد: امیدواریم فضا باز شود برای گفتگوهای جدی‌تر و مسئولان هم انتظارات خود را پایین‌تر بیاورند و تحمل انتقادات را داشته باشند.
 
عدالتخواهی در جهت سازندگی انقلاب و نظام
 
وی با اشاره به حمایت‌های مردمی در حین پخش سریال اظهار کرد: در زمان تولید این سریال دیدیم مردم چگونه حمایت کردند و تشکل‌های مختلف تشکر کرده بودند و می‌گفتند مطالباتشان مطرح شده است چراکه یکی از دغدغه‌های مهم کشور گفتمان عدالت خواهی است. در کشور ممکن است بسیاری داعیه عدالتخواهی داشته باشند اما برخی ممکن است عدالتخواهی برایشان کارکرد سیاسی یا اقتصادی داشته باشد اما برای ما عدالتخواهی در جهت سازندگی انقلاب و نظام بود. امیدوارم بعد از این هم چنین مجموعه‌هایی در رسانه ملی شکل بگیرد.
 
تهیه‌کننده «دادستان» به فشارها به صداوسیما در زمان پخش سریال اشاره و تصریح کرد: فشارهایی در زمان پخش به صداوسیما می‌آوردند دلیلش هم فراگیر بودن این سازمان است. طبیعتاً چنین سریال‌هایی این انتظارات را بالا می‌برد و هجمه‌ها شروع می‌شود، من از همکارانم در سیمافیلم و شبکه سوم سیما تشکر می‌کنم. این اولین سریال تلویزیونی من بود و امیدوارم ادامه پیدا کند.
 
وی با اشاره به فشار دولت به صداوسیما و بحث بودجه عنوان کرد: بودجه تلویزیون باید از دولت مستقل شود. گروکشی که با این عنوان از صداوسیما می‌شود مهمترین مشکل است و اگر بودجه صداوسیما از دولت جدا شود بیشتر به نفع مردم خواهد بود. در این صورت مسایلی نقد می‌شود که برای مردم است وقتی هر مسئولی به خود اجازه می‌دهد با یک نقد بودجه را تحت تاثیر قرار دهد و آن را ندهد به مشکل می‌خورند. الان مهمترین مشکل همین گروکشی در مسایل مالی است.
 
تفاوت پایان «آقازاده» و پایان‌بندی «دادستان»
 
در پایان محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی صداوسیما با اشاره به آماری از این سریال عنوان کرد: «دادستان» با ۱۶ قسمت ۳۸ و نیم درصد مخاطب و ۷۹ درصد رضایت داشت و با آثاری مثل «گاندو» و «خانه امن» مقایسه می‌شود گاندو ۴۴ درصد و رضایت ۸۲ درصدی داشت و خانه امن با ۴۵ درصد مخاطب و با همین حدود رضایت بود.
 
وی در بخش دیگر به سریال «آقازاده» اثر تولیدی سازمان اوج اشاره و بیان کرد: در سریال «آقازاده» که اتفاقاً محصول سازمان اوج بود، شاهد یک پایان‌بندی سیاه و ناامیدکننده بودیم اما پایان‌بندی که برای «دادستان» تدارک دیدند امیدوارکننده بود و بازگشت یک مسئول بود و برای خود من لذت‌بخش بود این همان نقد سازنده است که فضای امید مورد نظر حضرت آقا را به‌وجود می‌آورد. خزاعی و ده نمکی از چهره‌های فرهنگی انقلاب هستند.
 
رنجبران درباره بودجه نیز گفت: این نکته درستی است که مقدمات و استارت آن زده شده است و فکر می‌کنم سال‌های بعد انجام می‌شود ولی زیرساخت آن آغاز شده است.
 
وی در بخش دیگر درباره پرداخت به دولت در برنامه‌های صداوسیما عنوان کرد: گاهی دوستان دولت گلایه دارند که کم دیده می‌شوند یا دیده نمی‌شوند البته بعداً امار مفصل می‌دهیم با این حال از اول فروردین ۹۹ تا آخر بهمن آنچه بین سه قوه بوده است بیش از ۷۱ درصد در اختیار قوه مجریه بوده است و دوستان خدمات و ابهامات را در برنامه‌ها گفته‌اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر