پاسخ بایرن به شایعه اختلاف فلیک و حمیدزیچ
۱۱۰۶۰۶۲
۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۲
۹۹۷
کارل هاینس رومنیگه، مدیر باشگاه بایرن مونیخ، به شایعه اختلاف هانسی فلیک و حسن صالح حمیدزیچ واکنش نشان داد.

ورزش سه: کارل هاینس رومنیگه، مدیر باشگاه بایرن مونیخ، به شایعه اختلاف هانسی فلیک و حسن صالح حمیدزیچ واکنش نشان داد. 

مدتهاست که یک حاشیه جدید در اطراف باشگاه بایرن مونیخ وجود دارد؛ بحث در مورد اختلاف هانسی فلیک و مدیر ورزشی باواریایی‌ها یعنی حسن صالح حمیدزیچ که هر هفته جدی تر از قبل مطرح می‌شود و در واقع باعث نگرانی هواداران بایرن شده است.

پاسخ بایرن به شایعه اختلاف فلیک و حمیدزیچ

طی ساعات گذشته بیلد آلمان گزارش جدیدی را در این باره منتشر کرد و مدعی شد که اختلاف بین فلیک و حمیدزیچ بالا گرفته و این تنش باعث شده که سرمربی آلمانی به جدایی از بایرن در پایان فصل فکر کند؛ موضوعی که اکنون با واکنش مدیر باشگاه آلمانی روبرو شده است.

کارل هاینس رومنیگه در این باره گفت: " با وجود همه گزارش ها و اخبار در این باره، نیازی نبود که کسی بخواهد وساطت کند. آنها(فلیک و حمیدزیچ) همه کارهای لازم را به تنهایی انجام داده اند و فکر می‌کنم که در حال حاضر همه چیز مرتب است."

پاسخ بایرن به شایعه اختلاف فلیک و حمیدزیچ

رومنیگه در رابطه با انتقال اوپامکانو به بایرن مونیخ نیز گفت: " ما اوپامکانو را جذب نکردیم که یک نام بزرگ به خدمت گرفته باشیم، بلکه این یک ضرورت برای مان به حساب می آمد. ما داوید آلابا و شاید یکی دو عنصر دفاعی دیگر را از دست بدهیم. ما می‌خواستیم برای این پست مهم بهترین کیفیت را در اختیار داشته باشیم و به همین خاطر اوپامکانو را جذب کردیم."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج