درخواست جبهه اصلاحات ایران از ستاد ملی کرونا
۱۱۰۹۰۳۵
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
۶۴۰
⁩جبههٔ اصلاحات ایران در بیانیه‌ای ضمن هشدار نسبت به شیب تند موج جدید کرونا، خواستار قرنطینه سراسری دوهفته‌ای در کشور شد.

پایگاه خبری راوی: ⁩جبههٔ اصلاحات ایران در بیانیه‌ای ضمن هشدار نسبت به شیب تند موج جدید کرونا، خواستار قرنطینه سراسری دوهفته‌ای در کشور شد.

در بیانیه این جبهه آمده :

بنا بر اخبار رسمی منتشر شده، اکنون همهٔ کشور در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته و موج چهارم کرونا با شیب تند در حال اوج‌گیری است و به خاطر افزایش بی‌سابقهٔ بیماران، نظام سلامت به شدت زیر فشار قرار گرفته است. در مرحلهٔ کنونی که کرونای جهش‌یافته با سرایت بیشتر، کشندگی بیشتر و نیاز بیشتر به بستری، وارد مرحلهٔ تصاعدی شده است، بر اساس تجارب جهانی، راهی جز قرنطینهٔ سراسری حداقل دو هفته‌ای باقی نمانده است. پرهیز از تصمیم سریع در این زمینه می‌تواند به فروپاشی نظام درمان و در هفته‌های پیش رو به مرگ هزاران شهروند ایرانی بیانجامد.

جبهه اصلاحات ایران از ستاد ملی کرونا درخواست می‌کند فورا به نظر اجماعی کارشناسان تن بدهد و قرنطینهٔ فوری و سراسری اعلام کند، برای کاهش فشار به اقشار فرودست در این تعطیلی از منابع اضطراری پرداخت مستقیم به دهک‌های آسیب‌پذیرتر را در دستور قرار دهد و برای افزایش خرید واکسن‌های معتبر (پیش از تولید انبوه واکسن داخلی) و افزایش کارآمدی توزیع واکسن همگانی کرونا اقدامات موثرتری انجام دهد.

همچنین از عموم شهروندان ایران درخواست می‌کنیم با توجه به شیب تند شیوع، از هر گونه گردهم‌آیی خانوادگی و غیرخانوادگیِ حضوری پرهیز کنند، در صورت لزومِ خروج از خانه از دو ماسک استفاده و فاصلهٔ اجتماعی را رعایت کنند، در فضاهای بستهٔ بدون تهویه حاضر نشوند و برای کمک به عبور از این بحران، دیگر شهروندان را هم به رفتار مسئولانه دعوت کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:3
Iran (Islamic Republic of)
10:31 - 1400/01/29
چشم ، یک کلمه هم از مادر عروس بشنوید.
Iran (Islamic Republic of)
10:35 - 1400/01/29
به خدا بس کنید کرونا و کرونا از بی نانی بتر نیست
Iran (Islamic Republic of)
10:42 - 1400/01/29
گوش شنوایی موجود نیست شهرداری و پلیس راهور بااصرار به ادامه طرح ترافیک استانداری با ابنکه نمیشه تهران راتعطیل کردرئیس اتاق اصناف با اینکه اگر کاسبی تعطیل بشه ازکجا بیارن امرار معاش کنن بخش خصوصی که میگه اگه سرکار نمیای اخراج یاخودت حق بیمه راپرداخت کن دولت هم که میگه تعطیلی اگه بود مسافرت برید فقط مدیونید اگه دوتا ماسک نزنین ترکیه دبی امارات کیش هم که آزاده وزارت بهداشت هم که میگه ۹تا واکسن داره ساخته میشه ولی کی میشه استفاده کرد معلوم نیست تازه دارن رنگین کمان میسازن
Iran (Islamic Republic of)
11:53 - 1400/01/29
جبهه اصلاحات کجا بودی شب عید فکر کنم اجازه فضولی درکار نداشتی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج