مصاحبه عجیب رئیس اتلتیکو پس از توقف در دربی
۱۰۹۸۳۲۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۰
۷۹۹
انریکه سرزو پس از تساوی اتلتیکو برابر رئال عجیب ترین مصاحبه ممکن را انجام داد.
ورزش سه: انریکه سرزو پس از تساوی اتلتیکو برابر رئال عجیب ترین مصاحبه ممکن را انجام داد.
 
اتلتیکو مادرید روز گذشته در حالی به مصاف رئال رفت که 5 امتیاز از این تیم بیشتر داشت و صدرنشین بود.
 
اتلتی می توانست با پیروزی فاصله خود با رقیب همیشگی را بیشتر کند اما با وجود یک نیمه اول فوق العاده خوب، تنها یک بار توسط لوئیس سوارز به گل رسید و دو سه موقعیت خوب دیگر را از دست داد. در نیمه دوم هم اتلتیکو 10 دقیقه ابتدایی فرصت های خوبی داشت ولی رئال رفته رفته بر بازی مسلط شد و با گل دقیقه 88 کریم بنزما کار را به تساوی کشاند. یان اوبلاک گلر اتلتیکو هم در یک صحنه دو بار به شکلی عالی موقعیت گلزنی را از بنزما گرفت.
 
رئیس اتلتیکو در پایان بازی گفت:« بازی خوبی بود و ما با بدشانسی متوقف شدیم. رئال دو موقعیت داشت و به یک گل رسید ولی ما می توانستیم 3 یا 4 گل بزنیم. فاصله امتیازی خوبی با بارسا و رئال داریم و اگر چهارشنبه در بازی عقب افتاده بر بیلبائو پیروز شویم، حاشیه امنیت مان بیشتر خواهد شد.»
 
سرزو در ادامه، اظهارنظر عجیبی را مطرح کرد و گفت:« برای قهرمانی در لالیگا باید به رئال مادرید و بارسا باخت» و زمانی که با تعجب خبرگار روبرو شد، بار دیگر این جمله را تکرار کرد!
 
او در مورد درخشش یان اوبلاک هم او را با بنزما اشتباه گرفت و گفت:« بنزما بدون هیچ تردیدی بهترین دروازه بان دنیاست. گلرهای خوب دیگری هم هستند ولی بنزما بهترین است!»
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج