توقف صدور مجوز تردد بین استانی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۶۸۴۲
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
۱۳۱۳
استاندار تهران با تاکید بر اینکه باید شرایط را به گونه ای مدیریت کنیم که به وضعیت روزهای گذشته بر نگردیم، از توقف صدور مجوز تردد بین استانی توسط فرمانداری های استان تهران خبر داد.

ایسنا: استاندار تهران با تاکید بر اینکه باید شرایط را به گونه ای مدیریت کنیم که به وضعیت روزهای گذشته بر نگردیم، از توقف صدور مجوز تردد بین استانی توسط فرمانداری های استان تهران خبر داد.

انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد مقابله با کرونای استان تهران، گفت: به دلیل انجام سفرهای نوروزی شاهد افزایش چشمگیر مبتلایان به کرونا ویروس در کل کشور بودیم. بر همین اساس نباید اجازه دهیم در ایام تعطیلات عید فطر بار دیگر آمارها افزایشی شود.

توقف صدور مجوز تردد بین استانی

وی افزود: آمارهای مبتلایان به کرونا ویروس در استان تهران تغییرات چشمگیری نداشته اما جهش مبتلایان به این بیماری به پایداری رسیده که باید تلاش کنیم این وضعیت را با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مدیریت کنیم.

وی ادامه داد: روزهای چهارشنبه و شنبه احتمالا روزهای کاری هستند و برای کارمندانی که از استان البرز و شهرستان های اطراف به تهران می آیند شاید نتوان سفرهای بین شهری را مدیریت کرد، اما سفرهای بین استانی با همکاری پلیس راهور کنترل خواهد شد و در همین راستا از فرمانداران خواسته ایم به هیچ شکل ممکن مجوز تردد بین استانی صادر نکنند.

استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود در خصوص واکسیناسیون سالمندان در استان تهران نیز گفت: آمارها نشان می دهد در استان تهران ۱۸۰ هزار نفر بالای ۸۰ سال و ۱۸۵ هزار نفر بین ۷۵ تا ۸۰ سال هستند که واکسیناسیون این افراد در اولویت قرار دارد. بی تردید در راستای انجام واکسیناسیون باید فضای لازم برای واکسیناسیون در استان تهران گسترش یابد که فرمانداران در تمامی شهرستان های استان موظف هستند نسبت به تعیین فضا برای واکسیناسیون اقدام کنند.

وی ادامه داد: استان تهران یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر جمعیت بالای ۶۰ سال دارد که باید برای واکسیناسیون این افراد اقدامات لازم انجام شود. شهر تهران با جمعیت ۹ میلیون نفری در بسیاری از زیرساخت ها از جمله خانه های بهداشت با محرومیت روبرو است و نمی توان این جمعیت را با ۲۲ خانه بهداشت مدیریت کرد.

محسنی بندپی تاکید کرد: با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی، شهرداری، بسیج و دیگر نهادها باید زیرساخت های بهداشتی و درمانی شهر تهران را افزایش دهیم. در استان تهران ۷۶.۳ درصد فوتی های کرونایی بالای ۶۰ سال هستند. لذا اولویت واکسیناسیون نیز برای همین گروه سنی است.

وی تاکید کرد: در وضعیتی قرار داریم که هر گونه ناپرهیزی و عدم توجه به پروتکل ها شرایط را به قبل بر می گرداند چرا که هنوز روزانه ۱۴۰۰ تا ۱۷۰۰ بستری در استان تهران داریم و این استان هنوز در رنگ بندی قرمز است.

محسنی بندپی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه مدت هاست از ستاد هدفمندی یارانه ها برای در اختیار قرار دادن مشخصات افراد بالای ۶۰ سال درخواست کسب اطلاعات انجام شده، افزود: متاسفانه این درخواست همچنان بی نتیجه مانده است. از سوی دیگر نیاز است تمدید بازنشستگی نیروهای کادر درمان و بهداشت انجام شود.

قطعا ورود نیروهای جدید به بدنه زمانبر خواهد بود. بر همین اساس درخواست ما با توجه به حجم سختی کار در دانشگاه های علوم پزشکی تمدید بازنشستگی نیروهای کادر بهداشت و درمان است و تمام نیروهای کادر بهداشت و درمان در سراسر کشور و به ویژه استان تهران باید بازنشستگی شان تمدید شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
استیل رگال_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر