دستگیری تولیدکننده شیر آلوده در استان گلستان
۱۱۱۰۵۳۰
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
۱۸۳۶
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مینودشت گفت: متهمی که شیرهای جمع‌آوری شده از دامداران را در شهرستان مینودشت با موادی مخلوط می‌کرد توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شد.

خبرگزاری تسنیم: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مینودشت گفت: متهمی که شیرهای جمع‌آوری شده از دامداران را در شهرستان مینودشت با موادی مخلوط می‌کرد توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شد.

به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، حسینعلی ایزد از دستگیری متهمی خبر داد که شیرهای جمع‌آوری شده از دامداران را با موادی مانند شکر، روغن، آب پنیر و آب مخلوط و سپس به یک مرکز جمع‌آوری شیر در یکی از شهرستان‌های همجوار تحویل می‌داد.

وی گفت: این متهم پس از گزارشی که دیروز سربازان گمنام امام زمان(عج) این شهرستان به دادستانی اعلام کردند و با تلاش پلیس اطلاعات شناسایی و بلافاصله دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مینودشت ادامه داد: شیرهای کشف شده در کارگاه این فرد، با نظارت نماینده دادستان معدوم شد.

ایزد ادامه داد: مرکز جمع‌آوری شیری هم که این فرد شیرهای آلوده را به آن تحویل می‌داد پلمب شد و تا زمانی که جواب نمونه‌برداری‌های اداره بهداشت اعلام نشود، شیرهای موجود در این مرکز وارد چرخه موادغذایی مردم نخواهد شد.

وی گفت: برای این فرد به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی از طریق مخلوط کردن شیر با مواد غیرمجاز پرونده تشکیل شده و بررسی برای گستردگی کار این فرد و همدستان احتمالی او در حال انجام است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج