ترکیب فیلم‌های نوروز ۱۴۰۰ بازهم نهایی نشد!
۱۰۹۸۲۹۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
۶۰۷
مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش از به تعویق افتادن یک هفته‌ای تصمیم‌گیری نهایی برای اکران نوروز ۱۴۰۰ خبر داد.
خبرگزاری مهر: مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش از به تعویق افتادن یک هفته‌ای تصمیم‌گیری نهایی برای اکران نوروز ۱۴۰۰ خبر داد.
 
ترکیب فیلم‌های نوروز ۱۴۰۰ بازهم نهایی نشد!
 
مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش در گفتگو با ما از به نتیجه نرسیدن مجدد این شورا برای ترکیب نهایی فیلم‌های اکران نوروز ۱۴۰۰ خبر داد.
 
پیش از این قرار بود در جلسه امروز شورای صنفی نمایش، سه فیلم برای اکران نوروزی سینماها معرفی شوند.
 
مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش در توضیحی نسبت به جلسه اکران فیلم‌های نوروز ۱۴۰۰ به خبرنگار مهر بیان کرد: پخش‌کنندگان از شورا یک فرصت یک هفته‌ای خواسته بودند و در این جلسه با درخواست پخش کننده و تهیه‌کننده‌ها موافقت شد و هفته آینده یکشنبه ۲۴ اسفند نام فیلم‌ها اعلام می‌شود.
 
وی درباره این فرصت یک هفته‌ای توضیح داد: پخش‌کنندگان می‌خواستند در این فرصت پروانه نمایش برخی از فیلم‌ها را دریافت کنند چون یک سری فیلم‌ها پروانه نمایش نداشت. مهلت خواستند که فیلم‌های مورد نظرشان را معرفی کنند.
 
شایسته همچنین بیان کرد: آیین‌نامه شورای صنفی نمایش به امضای اعضا رسید و نمایندگانی از کانون کارگردانان، اتحادیه تهیه‌کنندگان، سینماداران و پخش کنندگان این آیین نامه را امضا کردند.
 
وی همچنین درباره خبرهای منتشر شده درباره افزایش قیمت بلیت عنوان کرد: نامه‌ای برای افزایش تقریبی قیمت بلیت سینماها برای حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی رفته است که اگر تصویب کنند اعلام می‌شود.
 
شایسته در پایان درباره گمانه‌زنی نسبت به فیلم‌هایی که در نوروز اکران می‌شود و کمدی در میانشان وجود ندارد گفت: درباره این قضیه سیاست ما این بود که کمدی هم در میان فیلم‌ها باشد و اتفاقاً همین فرصت یک هفته‌ای را قایل شدیم تا بینیم چه امکانی برای حضور فیلم کمدی وجود دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج