۲ مرد همسرکش در انتظار جلسه محاکمه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۰۶۸۹۷
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۸
۲۰۰۷
دو مرد که در جنایت‌های جداگانه همسران خود را به قتل رسانده‌اند، در حالی در زندان به سر می‌برند که پرونده آنها در جریان است و آنان باید به‌زودی پای میز محاکمه بروند.

شرق: دو مرد که در جنایت‌های جداگانه همسران خود را به قتل رسانده‌اند، در حالی در زندان به سر می‌برند که پرونده آنها در جریان است و آنان باید به‌زودی پای میز محاکمه بروند.

اولین متهم مرد جوانی است که بعد از کشتن همسرش در پاکدشت به خوزستان رفت و در آنجا خودش را به پلیس تسلیم کرد. این مرد وقتی نزد مأموران رفت، گفت: من و همسرم ساکن پاکدشت بودیم. روز دوم فروردین ماه با هم جروبحث کردیم. همسرم مهریه و حق طلاق می‌خواست و من مخالف بودم. حین مشاجره از کوره در رفتم. دستانم را دور گردنش انداختم و آن‌قدر فشار دادم تا او خفه شد. بعد جسد را لای دو پتو پیچیدم و در بزرگراه آزادگان رها کردم. خودم هم به خوزستان آمدم اما چون عذاب وجدان داشتم در نهایت تصمیم گرفتم خودم را تسلیم کنم.

پس از اعترافات این مرد معلوم شد جسد همسر او همان روز درحالی‌که لای دو پتو پیچیده و در کیسه‌ای قرار داده شده بود، در محوطه فضای سبز در بزرگراه آزادگان تهران پیدا شده و کارآگاهان جنایی از آن زمان به ‌دنبال سرنخی از هویت قاتل و انگیزه او برای ارتکاب جنایت بودند.

به این ترتیب دستور انتقال متهم به تهران صادر شد. این مرد که برای او قرار بازداشت صادر شده است، بعد از بازسازی صحنه جنایت و صدور کیفرخواست پای میز محاکمه خواهد رفت. دومین متهم به قتل مردی است که از مدت‌ها پیش با همسرش اختلاف داشت. این مرد معتاد و سابقه‌دار است و همسرش که از رفتارهای او خسته شده بود، اواخر سال گذشته خانه‌اش را در استان خراسان رضوی ترک کرد و به منزل پدرش رفت اما مرد میانسال توانست زنش را راضی به بازگشت کند ولی در نهایت او را به قتل رساند.

متهم 40‌ساله که فراری شده بود، در جریان تحقیقات پلیسی به دام افتاد و ضمن اعتراف به کشتن همسرش گفت: من تازه از زندان آزاد شده‌ام. وقتی همسرم قهر کرد، او را راضی به بازگشت کردم، اما در خانه خودمان او را به قتل رساندم، البته من قصد کشتن نداشتم و فقط می‌خواستم از او زهر چشم بگیرم.

وقتی به خانه رسیدیم کمی قرص‌ خواب‌آور در نوشیدنی حل کردم و به زنم دادم و وقتی او بی‌حال شد، روسری را دور گردنش پیچیدم تا اینکه فهمیدم فوت شده است. قصد داشتم جسد را در چاه بیندازم اما عذاب وجدان گرفتم و این کار را نکردم. جسد در خانه بود تا اینکه یکی از دخترانم همراه همسرش به منزل ما آمدند و جنازه را دیدند. دخترم نگران مادرش بود و به‌همین‌دلیل به خانه ما آمد و راز من را فاش کرد. من هم که چاره‌ای نداشتم فرار کردم اما خیلی زود دستگیر شدم. بنا بر این گزارش این متهم نیز در زندان در انتظار محاکمه به‌ سر می‌برد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر