هزینه دستیاران ویلموتس را پرسپولیس می‌دهد؟!
۱۱۱۵۶۱۶
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۴
۱۶۷۶
شرکت شستا بابت جذب ویلموتس به فدراسیون فوتبال پول قرض داد و وقتی قرضش ادا نشد، در نهایت سه دانگ از ساختمان باشگاه پرسپولیس به نام شستا شد که البته بعداً این سه دانگ به باشگاه پرسپولیس برگشت.

خبرورزشی: شرکت شستا بابت جذب ویلموتس به فدراسیون فوتبال پول قرض داد و وقتی قرضش ادا نشد، در نهایت سه دانگ از ساختمان باشگاه پرسپولیس به نام شستا شد که البته بعداً این سه دانگ به باشگاه پرسپولیس برگشت.

 بعد از این که شرکت شستا ساختمان فدراسیون و سه دانگ از ساختمان پرسپولیس را مصادره کرد، رایزنی‌های انجام شد تا ساختمان باشگاه پرسپولیس به این باشگاه برگردد و خلاصه مشکل حل شد اما این مسئله به سوژه طنز هواداران پرسپولیس در فضای مجازی تبدیل شد به طوری که آنها در ماجرای دستیاران ویلموتس که فدراسیون فوتبال را محکوم به پرداخت حدود ۳۶ میلیارد تومان کردند، در فضای مجازی نوشتند: احتمالاً پول دستیاران ویلموتس را هم باشگاه پرسپولیس باید بدهد و یا این پول از اموال باشگاه کسر خواهد شد!

همان طور که می‌دانید ایران برای ویلموتس و دستیارانش یک بهشت زمینی بود که آمدند به کشورمان و به اندازه تمام زندگیشان پول جمع کردند.

ویلموتس بزرگترین خسارت تاریخ فوتبال را با کمک فدراسیون تاج به ایران زد و جالب این که حالا دستیارانش هم ول کن قضیه نیستند.

تیم ملی با ویلموتس به عراق و بحرین باخت و حالا در خطر حذف از رقابت‌های مقدماتی جام جهانی قرار دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج