موضع یووه درباره شایعات اخراج پیرلو
۱۱۰۶۰۶۰
۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۹
۷۳۸
فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس، درباره شایعاتی که اطراف سرمربی این تیم مطرح می‌شود صحبت کرد.

ورزش سه: فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس، درباره شایعاتی که اطراف سرمربی این تیم مطرح می‌شود صحبت کرد.

حذف ناباورانه یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا و پس از آن نتایج ضعیف در سری آ باعث شده که فشارها روی آندره‌آ پیرلو به اوج خود برسد؛ در واقع بیانکونری اکنون خطر عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را نیز حس می‌کند و همین مسائل باعث شده که شایعات زیادی در رابطه با اخراج آندره آ پیرلو از هدایت این تیم مطرح شود.

موضع یووه درباره شایعه اخراج پیرلو و بازگشت آلگری

فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس، درباره اتفاقات رخ داده صحبت کرده و می‌گوید: " ما 11 سال در چنین سطحی بوده ایم و هر روز فشارها را احساس می‌کنیم. وقتی اسکودتو یا جام های دیگر را فتح می‌کنیم این فشار وجود دارد، چه برسد به اینکه شرایط برای مان خوب پیش نرود.

آندره همواره در طول دوران بازی خود مسئولیت و فشار زیادی را تحمل کرده است و اکنون نیز شرایط تفاوتی ندارد."

احتمال عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا توسط یوونتوس: " ما مثبت اندیش هستیم و به این موضوع که در جمع چهار تیم بالای جدول قرار نگیریم فکر نمی کنیم. ما بیشتر به دنبال نتیجه‌گیری هستیم و این تنها یک فرضیه است. ما همیشه به دنبال پیشرفت کردن هستیم و در آخر فصل با مربی درباره کارهایی که انجام داده ایم صحبت می کنیم. همچنین آن اتفاقاتی که باید در آینده رخ دهد را مورد بررسی قرار خواهیم داد."

موضع یووه درباره شایعه اخراج پیرلو و بازگشت آلگری

شایعات بازگشت مکس آلگری به یوونتوس: " در این لحظه ما روی کار و تلاش خود تمرکز کرده ایم. ما به چیزی بیشتر از موفقیت در بازی‌های پیش رویمان فکر نمی‌کنیم."

برچسب ها: