اخذ و شمارش آراء در تهران الکترونیکی نیست
۱۱۱۴۴۷۰
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
۸۴۴
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران گفت: بر اساس آخرین مکاتبات از ۲۵ فرآیند انتخابات ۲۳ فرایند به صورت الکترونیک و ۲ فرآیند اخذ رای و شمارش آراء به صورت دستی در تهران انجام می شود.

ایسنا: مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران گفت: بر اساس آخرین مکاتبات از ۲۵ فرآیند انتخابات ۲۳ فرایند به صورت الکترونیک و ۲ فرآیند اخذ رای و شمارش آراء به صورت دستی در تهران انجام می شود.

رضا آقاعلیخانی در نوزدهمین جلسه ستاد انتخابات استان تهران اظهار داشت: ثبت نام داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس، شوراهای شهر و شوراها روستایی و میان‌دوره ای خبرگان انجام شد و بررسی صلاحیت های شوراهای شهر نیز به سرانجام رسید، ضمن اینکه تا ۱۵ اردیبهشت ماه صلاحیت داوطلبان شوراهای روستایی نیز محقق می شود.

وی ادامه داد: کمیسیون بازرسی تبلیغات انتخابات میان‌دوره ای خبرگان برگزار شده که مصوباتی داشتیم و فرصت های تبلیغاتی در صدا و سیما برای داوطلبان با نظارت کمیسیون محقق شود.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران عنوان کرد: تاکنون بر اساس مکاتبات انجام شده انتخابات در تهران الکترونیکی نخواهد بود و از ۲۵ فرآیند انتخابات ۲۳ فرایند به صورت اکترونیک و ۲ فرآیند اخذ رای و شمارش آراء به صورت دستی انجام می شود.

آقاعلیخانی در پایان گفت: با توجه به شرایط تهران به لحاظ تعدد شعب و فشردگی جمعیت رعایت پروتکل های بهداشتی مورد تاکید است.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:18
Iran (Islamic Republic of)
13:37 - 1400/02/13
رای بی رای
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
احتیاجی نیست با دست بشمرن یه ساعته تموم!
Iran (Islamic Republic of)
13:39 - 1400/02/13
یک درصد مردم رای نمی دهد
Iran (Islamic Republic of)
13:41 - 1400/02/13
بعد انتخابات نان گران می کند خودرو گران می کند
مردم مسخره کردین هیچ کس رای نمی دهد
Iran (Islamic Republic of)
13:44 - 1400/02/13
از الان برای آمار سازی آماده شدن
Iran (Islamic Republic of)
13:46 - 1400/02/13
باز هم دروغ ،ما که رای نمیدهیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج