محصولی و جلیلی هر دو گزینه‌های پایداری هستند
۱۰۹۸۱۸۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
۸۲۱
یک عضو جبهه پایداری عنوان کرد: مردم دریافته اند از صندوق کسی بیرون می‌آید که خودشان می‌خواهند و باید فعال باشند.

برنا: یک عضو جبهه پایداری عنوان کرد: مردم دریافته اند از صندوق کسی بیرون می آید که خودشان می خواهند و باید فعال باشند.

«محمدناصر سقای بی ریا»، عضو جبهه پایداری در رابطه با روند ائتلاف این جبهه با اصولگرایان گفت: ما در انتخابات مجلس سازوکار وحدت را اعلام و پیگیری کردیم و به نتیجه رسیدیم. انشاالله با سازوکاری که تعیین می شود وارد صحنه خواهیم شد اما اصولگرایانی که پایداری را تخریب می کنند به ما لطف دارند.

او افزود: در رابطه با انتخابات ۱۴۰۰ گزینه نهایی هنوز مطرح نشده است. انتخاب های ما گسترده است و به یکی دو نفر محدود نیست اما جلیلی و محصولی از گزینه ها هستند.

عضو جبهه پایداری تاکید کرد: پیش بینی ما این است که اگر درست عمل کنیم استقبال مردمی خوب خواهد بود. مردم به دنبال این هستند که فرد شایسته‌ای را انتخاب کنند و حدس ما این است که مشارکت های مردمی پر شورتر از تمام انتخابات خواهد بود

او ادامه داد: شاخص های مردمی همان هایی است که رهبر معظم انقلاب اعلام کرده اند و در راس آنها تعهد و کارآمدی است در بین کاندیداها افرادی هستند که این ویژگی ها را دارند.
بیشتر بخوانید:

معرفی اصلحی که امکان رای آوری نداشته باشد کار لغوی است
نه پایداری‌ها و نه قالیبافی‌ها، تمایلی به ایفای نقش رهبری از سوی جامعه روحانیت مبارز ندارند/ جامعه مدرسین با ورود نکردن به انتخابات، حرمت خود را حفظ کرد

سقای بی ریا خاطرنشان کرد: حدس من بر این است که نارضایتی مردمی موجب خواهد شد مردم از انتخابات استقبال کنند.

او با بیان اینکه مردم به صندوق های رای ایمان دارند، اضافه کرد: مردم دریافته اند از صندوق کسی بیرون می آید که خودشان می خواهند و باید فعال باشند.

سقای بی ریا در پایان گفت: ما کسانی را که به پر شورتر شدن انتخابات کمک می کنند در نظر داریم ضمن اینکه فکر نمی کنم جبهه پایداری کاندیدای خانم داشته باشد.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:34
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج