عباسی: جدایی خطیبی به تیم ما ضربه زد
۱۰۹۸۴۲۲
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۴
۸۵۱
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک گفت: جدایی ناگهانی رسول خطیبی ضربه جبران ناپذیری به تیم ما زد.

ایرنا: مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک گفت: جدایی ناگهانی رسول خطیبی ضربه جبران ناپذیری به تیم ما زد.

سعید عباسی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال آلومینیوم اراک و شکست سنگین این تیم مقابل سپاهان اظهار داشت: بدون شک جدایی ناگهانی رسول خطیبی ضربه جبران ناپذیری به تیم ما زد. آلومینیوم در نیم فصل اول پدیده بود اما رفتن خطیبی شاکله تیم را به هم زد. این جدایی بدون حتی اعلام کتبی صورت گرفت.

عباسی: جدایی خطیبی به تیم ما ضربه زد

وی افزود: ما حمید عبداللهی را به عنوان سرمربی موقت اعلام کردیم. حتی پس از پرداختی که داشتیم، سه نفر از اعضای کادر فنی نیز بدون اطلاع باشگاه تیم ما را ترک کردند و به تراکتور پیوستند.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک اضافه کرد: آنچه برای مردم اراک جای تعجب دارد این است که در بحث قرارداد جایز نیست سرمربی و مربی بدون توجیه و اعلام قبلی باشگاه را ترک کند.

وی اظهار داشت: در مورد خطیبی باید بگویم که همان روز تا ساعت ١٧ سر تمرین بودم. خطیبی لباس تمرین بر تن نداشت او گفت کسالت دارد. پس از آن رییس هیات مدیره به من زنگ زد که و گفت خطیبی قصد جدایی دارد. او بدون هیچ توافقی باشگاه را ترک کرد.

عباسی تصریح کرد: من به هیچ عنوان با این کار غیر حرفه‌ای موافق نیستم و باعث شد تیم ما آسیب ببیند. تیم ما شرایط بسیار عالی داشت اما الان لطمه سنگین خورد.

وی در مورد اظهارات مربی موقت آلومینیوم که اعلام کرده بود گل‌هایی که این تیم برابر سپاهان دریافت کرد مشکوک بود، افزود: ما کمیته فنی تشکیل دادیم و اعلام کردیم خیلی دقیق این مسائل را پیگیری کنند. این باخت فشار روحی و روانی برای ما داشت.

عباسی در رابطه با انتخاب سرمربی جدید آلومینیوم اضافه کرد: ظرف فردا یا پس فردا در این باره صحبت خواهیم کرد.

وی در خصوص واگذاری سهام باشگاه اضافه کرد: بحث فروش ارتباطی به هیات مدیره باشگاه ندارد و مالکیت در اختیار سهام دار است. ما بخش نظارتی کار را بر عهده داریم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج