راهنمای خرید خودرو: خودروی کوپه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۰۵۳۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۳
۳۵۶۶۲
رنو اسکالا کوپه که در بازارهای جهانی با نام مگان کوپه شناخته می‌شود، یکی از جدیدترین محصولات رنو در ایران است. طراحی ظاهری کوپه در قسمت جلو، مشابه ویرایش‌های دیگر اسکالاست، اما در قسمت عقب کاملا منحصر به فرد است.
مجله تخت گاز:

رنو مگان(اسکالا) کانورتيبل

این روزها نمایندگی رنو در ایران بسیار فعال شده و همواره جدیدترین محصولات این کمپانی فرانسوی را وارد کشور می‌کند. تنوع محصولات رنو در ایران جالب است، علاوه بر نمونه‌های هاچ‌بک، شاسی بلند و سدان، ، نمونه‌های کوپه و کروکی  نیز در سبد محصولات رنو خودنمایی می‌کنند. رنو اسکالا کوپه که در بازارهای جهانی با نام مگان کوپه شناخته می‌شود، یکی از جدیدترین محصولات رنو در ایران است. طراحی ظاهری کوپه در قسمت جلو، مشابه ویرایش‌های دیگر اسکالاست، اما در قسمت عقب کاملا منحصر به فرد است.

راهنمای خرید خودروی کوپه

بخش عقب بدنه، جذابیت یک کوپه را ندارد و نسبتا ساده طراحی شده است. در کل طراحی اسکالا متناسب و هماهنگ است و به خوبی خبر از ماهیت اروپایی رنو می‌دهد. یکی از جالب‌ترین نکات اسکالا کوپه سقف تماما شیشه‌ای این خودرو است. سقف اسکالا کوپه متحرک است، اما فرم شیشه‌ای و شفاف سقف، باعث شده تا در هنگام بسته بودن نیز لذت سواری با سقف باز را به سرنشینان منتقل کند، که این نکته مثبت در هوای سرد زمستانی کاملا به چشم می‌آید. طراحی کابین اسکالا در عین سادگی، شیک و چشم نواز است.کابین آرامش بخش و ساده این خودرو به هیچ عنوان گیج کننده نیست و کیفیت متریال به کار رفته در این قسمت قابل قبول است. همچنین استفاده از پوشش‌های نقره‌ای روی فرمان، کنسول و دور اهرم تعویض دنده باعث شده تا فضای کابین اسپرت به نظر برسد. فضای صندلی‌های جلو مناسب و راحت است. صندلی‌های عقب اما، با توجه به ماهیت کوپه خودرو، فضای محدودتری دارند. باید به این نکته اشاره کرد که فضای صندلی‌های عقب اسکالا کوپه از سایر کوپه‌های هم کلاسش جادارتر و راحت‌تر است.

راهنمای خرید خودروی کوپه

اسکالا همچون سایر محصولات رنو، در بخش ایمنی جایگاه مناسبی میان رقبا دارد، و در حالت سقف باز نیز از امنیت بالایی برخوردار است. این خودرو به سیستم‌های امنیتی نظیر محافظ سر در هنگام واژگونی و سیستم ترمز اضطراری مجهز شده است. امکانات اسکالا راضی کننده است و برای خودرويي در رنج قیمت ۱۲۰ میلیون تومان ( مدل کوپه) مناسب به نظر می‌رسد. صفحه کیلومتر شمار دیجیتال اسکالا یکی از قسمت‌های جذاب کابین است. این سبک طراحی صفحه کیلومترشمار در سایر محصولات جدید رنو نیز دیده می‌شود. موتور ۲۰۰۰سی سی اسکالا ۱۴۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند و این کوپه نسبتا سنگین وزن را ظرف حدودا ۱۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر می‌رساند. از نظر شتاب،  اسکالا خودروی تیز و چابکی نیست، اما موتور پر قدرت آن به خوبی پاسخگوی رفت و آمد‌های شهری و جاده‌ای است. گیربکس CVT و دیفرانسیل جلو از دیگر مشخصات اسکالا هستند. اسکالا از مصرف سوخت مناسبی بهره می‌برد و قیمت آن نسبت به سایر کوپه‌های بازار منطقی‌تر است. این نکات مثبت در کنار تعداد کم رقبای آن در ایران، فروش مناسبی را برای اسکالا رقم خواهند زد.

رقبای داخلی و خارجی

  Lexus IS300C

راهنمای خرید خودروی کوپه

  BMW 325i - E93

راهنمای خرید خودروی کوپه

  Benz CLK

راهنمای خرید خودروی کوپه

 پیشنهاد نهایی

کوپه ای مناسب برای افرادی که بودجه محدود و قصد خرید یک کوپه اسپرت يا کانورتيبل در رنج قیمت زیر ۲۰۰ میلیون تومان دارند.در میان طیف گسترده خودروهای آسیایی وارد شده به کشور،این کوپه اروپایی با طراحی جا افتده،می تواند خریدارش را راضی کند.البته انتظار زیادی از موتور اسکالا کوپه نباید داشت.

راهنمای خرید خودروی کوپه

راهنمای خرید خودروی کوپه

راهنمای خرید خودروی کوپه


مرسدس بنز C کلاس کوپه

خوشبختانه این روزها شاهد ورود جدیدترین مدل‌های مرسدس بنز به کشور، هرچند در تعداد کم، هستیم. یکی از مدل‌های نسبتا جدید و خاص مرسدس بنز که این روزها سرها را در خیابان به سوی خود بر می‌گرداند، C کلاس کوپه است.که در نمونه C250 و در تعداد بسیار محدود(انگشت شمار) وارد کشور شده است.

راهنمای خرید خودروی کوپه

بدون شک می‌توان C کلاس سدان را محبوب ترین محصول بنز در ایران به شمار آورد. خودرویی که از ظاهر اسپرت و جمع و جور و در عین حال لوکس، بهره می‌برد و قیمت آن از سایر سدان‌های بنز پایین‌تر است و همین عوامل باعث شده‌اند تا مشتریان زیادی در بازار خودرویی کشور داشته باشد. Cکلاس کوپه از نظر فرم طراحی با نمونه سدان تفاوت چندانی ندارد و فرم کوپه بدنه و شیب بیشتر سقف در عقب، ظاهری به مراتب اسپرت‌تر از مدل سدان را برای آن به ارمغان آورده است.

فضای کابینC کلاس کوپه بسیار خوش ساخت و چشم نواز است و علی‌رغم فرم کوپه بدنه، جادار و راحت است. البته فضای صندلی‌های ردیف عقب مانند هر کوپه دیگری محدود است، اما به لطف بدنه کشیده و طراحی منطقی، صندلی‌های این قسمت هم از کاربری مناسبی برخوردارند. سطح امکانات و آپشن‌های C250 کوپه تقریبا مشابه C200 سدان است. صندلی‌های برقی این خودرو به گرمکن مجهز هستند که البته برخلاف نمونه سدان، بیشتر مدل‌های وارد شده به ایران فاقد حافظه صندلی هستند.

همان طور که اشاره شد، C کوپه‌های وارد شده به کشور،  همگی از نوع C250هستند. این خودرو از یک موتور ۴سیلندر 8/1 لیتری بهره می‌برد که قادر است ۲۰۴ اسب بخار قدرت تولید کند. که با وجود حجم کم موتور بسیار عالی است.شتاب ۰ تا ۱۰۰ این خودرو نیز حدود ۷ ثانیه است که برای یک کوپه اسپرت رقم قابل قبولی است.

راهنمای خرید خودروی کوپه

C250 کوپه در تعداد بسیار محدودی وارد کشور شده است و اگر خواهان خرید این خودرو باشید، باید مبلغی حدود ۷۰ میلیون تومان بیشتر از C200 سدان را برایش پرداخت کنید.که این ۷۰ میلیون را می‌توان بهای تمایز دانست، چون شاید خودرویی مشابه خودرویتان را در خیابان نبینید!

رقبای داخلی و خارجی

  Lexus IS300C

راهنمای خرید خودروی کوپه

  BMW E92

راهنمای خرید خودروی کوپه

  BMW M4

راهنمای خرید خودروی کوپه

 پیشنهاد نهایی

C کلاس کوپه مناسب افرادی است که جذابیت و زیبایی cکلاس سدان را در قالب کوپه می خواهند.با پرداخت مبلغی بالاتر از C200 سدان،سوار بر کوپه ای خواهید شد که شاید نمونه اش را در خیابان نبینید.این خصوصیت کاملا مناسب افرادی است که به دنبال تمایز و جلب توجه هستند.البته باید قیمت بالاتر و برخی محدودیت های تعمیراتی دیگر را به جان بخرید.چون تعداد C کلاس های کوپه از انگشتان دو دست هم کمتر است!

راهنمای خرید خودروی کوپه

راهنمای خرید خودروی کوپه

راهنمای خرید خودروی کوپه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
خرید باکس 3
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
عارفی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
کالازم_فوتر