جلسه فوری لاپورتا با کاپیتان‌های بارسا
۱۱۱۶۴۰۹
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶
۷۱۸
پس از تساوی دیروز بارسا برابر اتلتیکو خوان لاپورتا رئیس باشگاه جلسه‌ای فوری با ۳ کاپیتان تیم برگزار کرد. عدم حضور رونالد کومان در این نشست، قابل توجه است.

ورزش سه: بارسلونا روز گذشته یک بازی فینال گونه برابر اتلتیکو در نوکمپ پیش رو داشت ولی نتوانست از آن با سربلندی خارج شود.

بارسا در نیمه اول تحت تاثیر بازی شاگردان دیه گو سیمئونه قرار داشت و در نیمه دوم با وجود اینکه بهتر کار کرد، نتوانست دروازه اتلتیکو را باز کند و از رسیدن به صدر جدول بازماند.

به فاصله سه بازی تا پایان فصل، شانس بارسا برای قهرمانی لالیگا کاهش پیدا کرده و احتمالا این تیم فصل را با یک جام کوپا دل ری به اتمام خواهد رساند.

طبق ادعای ال چیرینگیتو، پس از اتمام بازی معمولا بازیکنان به فاصله 10 دقیقه ورزشگاه را ترک می کنند اما لیونل مسی، جوردی آلبا، جرارد پیکه و خوان لاپورتا یک ساعت و بیست دقیقه پس از اتمام بازی از ورزشگاه نوکمپ خارج شدند.

لیونل مسی 20 دقیقه مشغول صحبت با لوئیس سوارز در رختکن بود و پس از آن در جلسه ای با حضور رئیس باشگاه، جوردی آلبا و جرارد پیکه شرکت کرد. نکته مهم اما غیبت سرمربی تیم یعنی رونالد کومان در این جلسه بود.

جلسه ای مشابه پنجشنبه دو هفته پیش و پس از شکست عجیب خانگی برابر گرانادا برگزار شد با این تفاوت که در آن رونالد کومان نیز حضور داشت.

روز گذشته خبر تمدید قرارداد نیمار مثل یک شوک برای مسی و بارسایی ها بود و رویای بازگشت ستاره برزیلی پایان یافت. لاپورتا اکنون برای ماندنی کردن لیونل مسی باید روی جذب ستاره هایی دیگر تمرکز کند و البته احتمالا تغییر مربی نیز در برنامه های او قرار دارد.

جلسه دیروز احتمالا برای آینده بارسا و شرایط باشگاه در فصل بعد مهم و تاثیرگذار بوده است. عدم حضور کومان می تواند به معنای قرار نداشتن او در برنامه های فصل بعد بارسلونا باشد و با او در پایان فصل قطع همکاری خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج