آیا حضور خارجی‌ها در لیگ برتر آزاد می‌شود؟
۱۰۹۸۵۲۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
۵۰۵
منصور قنبرزاده سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به سؤال آیا حضور خارجی‌ها در لیگ برتر آزاد می‌شود؟ پاسخ واضحی داد.

خبرورزشی: منصور قنبرزاده سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به سؤال آیا حضور خارجی‌ها در لیگ برتر آزاد می‌شود؟ پاسخ واضحی داد.

این‌روزها صحبت از این است که قانون منع حضور خارجی‌ها در لیگ برتر برداشته می‌شود. البته بعید است در تعطیلات زمستانی این اتفاق رخ دهد چون نقل و انتقالات زمستانی ۲۸ اسفند به پایان می‌رسد و در این فرصت کوتاه تیم‌ها دیگر مجالی برای جذب بازیکن جدید خارجی نخواهند داشت.

منصور قنبرزاده سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به این سؤال پاسخ واضحی داد. او در این باره می‌گوید: «اینکه ما فراتر از قوانین بین‌المللی گامی برداریم، درست نیست اما گاهی می‌بینید که شرایط خاصی حاکم می‌شود. شاید یک آتش‌سوزی پشت یک در باشد. ما برای ورود به هر جایی باید اجازه بگیریم اما در این شرایط مجبوریم در را بشکنیم و وارد شویم تا خسارت بیشتری نبینیم. واقعیت این است ما پرونده‌های زیادی در فیفا داریم و اعتقاد شخصی دارم، از بی‌نظمی در قرارداد و بی‌تدبیری‌ها باید جلوگیری شود.

دیدگاه فیفا به پرونده‌هایی که از ایران می‌رود، منفی است، چون سابقه خوبی در اذهان نداریم. در بالای ۹۵ درصد پرونده‌ها مشکل داشتیم و این موضوع باید جمع می‌شد. بعد از سازماندهی در همین یک فصل، تصمیم‌گیری می‌شود. سازمان لیگ و هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال باید تصمیم‌گیری کنند اما به اعتقاد من نبایدتر و خشک با هم بسوزند. اگر باشگاهی پرونده دارد، باید بدهی را بپردازد تا بتواند خرید جدید انجام بدهد. به اعتقادم باشگاه‌هایی که پرونده و برای ندارند، نباید تاوان بدهند و این موضوع باید کارشناسی شود.»

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:3
Iran (Islamic Republic of)
10:24 - 1399/12/19
اره ازاد مبشود چون یک تیم هست میخواد بازیکن خارجی بگیرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج