«عراق» قهرمان مسابقات دوومیدانی مشهد شد
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۰۷۵۲۲
۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۶
۸۹۴
نخستین دوره مسابقات بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا (ع) با قهرمانی تیم اعزامی عراق به پایان رسید.

ایسنا: نخستین دوره مسابقات بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا (ع) با قهرمانی تیم اعزامی عراق به پایان رسید.

نخستین دوره مسابقات بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا(ع) و گرامی‌داشت علی باغبان‌باشی طی روزهای ۲۲ و ۲۳ فروردین به میزبانی ورزشگاه امام رضا برگزار شد و با قهرمانی تیم اعزامی عراق به پایان رسید.

عراق که در روز اول این مسابقات ۴ مدال طلا کسب کرده بود، در روز دوم و پایانی هم ۴ مدال طلای دیگر بدست آورد. ۳۲ استان شرکت کننده از ایران و تیم ملی ناشنوایان در مجموع ۹ مدال طلا کسب کردند.

جام امام رضا که در تقویم فدراسیون جهانی دوومیدانی ثبت شده، میدانی برای کسب سهمیه المپیک بود و برای المپیک ۴۰ امتیاز داشت. در نخستین دوره بیش از ۲۰۰ ورزشکار مرد از ۹ کشور شرکت کرده بودند.

این مسابقات حاشیه‌های مختلفی را هم داشت که از جمله آن می‌توان به دزدیده شدن کفش‌های حسن تفتیان قبل از مسابقه دوی ۱۰۰ متر و نارضایتی ورزشکاران پرتاب وزنه از نامناسب بودن محل دایره پرتاب اشاره کرد.

نتایج کلی مسابقات روز دوم به شرح زیر است:

دوی ۲۰۰ متر

طاها حسین یاسین از عراق، ۲۰.۹۸ ثانیه

محمد حسین ابارقی از کرمان، ۲۱.۱۷ ثانیه

سجاد هاشمی آهنگر از آذربایجان شرقی، ۲۱.۳۱ ثانیه

دوی ۸۰۰ متر

پژمان یارولی از کرمانشاه، ۱:۴۷.۸۹ دقیقه

امید امیریان از سیستان و بلوچستان، ۱:۴۸.۵۹ دقیقه

ایهاب هبار از عراق، ۱:۴۹.۵۰ دقیقه

۱۰۰۰۰ متر

نور سلطان از قرقیزستان، ٣٢.١٢.٠١دقیقه

پژمان کورزهی از همدان، ٣٢.٢٥.٩٧ دقیقه

شاهین یزدان از همدان، ٣٢.٣٠.٢٢ دقیقه

۲۰ کیلومتر پیاده روی

حمیدرضا زورآوند از همدان، ۱:۲۸.۵۱ ساعت

آرمین شاه ملکی از همدان، ۱:۳۴.۳۶ ساعت

امیرحسین اسدی منش از گیلان، ۱:۳۵.۰۰ ساعت

۴۰۰ متر با مانع

مهدی پیرجهان از آذربایجان شرقی، ۵۰.۱۱ ثانیه

رضا ملک پور از قم، ۵۲.۴۸ ثانیه

علی عباسپور از خراسان رضوی، ۵۲.۷۲ ثانیه

۳۰۰۰ متر بامانع

همایون همتی از کرمانشاه، ۸:۵۵.۴۵ دقیقه

محمد محال از عراق ، ۸:۵۶.۷۲ دقیقه

امیر نظریان از کهگیلویه و بویر احمد، ۹:۰۸.۸۷دقیقه

پرتاب چکش

مهدی محمدی از گلستان، ۶۵.۱۲ متر

علی مرادی از آذربایجان غربی، ۶۰.۲۳ متر

حسین البیاتی از عراق، ۵۸.۶۸ متر

پرتاب نیزه

ارشد ندیم از پاکستان، ۸۶.۳۸ متر

یونس صالح از عراق، ۷۶.۸۲ متر

کرار رعد الیساری از عراق، ۷۲.۲۷متر

علی فتحی گنجی از لرستان، ۷۲.۱۱ متر

پرش با نیزه

امیر عبدالوحید از عراق ، ۵.۰۰ متر

حسین فلاح از تهران، ۴.۷۰ متر

محمد مهدی معتمد نیا از البرز، ۴.۵۰ متر

پرش طول

محسن میهن‌دوست از بوشهر، ۷.۶۵ متر

محمدرضا فیروزچی از افغانستان، ٧.٥٣متر

میثم عبدالله‌پور، ۷.۳۲متر

دهگانه

عبدالسجاد السبیهی از عراق، ۷۲۷۱ امتیاز

رضا کفایتی از البرز، ۵۹۷۰ امتیاز

سید محمد موسوی نژاد از بوشهر، ۵۴۰۲ امتیاز

۴ در ۴۰۰ متر امدادی

عراق، ٣.١٠.٩٨ دقیقه

آذربایجان شرقی، ٣.١٢.١١ دقیقه

کرمانشاه، ٣.٢٢.١٧ دقیقه

نتایج تیمی

۱- عراق با کسب ۸ طلا، ۲ نقره و ۴ برنز

۲- کرمانشاه با کسب ۲ طلا و ۲ برنز دوم

۳- گلستان با کسب ۲ طلا

نتایج کامل رقابت‌های روز نخست به شرح زیر است:

دوی ۱۰۰ متر

حسین علی الخفاجی از عراق، ۱۰.۴۴ ثانیه

حسن تفتیان از خراسان رضوی، ۱۰.۴۷ثانیه

محمد حسین ابارقی از کرمان، ۱۰.۵۹ ثانیه

دوی ۴۰۰ متر

طاها حسین یاسین از عراق، ۴۶.۲۲ ثانیه

سجاد هاشمی آهنگری از آذربایجان شرقی، ۴۶.۸۷ ثانیه

محمد التمیمی از عراق، ۴۷.۴۰ ثانیه

۱۵۰۰ متر

عبدالله اوزدمیر از ترکیه، ۳:۵۰.۹۱ دقیقه

علی عالمی از همدان، ۳:۵۱.۰۴ دقیقه

امیر زمانپور از همدان، ۳:۵۱.۸۶ دقیقه

۵۰۰۰ متر

جیحات الوس از ترکیه، ۱۴:۳۳.۴۱ دقیقه

جلیل ناصری از ایلام، ۱۴:۳۵.۶۶ دقیقه

نورسلطان کنشبکوف از قرقیزستان، ۱۴:۴۱.۶۳ دقیقه

۱۱۰ متر بامانع

محمد سعد از عراق، ۱۴.۰۷ ثانیه

میلاد سیار از کردستان، ۱۴.۴۰ ثانیه

رضا بحرینی از اصفهان، ۱۴.۴۳ ثانیه

پرش سه‌گام

حمیدرضا کیا از گلستان، ۱۶.۶۲ متر

سید علی عقیلی از قم، ۱۵.۷۲ متر

وحید صدیق از مازندران، ۱۵.۵۸ متر

پرش ارتفاع

مجدالدین غزال از سوریه، ۲.۲۱ متر

کیوان قنبرزاده از مازندران، ۲.۱۵ متر

حسین ابراهیم از عراق، ۲.۱۵ متر

پرتاب وزنه

محمدرضا طیبی از مازندران، ۱۹.۵۹ متر

شاهین مهردلان از خراسان رضوی، ۱۹.۵۰ متر

مرتضی ناظمی‌ از کرمانشاه ، ۱۹.۰۸ متر

پرتاب دیسک

حسین رسولی از مرکزی، ۵۸.۷۶ متر

علی شیریان از چهارمحال و بختیاری، ۵۵.۶۴ متر

بهنام شیری از اردبیل، ۵۵.۶۲ متر

۴ در ۱۰۰ متر امدادی

عراق، ۴۱.۰۰ ثانیه

مشهد، ۴۱.۸۰ ثانیه

قم، ۴۲.۰۰ ثانیه

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran (Islamic Republic of)
23:19 - 1400/01/23
یعنی مسابقات بین المللی هم بوده توو تقویم جهانی هم ثبت شده اما رده ی بانوان نداره؟!؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فرش تارنگ_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
چوب و هنر _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر