فرانسه: نوبت گام متقابل ایران برابر آمریکا رسیده
۱۱۱۵۵۸۶
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۰
۱۹۷۳
«ژان ایو لودریان»، وزیر امور خارجه فرانسه با بیان این ادعا که آمریکا برای رفع تحریم‌ها علیه ایران آمادگی نشان داده از ایران خواست این موضع آمریکا را با مواضع متناسب پاسخ دهد.

فارس: «ژان ایو لودریان»، وزیر امور خارجه فرانسه با بیان این ادعا که آمریکا برای رفع تحریم‌ها علیه ایران آمادگی نشان داده از ایران خواست این موضع آمریکا را با مواضع متناسب پاسخ دهد.

فرانسه: نوبت گام متقابل ایران برابر آمریکا رسیده

لودریان در مصاحبه با روزنامه گاردین با تکرار ادعاهای اثبات‌نشده گفت: «لازم است ما فوراً به پیشرفت‌هایی دست پیدا کنیم چون ایران پس از عدول از تعهداتش هیچ‌گاه تا این حد به سلاح هسته‌ای نزدیک نبوده است.»

وزیر خارجه فرانسه گفت: «آمریکا بسیار مصمم است به پیشرفت دست پیدا کند- آنها موضع‌گیری‌ها و سیگنال‌های لازم را برای نشان دادن آمادگی‌شان جهت رفع تحریم‌ها انجام داده‌اند.»

وی در ادامه ادعا کرد: «در حال حاضر ایران، موضع‌گیری‌های متناسب را درباره عدول از تعهداتش در برجام از سال ۲۰۱۹ انجام نداده است. در مقطع زمانی حساسی قرار داریم چون الان این ایرانی‌ها هستند که باید موضع‌گیری‌های لازم را انجام دهند.»

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:59
Iran (Islamic Republic of)
10:27 - 1400/02/17
هیچم نوبت ایران نشده. هروقت تحریم ها رو برداشت اونوقت. نوکر ما چاکری داشت، قضیه فرانسه است. حالا که آمریکا چیزی نگفته این پریده وسط
Iran (Islamic Republic of)
10:34 - 1400/02/17
تو چی میگی این وسط ؟؟شما یه پل به ما نشون بده ما سی و سه پل بهت نشون میدیم
Iran (Islamic Republic of)
11:56 - 1400/02/17
بدون تصویب کنکره امریکا هیچ چیز اعتبار ندارد گول نخورید
Iran (Islamic Republic of)
14:30 - 1400/02/17
اینم نتیجه التماس مذاکره کردن. هنوز یه قدم برنداشتن از ما انتظار بیجا دارن. البته حق دارن وقتی تونستن برجامو تو پاچه ایران کنن الانم میتونن بدتر از اون رو بندارن بمون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج