فنایی: پنالتیِ الدحیل اشتباه فاحش داوری بود
۱۱۱۱۵۲۴
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۵
۱۵۷۷
محمد فنایی کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است که پنالتی اعلام شده برای الدحیل قطر در دیدار مقابل استقلال اشتباه فاحش داور سنگاپوری بوده است.

تسنیم: محمد فنایی کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است که پنالتی اعلام شده برای الدحیل قطر در دیدار مقابل استقلال اشتباه فاحش داور سنگاپوری بوده است.

محمد فنایی درباره قضاوت محمد تقی الجعفری داور سنگاپوری دیدار استقلال - الدحیل اظهار داشت: این داور سنگاپوری داور خیلی قدرتمندی نیست و در مدیریت بازی‌های بزرگ ناتوان است. در صحنه‌های نیمه اول سعی کرد کنترل بازی را در دست بگیرد، چرا که بازی دور رفت و نتیجه آن بازی را حساس کرده بود.

وی افزود: پنالتی اعلام شده برای استقلال به این دلیل که بازیکن این تیم جلوتر از بازیکن الدحیل بود، در برخورد به وجود آمده و سرنگونی بازیکن استقلال، داور بازیکن مدافع را مقصر دانست و پنالتی به درستی گرفته شد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: پنالتی الدحیل هم اشتباه فاحش داور بود، چون اول بازیکن مهاجم بود که پای خود را بالا آورد و یک کار خطرناک روی وریا غفوری انجام شد. انگار داور آمادگی داشت برای الدحیل پنالتی بگیرد و می‌توانست پنالتی نگیرد یا حتی خطای مهاجم الدحیل را بگیرد. او با بالا آوردن پای خود کار خطرناک کرد و وریا غفوری به زیر پای وی زد.

فنایی همچنین درباره اتفاقات نیمه دوم گفت: نیمه دوم بازی به خشونت کشید و تعداد کارت‌ها زیاد شد. مهدی قایدی در دقیقه 57 حمله مؤثر حریف را گرفت که کارت زرد گرفت و این کارت درست بود. همچنین میلیچ باید خوشحال باشد که داور در دقیقه 62 به او اخطار نداد و اخطار دقیقه 64 شجاعیان هم درست بود. اخطار بازیکنان شماره 14 و شماره پنج الدحیل هم کاملاً درست بود. البته چهار اخطاری در یک نیمه به نظرم زیاد بود که داور سعی کرد بازی را در نیمه دوم با اخطارها کنترل کند.

وی همچنین درباره کمک داوران بازی و پرچم‌هایی که زده شد، تصریح کرد: کار کمک داورها بسیار خوب بود و تمام آفسایدهایی که اعلام کردند، به درستی گرفته شد و به خوبی به داور کمک کردند.

پیشکسوت داوری فوتبال کشورمان همچنین یادآور شد: باید اشاره کنم، اتفاقات لیگ ما در لیگ قهرمانان آسیا هم تکرار می‌شوند و اعتراض‌ها زیاد است. چرا فرهاد مجیدی باید برای این بازی حساس دو اخطاره شود، در حالی که باید به تیمش کمک می‌کرد؟

او باید جو تیمش را آرام کند، اما با اعتراض‌ها حتی نتوانست در این بازی کنار تیمش باشد. این تفکر برگرفته از لیگ ماست و مربیان نباید تصور کنند این اعتراض‌ها در لیگ قهرمانان آسیا هم تأثیری دارد. آنها باید حرفه‌ای‌تر رفتار کنند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:28
Iran (Islamic Republic of)
10:21 - 1400/02/05
اشتباه نبود قدرت نفوذ تیم قطری بود که داور باید یک پنالتی می گرفت
Iran (Islamic Republic of)
10:21 - 1400/02/05
خب لال نباش بگو پنالتی کیسه هم اشتباه فاحش تر داور مسابقه بود
پاسخ ها
بابک نیک قامت
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
تو هم چشماتو باز کن ببین بازی قبل یه پنالتی داور برامون نگرفت!!!!
Iran (Islamic Republic of)
11:11 - 1400/02/05
بازی قبل هم داور یک پنالتی استقلال را نگرفت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج