برادرانی که در لالیگا تاریخ‌ساز شدند
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۶۸۳۳
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷
۹۰۱
شاهد حضور برادر جدید ویلیامز در بیلبائو هستیم و به نظر می‌رسد او ستاره‌ای آینده دار باشد.

ورزش سه: شاهد حضور برادر جدید ویلیامز در بیلبائو هستیم و به نظر می‌رسد او ستاره‌ای آینده دار باشد.

در دقیقه 62 تساوی 2-2 بیلبائو مقابل رئال وایادولید در اواخر آوریل تاریخ سازی رقم خورد.. در این لحظه بود که نیکو ویلیامز 18 ساله پا به زمین گذاشت و به 627مین بازیکنی تبدیل شد که برای اولین بار در تیم اصلی بیلبائو بازی می کند. فقط 10 دقیقه بعد، هنگامی که برادر بزرگتر او یعنی نیکو ایاناکی نیز وارد زمین شد، برش دیگر از تاریخ نیز رقم خورد. برادران ویلیامز اولین برادران بعد از پاتکسی و جولیو سالیناس در سال 1986 بودند که در ترکیب بیلبائو همزمان بازی کردند.

داستان آنها یک داستان الهام بخش است. آنها از پدری غنائی و مادری لیبریایی که همدیگر در اردوگاه پناهجویان ملاقات کرده و برای شروع زندگی جدید به اسپانیا فرار کرده بودند، متولد شدند. آنها ابتدا به بیلبائو رسیدند و سپس در پامپلونا (شهری که در سراسر جهان برای فستیوال گاو بازی اوایل ژوئن شناخته) ساکن شدند. ایناکی و نیکو، این دو برادر در تاریخ پس از جوناس رامالو، بازیکن بومی بیلبائو در سال 2011، به دومین و سومین بازیکن سیاه پوست تیم اول باشگاه بیلبائو تبدیل شده اند، باشگاهی که منحصرا به استعدادهای بومی متکی است.

برادرانی که در لالیگا تاریخ ساز شدند

ایناکی با حضور در سری اول مستند لالیگا و آمازون در سال 2018، از احساس غرور خود در نمایندگی از گروه های مختلف هنگام حضور در هر مسابقه با لباس بیلبائو صحبت کرد. کاری که اکنون او در 190 بازی متوالی در لالیگا انجام داده است.

این جوان 26 ساله گفت: "احساس غروی می کنم که مردم سیاه پوست و آفریقایی به من افتخار می کنند. حرف هایی مانند "چگونه یک بازیکن سیاه پوست می تواند برای بیلبائو بازی کند؟" را می شنوید و می خوانید. من سیاه پوست هستم، اما اهل باسک نیز هستم و اینجا متولد شده ام. احساس می کنم اهل باسک هستم و می خواهم درها را به روی همه کسانی که می خواهند برای بازی در بیلبائو مبارزه کرده و سخت تلاش کنند، باز کنم."

علیرغم امیدواری به رخ دادن این اتفاق، مطمئنا ایناکی در آن زمان نمی دانست که این برادر کوچکترش نیکو راه او را دنبال خواهد کرد. نیکو مانند برادرش فوتبال خود را با بازی در منطقه نزدیک ناوارا آغاز کرد و در ادامه توسط استعدادیاب های باشگاه شناسایی شد تا به آکادمی مشهور و جهانی لزاما برود. استعدادیاب های تیم ملی اسپانیا نیز همچنین مهارت های این وینگر را شناسایی کرده و او را برای تیم های مختلف رده جوانان فراخواندند.

برادرانی که در لالیگا تاریخ ساز شدند

نیکو این فصل را با بازی در تیم دوم باشگاه بیلبائو آغاز کرد. زدن 9 گل او در 22 بازی توجه مارسلینو، سرمربی تیم اصلی را جلب کرد و او در طول هفته به طور مرتب در تمرینات تیم اصلی شرکت داشت. آخرین گل های او در ترکیب تیم دوم بیلبائو گلزنی از روی نقطه پنالتی در برابر کالاهورا سه روز قبل از اولین بازی در ترکیب اصلی به ثمر رسید.

همیشه مقایسه هایی با برادر بزرگتر انجام می شود و مربیان آکادمی توضیح دادند که نیکو بسیار آرام است اما هنوز سرعتی مانند برادرش ندارد. با این حال کنترل و مهارت فنی او ممکن است از برادرش بهتر هم باشد.

این بازیکن نوجوان که قادر به بازی در جناح چپ یا راست است، در تمام طول فصل برای مدافعان تیم هایی دسته پایین تر مشکل ساز بوده و اکنون به دنبال تکرار همان روند در سطح لالیگا نیز است. با تمدید قرارداد برادر بزرگتر به نام ایناکی تا سال 2028 و تمدید قرارداد فعلی نیکو تا سال 2024، این دو برادر می توانند تا چندین سال آینده خط حمله بیلبائو را رهبری کنند.

همانطور که ایناکی گفت، نیکو، این ستاره در حال ظهور هنوز کارهای زیادی پیش رو دارد. ایناکی ویلیامز چند روز پس از اولین حضور نیکو در میدان در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: "این رویایی بود که به حقیقت پیوسته است. وقتی وارد باشگاه بیلبائو شدم آرزو داشتم به تیم اول برسم. سپس وقتی برادرم به اینجا آمد رویای من حضور همزمان در رختکن با او بود. اکنون می توانیم بگوییم که به این هدف رسیده ایم، اگرچه هنوز چیزهای زیادی در انتظار ما است. او جوان است و جای پیشرفت دارد. فقط مهم این نیست به تیم اول برسید، بلکه باید جایگاه خود را نیز حفظ کنید و من فکر می کنم با سختکوشی و فداکاری می توان به همه چیز رسید."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
شفا_فوترموبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر