ابتلا به کرونا در مراسم مذهبی را بزرگنمایی می‌کنند
۱۱۰۸۱۴۹
۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۱
۲۵۷۴
سعید نمکی:
وزیر بهداشت گفت: باید همه مردم و مسئولان به دور از سیاست‌زدگی راهکار موفقیت را در پیش گیرند اما متاسفانه برخی از افراد در حال سو استفاده از موضوع هستند، اما باید این افراد بدانند زدن نظام هیچ عایدی برایشان نخواهد داشت.

خبرگزاری تسنیم: وزیر بهداشت گفت: باید همه مردم و مسئولان به دور از سیاست‌زدگی راهکار موفقیت را در پیش گیرند اما متاسفانه برخی از افراد در حال سو استفاده از موضوع هستند، اما باید این افراد بدانند زدن نظام هیچ عایدی برایشان نخواهد داشت.

سعید نمکی امروز در جلسه ستاد کرونای استان زنجان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تقدیر و تشکر از کادر درمان و همراهی مسئولان نظامی و انتظامی استان در راستای مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: اگر مردم همراهی داشته باشند اوضاع بیماری کرونا و شرایط شیوع آن تحت کنترل در می‌آید اما گاها عدم همراهی و رعایت پروتکل‌ها سبب می‌شود تا خسارات جبران ناپذیری تحمیل شود.

ابتلا به کرونا در مراسم مذهبی را بزرگنمایی می‌کنند

وی افزود: در طول سال گذشته کل کشور از لحاظ امور مختلف خصوصا کرونا در شرایط سختی قرار داشت اما کشور ما توانست با همکاری همه جانبه از این برهه سخت عبور کند و در این زمینه از برخی کشور‌ها نیز در کنترل بیماری کرونا پیشی گرفت.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه با توجه به تحریم‌ها در روز‌های نخستین شیوع بیماری کرونا کمبود لوازم بهداشتی محسوس بود گفت: با عزم جدی و راسخ و البته تلاش و همراهی مردم نه تنها اینکه مسئله کمبود مرتفع شده بلکه به یکی از کشور‌های صادر کننده لوازم بهداشتی نیز تبدیل شده‌ایم.

وی با بیان اینکه در طول سال اخیر با سه جهش این ویروس منحوس که نفس‌ها را به شماره انداخت عبور کردیم، تصریح کرد: شرایط حاضر نیز با جهش ویروس محقق شده و باید راه خروج از شرایط حاضر پیدا شود اما با شرایط حاضر در طول هفته پیش‌رو موج بیماری بسیار سهمگین‌تر خواهد شد.

نمکی عنوان کرد: مسئولان بهداشتی همواره در حال خدمات‌رسانی هستند و اندکی در این امور قصور نداشته‌اند با این حال امیدواریم با تجربه‌ای که در طول شیوع این بیماری بر کشور تحمیل شد و از آن با موفقیت عبور کردیم در این برهه نیز موفق عمل کنیم با این وجود علی‌رغم تمام مشکلات کادر درمان اندکی از خدمت‌گزاری کوتاهی نخواهند کرد.

وی خاطر‌نشان کرد: باید همه مردم و مسئولان به دور از سیاست‌زدگی راهکار موفقیت را در پیش گیرند اما متاسفانه برخی از افراد در این فکرند از این موضوع سوء‌استفاده کنند اما باید این افراد سیاست زده بدانند زدن نظام هیچ عایدی برایشان نخواهد داشت.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اذعان به اینکه بعد از دریافت واکسن کرونا نیز رعایت پروتکل‌ها همچنان باید ادامه‌دار باشد، بیان کرد: اگر بیماران کرونا به شکل سرپایی فیلتر شوند کنترل امور بسیار راحت‌تر خواهد بود.

وی با بیان اینکه رعایت پروتکل‌ها نسبت به سال گذشته رشد داشته است بیان کرد: بیمارانی که به کرونای انگلیسی مبتلا شده‌اند در هفته دوم بیماری بد حال شده و نیازمند تمهیدات پزشکی خاصی هستند که حتما باید تحت مراقبت قرار گیرند.

نمکی با اشاره به اینکه مراسم شب احیا باید با شرایط ویژه و با برنامه‌ریزی و فکر انجام شود، گفت: بنده اعتقاد به این مراسم و آیین دارم اما باید این نکته همواره مد نظر قرار داشته باشد که نباید تحت هیچ شرایطی اوضاع را برای دشمن فراهم کنیم و بهانه‌ای برای بدنام کردن خودمان دست آنان دهیم.

وی با اشاره به اینکه فضای مسموم تبلیغاتی وجود دارد، گفت: اگر یکی از مومنان در این مراسم به کرونا مبتلا شود موضوع را بسیار بزرگ‌نمایی می‌کنند اما برخی‌ها رفت و آمد به ترکیه که گسترش شیوع بیماری را در پی داشت را منکر شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:10
Iran (Islamic Republic of)
20:59 - 1400/01/25
امارهای بین المللی را نگاه کنید میبینید در ترکیه زمان عید امار ۶۷ مورد مرگ داشته اند و بعد از رفتن ایرانی ها به ۲۵۳ رسیده حالا از ایران رفته با از انجا امده؟ حتی وزیر ما جرات نداره واقعیت را بگه که از عراق وارد شد .البته رییس جمهور گفتند موج چهارم از عراق امده است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
اونا خودشون اجازه ی ورود دادن.....هر چند کلا ایرانیها نباید میرفتن
Iran (Islamic Republic of)
21:03 - 1400/01/25
پس زوحانز چراتکدیب میکنه یه چیزدیگه میگه
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
21:06 - 1400/01/25
ما دیگه به این حرف ها عادت کردیم همش تقصیر دشمن هست . .
Iran (Islamic Republic of)
21:07 - 1400/01/25
تمام سفرهای عید اشتباه بود باید راه بسته میشد
Iran (Islamic Republic of)
21:10 - 1400/01/25
ملت رفتن واکسناسیون درستی را انجام بدهند آخه مثل دولت غریبه پرست هستند و به آنها برای واکسن اعتماد دارند و پول خرج کردن خیالشان راحت بشه
Iran (Islamic Republic of)
21:13 - 1400/01/25
قرص پلاویکس پنجاه هزار تومان الان شده سیصدو پنجاه هزار تومان چی میگی
Iran (Islamic Republic of)
21:23 - 1400/01/25
واقعا اسمت زیبنده ات است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
کلاهرجاکه تعدادافرادزیادجمع بشن خصوصا محل های سرپوشیده احتمال کرونابیشتراست.
Iran (Islamic Republic of)
21:41 - 1400/01/25
خب چرا مرزها رانبستید!؟ چرا همون موقع به مردم اعلام نکردید که اگر مرزهای ترکیه بسته نشود ویروس انگلیسی که ترکیه را زمینگیر کرده ایران راهم ضربه فنی خواهد کرد!؟ حالا که شده میگید!؟
Iran (Islamic Republic of)
21:42 - 1400/01/25
من مشکوک به کرونا بودم رفتم مرکز بهداشت رشت گفت ۸ روز طول میکشه جواب بیاد خب تو این ۸ روز چیکار کنم دکتر جان فقط صحبت کردن مهم نیست یه ذره عمل هم مهمه همه پول ندارن برن ۳۵۰ پول آزمایش بدن منم از همکارم گرفتم
Iran (Islamic Republic of)
21:48 - 1400/01/25
رئیس جمهورجبهه گرفت
حرف دکترنمکی عوض شد!
گناها گردن ترکیه بروها افتاد!!!!
Iran (Islamic Republic of)
22:28 - 1400/01/25
برید امار بین المللی را نگاه کنید ببینید کجا بیشتر کرونا بوده
Iran (Islamic Republic of)
22:35 - 1400/01/25
پول برای همه تون مهم هست نه جان انسانها چرا قبل از عید سختگیری نکردید که ماشین ها را جربمه کنید و پول گرداندن کشور را به چنگ دراوردید
Iran (Islamic Republic of)
22:37 - 1400/01/25
پس چراجلوی این مصیبت رانمیگرید
Iran (Islamic Republic of)
00:11 - 1400/01/26
نان‌ حلال وجود پاک خدمتگزار وطن ومردم است.
Germany
06:33 - 1400/01/26
چرا این دولت از صفهای طویلی که خودش برای این ملت درست میکنه حرف نمی زنند مانند صف مرغ . صف در دفاتر پیش خوان جهت سهام عدالت و سوخت و هزاران مورد دیگر که سبب افزایش آمار کرونا شده وفقط از مسافرت و دید و بازدید می گوید که باعث کرونا .....
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
وظیفه شما است نمکی جان که مشکلات تمامی کادر درمان را حل کنید و به آنها رسید گی کنید و از رئیس بیمارستانها و دانشگاه ها علوم پزشکی بخواهید که مشکلات کادر درمان را حل کنند با سخنرانی و شعار که مشکلات حل نمیشود وظیفه شما است که واکسن مورد نیاز مردم را تهیه کنید و در دسترس مردم بگذارید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج