زیباکلام: رأی احمدی‌نژاد قطعاً بیشتر از رئیسی است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۷۷۰۶
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۶
۵۱۹۱
زیباکلام گفت: همین فردا اگر انتخابات شود آقای احمدی نژاد بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون رای می آورد و از آقای رئیسی قطعا بیشتر رای می آورد.

خبرآنلاین: «احمدی‌نژاد؛ تیغ دولبه رد و تایید صلاحیت» این عنوان جدیدترین برنامه انتخاباتی در کلاب هاوس است که ساعتی بعد از کاندیداتوری احمدی نژاد، احتمال تایید یا ردصلاحیت رئیس جمهور سابق مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

صادق زیباکلام، فعال و تحلیلگر سیاسی اصلاح طلب در بخشی از اظهاراتش درباره کاندیداتوری احمدی نژاد گفت: بر خلاف آنچه آقای داوری گفتند اتفاقات، کارها و رفتار آقای احمدی نژاد در جریان ثبت نام من را شگفت زده و تعجب زده نکرد. با شناختی که از او دارم قرار نبود او شناسنامه و کارت ملی اش را بگیرد دست و برود ثبت نام کند و برگردد منزل. اساسا رفتارها، خوراکش، حرف زدنش، تحریک کردن دیگران است.

زیباکلام: رأی احمدی‌نژاد قطعاً بیشتر از رئیسی است

وی با بیان اینکه پرونده آقای احمدی نژاد را تمام شده نمی بینم، گفت: من معتقدم قطعا ردصلاحیت می شود حتی قبل از این که بگوید اگر ردصلاحیت شوم در انتخابات شرکت نمی کنم اما او تمام شده نیست. شخصیت آقای احمدی نژاد کاریزماتیک است و رفتارهای پوپولیستی دارد. همین فردا اگر انتخابات شود آقای احمدی نژاد بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون رای می آورد و از آقای رئیسی قطعا بیشتر رای می آورد.

زیباکلام گفت: می توانیم وارد این بحث شویم که چه کسانی به او رای می دهند؟ این ۲۰ میلیون رای او در کدام اقشار اجتماعی است؟ این تجزیه و تحلیل پیچیده ای می طلبد که ساده اش این است: آقای احمدی نژاد مانند تمام چهره های پوپولیست دیگر، مانند ترامپ، هیتلر و موسولینی، رفتارهای پوپولیستی دارد. اولین ویژگی پوپولیستها این است که هوادارانش به دلیل اعمال سیاست های او هوادارش نیستند. اگر برای این ۲۰ میلیون طرفدار آقای احمدی نژاد را تا صبح قیامت استدلال کنید که در زمینه یارانه، عزل و نصبها، سیاست خارجی و ... چه کرده است، هیچ چیز عوض نمی شود.

وی گفت:‌طرفداران او خیلی طرفدار اصول و ضابطه و تجزیه و تحلیل و افکار و عقاید و فلسفه سیاسی نیستند. فلسفه و جهان بینی سیاسی آقای احمدی نژاد چیست؟ طرفدار آزادی است؟ طرفدار غرب یا شرق است؟ با کشورهای اسلامی می خواهد رابطه داشته باشد؟ طرفدار شرع است یا مخالف آن؟ اصلا و ابدا پاسخ این سئوالات مشخص نیست تنها چیزی که مشخص است، حرارتی است که پوپولیستها دارند. می توانیم بگوییم آقای احمدی نژاد اگر فرضا دوباره رئیس جمهور شود و کابینه تشکیل دهد، او چه خواهد کرد؟ به سمت تنش زدایی با آمریکا می رود؟ به سمت دشمنی می رود؟ معلوم نیست.

زیباکلام گفت: با هسته ای چه می کند؟ معلوم نیست؟ پس چطور حمایت می شود؟ پاسخ این سئوال به جامعه شناسی ۲۰ میلیون هوادارانش برمی گردد. این افراد در احمدی نژاد مابه ازای خود را می بینند یا با او همذات پنداری می‌کنند. آنها کمتر تحصیل کرده هستند، مهاجران روستایی به شهرها هستند، کمتر درآمد دارند، بعضا متدین هستند ولی همه شان دچار سرخوردگی های عمیق اجتماعی هستند که در آقای احمدی نژاد جوری رابین هود می بنند که دارد حق ما را می گیرد. او هم فوق العاده باهوش است و از این عواطف و احساسات سرخورده استفاده کرد.

این فعال سیاسی گفت: در سال ۸۴ از این احساسات سرخورده استفاده کرد و خود را رابین هود معرفی کرد و گفت حق شما از حلقوم اینها که خورده و برده اند، می گیرم. کی این کار را کرد؟ این خاندان هاشمی رفسنجانی است و من احمدی نژاد آنچه آنها خورده و برده اند را از گلویشان بیرون می کشم. حالا آمده اند قالیباف و لاریجانی ها را هم انتخاب کرده اند. می گردند کسانی که می توانند آسیب پذیر باشند را می گذارند جلو و به طرفدارانشان می گویند می توانیم حق شما را بگیریم. من به هیچ وجه نمی گویم خاندان هاشمی یا قالیباف یا لاریجانی مشکلی نداشت. بحثم سوءاستفاده از عواطف و احساسات لایه های پایینی جامعه است.

این چهره اصلاح طلب تاکید کرد: شاید بگویید این برای ایران قابل فهم است ولی در جامعه آمریکا قابل قبول است؟ اتفاقات ترامپ هم مانند احمدی نژاد عمل می کند. ترامپ می گوید بدبختی های زیر سر مسلمانان، سیاهپوستان، چینی ها و مکزیکی ها است. ترامپ و احمدی نژاد از سرخوردگی های اقشار وسیع جامعه با دادن آدرس غلط خود را تبدیل به قهرمان می کنند.

فاشیست های سفیدپوست فرانسوی و ایتالیایی و آلمانی هم اینطور رفتار می کنند. به گونه ای رفتار می کنند که اقشار کم سوادتر آلمانی بگویند تمام بدبختی های ما زیر سر مهاجران عرب و مسلمان است. اگر نگذاریم اینها به کشور ما بیایند آلمان آباد می شود. همه آنها به جای داشتن افکار و عقاید و نگاه و نگرش سیاسی و اجتماعی معنی دار عواطف و احساسات سرکوب شده مردم را برهم میزنند.

زیباکلام گفت:‌چون در جامعه ایران احساسات و عواطف سرکوب شده بسیاری است، هنر آقای احمدی نژاد این است که سرخوردگی ها را بدون آنکه راه حلی داشته باشد، نشان می دهد.

صادق زیباکلام در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت:‌یکی از عمده ترین مباحث و پرسشهایی که در معرض آن قرار گرفتم، این بود که این ۱۵ تا ۲۰ میلیون رای آقای احمدی نژاد را بر چه اساسی آوردید؟ نظرسنجی کردید؟ نه هیچ نظرسنجی ای صورت نگرفته و من هم هیچ مستندی ندارم. هیچ طوری نمی توانم ثابت کنم اگر آقای احمدی نژاد فردا انتخاب شود ۲۰ میلیون رای دارد. ولی چرا اینطور استنباط کردم؟ به هر حال پایگاه اجتماعی آقای احمدی نژاد کجاست؟

وی گفت: من گفتم اقشار حاشیه نشین و کمتر تحصیل کرده پایگاه او هستند. ولی این واقعیت است که این بخش از جامعه طرفدار او هستند. رای او بخشی از اینجا می آید و بخش دیگری هم رای سنتی اصولگرایان است. آیا ۲۴ میلیون رایی که به آقای روحانی داده شد و ما آن را بدنه اجتماعی اصلاح طلبان می دانیم چه تعداد از آن آرا به سبد احمدی نژاد می ریزد؟

این چهره سیاسی گفت:‌سئوال دیگر این است که چه میزان از ۱۷ میلیون رایی که آقای رئیسی آورد به سبد آقای احمدی نژاد می رود؟ درست است ما مستندات محکم نداریم ولی احتمال آن که از ۲۴ میلیون، بخش قابل توجهی سرریز به سبد آقای احمدی نژاد شود خیلی کم است. اساسا آن ۲۴ میلیون بنا ندارند در انتخابات شرکت کنند. این که چه میزان از آن ۱۷ میلیون رای آقای رئیسی به سبد آقای احمدی نژاد می رود؟ همه ما موافقیم که نمی دانیم چه میزان ولی قابل توجه است که بخش زیادی از این ۱۷ میلیون رای اصولگرایان به سبد آقای احمدی نژاد می ریزد. به خصوص اینکه او چهره و شخصیت پوپولیست دارد.

زیباکلام گفت:‌اگر احمدی نژاد بیاید بخش قابل توجهی از ۱۷ میلیون رای آقای رئیسی به سبد آقای احمدی نژاد خواهد ریخت. حداقل یکی از دلایل رد صلاحیت او، حفظ و حراست از رای ۱۷ میلیونی است که خارج از حوزه نامزد اصلی اصولگرایان نرود. آقای رئیسی بیاید و ما می دانیم رسما نامزد اصولگرایان و وارث این ۱۷ میلیون رای می شود. ولی نکته مهم اخلاق سیاسی می ماند. ما درباره تایید صلاحیت احمدی نژاد یا رد آن خیلی صحبت کردیم.

وی تاکید کرد:‌ آقای احمدی نژاد یک پول سیاه برای ردصلاحیت دیگران ارزشی قائل نیست. می گوید من اگر صلاحیتم تایید نشود در انتخابات شرکت نمی کنم. یعنی من اگر تایید صلاحیت شوم این انتخابات مشروعیت ندارد. این انتخابات چرا با آمدن شما یا نیامدن شما مشروعیت پیدا می کند یا نمی کند؟ صادق زیباکلام مانند احمدی نژاد نیست. به رد صلاحیت او و حقوق سیاسی و مدنی او معترضم.

وقتی آقای مشایی به ۶ سال زندان محکوم شد نامه سرگشاده به رئیس قوه قضاییه نوشتم و پرسیدم به چه دلیل، گناه و جرم او را محکوم کردید؟ نگویید چرا به فلان زندانی سیاسی مرخصی ندادند ولی به رحیم مشایی دادند. حبس کردن انسانها به واسطه اندیشه سیاسی غلط است چه میرحسین موسوی، چه نرگس محمدی و چه نسرین ستوده باشد. باید از رد صلاحیت که ابتدایی ترین اصول دموکراسی است باید برای همه دفاع کنیم. برای تاجزاده یا سید محمد خاتمی یا احمدی نژاد باید دفاع کنیم.

این چهره اصلاح طلب گفت:‌همیشه از سال ۸۸ بحث بوده که که آقای احمدی نژاد اطلاعاتی یا اسرار مگویی دارد که افشاگری کند؟ برخی می گویند برخی اسناد را به خارج از کشور منتقل کرده و می گوید اگر بلایی سر من آمد شما این را منتشر کنید. علت طرح این صحبتها آن است که در شلوغی سال ۸۸ ایشان وزیر اطلاعات وقت حجت الاسلام محسنی اژه ای را برکنار کرد. وقتی وزارتخانه وزیر نداشت او سرپرست شد. می تواند ۳ ماه با سرپرست وزارتخانه اداره شود. در آن مدت که دقیق نمی دانیم همه کاره وزارت اطلاعات جناب آقای احمدی نژاد بود.

زیباکلام گفت: ایشان یک سری نیروهای عوامل مهم وزارت اطلاعات را بازنشسته کرد و کنار گذاشت و خودش همه کاره وزارت اطلاعات شد. در آن شلوغی و اعتراضات خیابانی، به علاوه این که او بت و بلاتشبیه در خرداد، تیر و مرداد ۸۸ خدا شده بود، اسنادی را از وزارت اطلاعات جابجا کرده است. چنین بحثی است. اما این که که چقدر این بحث واقعی و در چه حدودی است، کسی نمی داند او چه دارد. ولی شواهدی داریم. یکی از شواهدی که داریم، این است که وقتی در زیرزمین خانه مان می گویم حسین طائب، خبردار می ایستم و رنگم می پرد. اینقدر می ترسم از او. وقتی برخوردی که آقای احمدی نژاد با حسین طائب می کند، من حیران می مانم. او می گوید طائب تعادل ندارد. من از او به شدت می ترسم و حساب می برم. اسم او را نمی برم. امیدوارم به حرمت شب عید فطر اسم او را بردم خیلی مشکل نباشد. شاید احمدی نژاد چیزی دارد که در مصلحت نیست با او قرص و محکم برخورد شود.

وی گفت:‌سئوال اینجاست مگر او چه کرده که ضرورت یافته با او برخورد محکم وقرص کرد؟ بگویید چه گفته که اگر وای به حالش نکردند به خاطر اسنادی است که دارد؟

زیباکلام تاکید کرد:‌نکته ای که مطرح شد این است که بی ثباتی سیاسی است و آقای احمدی نژاد حساب باز می کند اگر حرکتی شد و نهضتی به وجود آمد من بتوانم به عنوان رهبر آن نهضت باشم. تعدادی این مسئله را مطرح کردند. گفتند او که می داند تایید صلاحیت نمی شود در عین حال دارد مانور می دهد که آینده را داشته باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 122
در انتظار بررسی:38
Iran (Islamic Republic of)
00:00 - 1400/02/23
تو درباره همه باید حرف بزنی
پاسخ ها
منتظر
United States of America
۰۶:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
بخاطر فضولی آرامش نداره
سید
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
رای دکتر سعید محمد از هر دو بیشتره حالا ببین تا ببین
سوری•
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
شغلش اینه پس بیاد راجع به فرق هایگلاس با لترون صحبت کنه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
هیچ کدوم دیگه رای ندارن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
درست میگه ، رای احمدی نژاد بیشتر است.
هانیه
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
رأی بی رأی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
از رئیسی می ترسید و معلومه چرا . ...
Iran (Islamic Republic of)
00:03 - 1400/02/23
درود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
احمدي نزاد و رييسي مثل هم هستند-/ متاسفانه مردم ما حافظه ضعيفي دارن وً بعدا از راي دادن بشيمون ميشن
خسته از تزویر و ریا
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
شاید هم احمدی نژاد رو آوردن به نفع رئیسی بره کنار بلکه دو سه تا رای براش جمع کنن
Iran (Islamic Republic of)
00:05 - 1400/02/23
جای تاسف داره،
عوام فریبی هنوز رو بورسه
Iran (Islamic Republic of)
00:06 - 1400/02/23
زنده باد احمدی....دورترین خطرناکترین نقطه ایران تو جنوب اومد یه نترس تنها دلیل برای رای دادن
Iran (Islamic Republic of)
00:09 - 1400/02/23
از کل اصلاح طلب ها نیز بیشتر است
پاسخ ها
دیاباته
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
سوزش اصلاح طلبهاروداری
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
دیاباته جون ۸ ساله اتش انداختن تو خون مردم
Iran (Islamic Republic of)
00:09 - 1400/02/23
رأی احمدی نژاد دوره خودش زیاد بود تاریخ مصرف ایشون خیلی وقته گذشته
Iran (Islamic Republic of)
00:09 - 1400/02/23
احسنت، تحلیل شخصیتی درستی از پوپولیستها مثل احمدی‌نژاد دادی. دقیقاً با شخصیت ترامپ یکی است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
اصلا تاریخچه احمد نژاد گذشته شک نکن
Iran (Islamic Republic of)
00:11 - 1400/02/23
از معدود دفعاتی که با نظر آقای زیبا کلام موافق هستم همین گفته هاست.به نظرم کاملا درست گفته
Iran (Islamic Republic of)
00:11 - 1400/02/23
این چیزا به تو ربطی نداره
تو کار مردم دخالت نکن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
این قاشق نشسته باز حرف زد
Iran (Islamic Republic of)
00:11 - 1400/02/23
چرا کلا دوست داری همیشه ضایع شی
اقای تو ئیتی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
دقیقاخلاف حرف شماجناب زیباکلان،محموددیگه بای.....
Iran (Islamic Republic of)
00:12 - 1400/02/23
همه را ول کن فقط احمدی نژاد درود بهش
Iran (Islamic Republic of)
00:12 - 1400/02/23
زیبا کلام
از اول فامیلت همین بوده یا عوضش کردی
نشتی میگی ای لنگه. گلنگش کن
این میدون مرد میخواد
نه خاله
Iran (Islamic Republic of)
00:13 - 1400/02/23
یه کلام ختم کلام
بهترش اومد تصمیم می گیریم
حالا که اومده خوش اومده
Iran (Islamic Republic of)
00:13 - 1400/02/23
اقای زشت کلام اول ببین اقای مموتی تایید میشه بعدا درخصوص میزان رای او اظهار نظر بفرما از تو روشن فکر بعیده استاد این همه عجله
Iran (Islamic Republic of)
00:14 - 1400/02/23
احمدی نژاد اون ۸ سال چه کار کرد که الان بکنه
Iran (Islamic Republic of)
00:17 - 1400/02/23
واقعاراست میگه من رای نمیدم امااحمدی نژادمحبوبتره
Iran (Islamic Republic of)
00:18 - 1400/02/23
احمدی نژاد بطور ثابت بالای ۲۵ میلیون رای داره
مفیدی هستم زندانی بانک مثلا اسلامی ...۰۹۱۳۸۴۲۱۲۶۵
Iran (Islamic Republic of)
00:19 - 1400/02/23
مابیسوادقبول ولی فقط احمدی نژادوبس
Iran (Islamic Republic of)
00:20 - 1400/02/23
مردم بدنبال کسی می‌گردند که بتواندجلوی اقتداربایستد، واضع است که همچین کسی تأییدنمیشود، چندنفر راتأیید می‌کنند، مهم نیست کدام‌یک وباچه مقداررأی انتخاب شود، یکنفر که به اقتداراقتدا کند..
Iran (Islamic Republic of)
00:22 - 1400/02/23
من که دیگه رای نمیدم میخوای بده میخوای نده !
Iran (Islamic Republic of)
00:24 - 1400/02/23
مثل نامتون زیبا طرفدارهاشو توضیح دادی
Iran (Islamic Republic of)
00:25 - 1400/02/23
تو احمدی نژاد خوب شناختی و طرفداران مست عشقولانه اش خخخخ
Iran (Islamic Republic of)
00:25 - 1400/02/23
تو که می گفتی مشارکت حداقلی هست حالا می گی احمدی‌نژاد ۱۵ تا ۲۰ میلیون رأی داره ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
مشارکت حداقلی هست چون احمدی نژاد هرگز تایید صلاحیت نخواهد شد.
Iran (Islamic Republic of)
00:25 - 1400/02/23
بدبخت طرفدارانش که بازم راه رو اشتباه میرن
Iran (Islamic Republic of)
00:26 - 1400/02/23
اره با این حساب مردم طرفدار اصلاح طلبان ناگزیر بهش رأی میدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
مگه اصلاح طلب ها طرفدار دارن خخخخخخخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
00:26 - 1400/02/23
من فیلم های طرفدارهاشو دیدم حال بدی بهم دست داد، راستی چقدر حقارت؟!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
00:27 - 1400/02/23
آقای زیبا کلام سال ۸۸ که ایشون رییس جمهور مستقر بود بیست و چند میلیون رای آورد شما و دوستانتان گفتید تقلب شده چرا امروز چنین تفسیری نداشتید
Iran (Islamic Republic of)
00:28 - 1400/02/23
تاسال قبل به خون هم تشنه بودید الان دست در دست هم برو خودتی
Iran (Islamic Republic of)
00:30 - 1400/02/23
تو با این هوش چطور خرگوش نشدی
Iran (Islamic Republic of)
00:31 - 1400/02/23
یعنی بیست میلیون ادم بی مسئولیت هست توی این کشور
Iran (Islamic Republic of)
00:32 - 1400/02/23
آقای زیبا کلام یعنی تو میگی تو مملکت ما بیشاز بیست میلیون احمق وجود داره ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
مومن آینه مومن است، شما داری خودت را در آینه می بینی عزیزم.
United States of America
00:33 - 1400/02/23
دوران احمدی نژادبپایان رسیده!بهتره به امورخیریه بپردازد!
Iran (Islamic Republic of)
00:37 - 1400/02/23
وتو دیوانه ترین خودشیفته تاریخ بشریت هستی
Iran (Islamic Republic of)
00:39 - 1400/02/23
زیباکلام کلیداغتشاش رازدی؟
Iran (Islamic Republic of)
00:42 - 1400/02/23
شما اگه نظر ندی کسی نمیگه لالی سعی کن به خودت بیشتر بنگری تا عیب‌های دیگران رانبینی
Iran (Islamic Republic of)
00:42 - 1400/02/23
اقای زشت کلام
روباه مکار هر روز به طریقی خیانت.
ولی بدان که ما به هر صورت که با زی میکنی
متوجه هستیم.
خودت را خسته میکنی دبر نیست که هر جمله را باید
جوابگو باشی
Iran (Islamic Republic of)
00:50 - 1400/02/23
قطعا احمدی نژاد اگه دولت جلوش نگیره رئیس جمهور میشه
Germany
00:57 - 1400/02/23
زیباکلام درحد نظر دادن درباره احمدی نژاد نیستی
Iran (Islamic Republic of)
01:02 - 1400/02/23
هرچه میخواهیدشما وصله به اقای احمدی نژادبچسبانیداحمدی نژاد راما فقط به خاطرشجاعتش قبولش داریم
Iran (Islamic Republic of)
01:03 - 1400/02/23
این یک حقیقت هست اگر احمدی نژاد تایید صلاحیت شود از آقای ریئسی رای بیشتر است
Iran (Islamic Republic of)
01:05 - 1400/02/23
راست میگه تایید صلاحیتش نمیکنن،درهرصورت رای بی رای
Iran (Islamic Republic of)
01:11 - 1400/02/23
برای کشوری که ۱۵ میلیون رای به این احمدی نژاد میدن یعنی ۳۵میلیون نفری که ۱۵ م ازشون میتونه رای بده یعنی در فقر مطلق فرهنگی و اجتماعی اقتصادی بسر میبرن و این خیلی دردناکه برای کشورمون.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
۵۹ میلیون میتونن رای بدند
Iran (Islamic Republic of)
01:15 - 1400/02/23
درد و بلای احمدی نژاد بخوره توی سر تو که جز وراجی و تفسیر به رای چیزی بلد نیستی
Iran (Islamic Republic of)
01:25 - 1400/02/23
احمدی نژاد تایید نشه رای نمیدیم
Iran (Islamic Republic of)
01:29 - 1400/02/23
قسم میخورم رای دکتر ظریف از جمع همه اینها بیشتر میشود ....
Netherlands
01:29 - 1400/02/23
حداقل همراه با وعده هایی که داد یه چند تایی هم عمل همراهش بود که سبب محبوبیت بین مردم فهمیده و داناست ولی شما و کسانی که شمارو تئوریسین معرفی کردن فقط حرف میزنین همین ...
Iran (Islamic Republic of)
01:30 - 1400/02/23
احسن آقای زیبا کلان عجب کالبد شکافی استادانه ای کردی این قضیه در مورد خاتمی هم صدق میکنه دقیقا
Iran (Islamic Republic of)
01:32 - 1400/02/23
بعضی وقتها واقعا فکرمیکنم زیباکلام از تیم احمدینزاد پول میگیرد
Iran (Islamic Republic of)
01:51 - 1400/02/23
حلوا را خورد و گفت شیرین است
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
احتمال داره مردمی نژاد با خوب یارانه دادن رای بالایی بیاره
Iran (Islamic Republic of)
02:10 - 1400/02/23
هههههههههه
دمتگرم زیبا کلام خدب جوک میگی
ههههههههههه
اقایان همچی دان ههههههه
Iran (Islamic Republic of)
02:12 - 1400/02/23
تحلیل دقیقی بود.
درود بر استاد زیباکلام با این فهم بالا.
Iran (Islamic Republic of)
02:21 - 1400/02/23
احسنت آقای زیبا کلام،
واقعا تحلیل درستی از شخصیت احمدی نژاد ارائه دادید

حقا که زیبا کلام هستید
Germany
02:24 - 1400/02/23
اقای زیبا کلام چرا خودت جلو نمی آی
برای اینکه نمیزارن کار کنی
Iran (Islamic Republic of)
02:25 - 1400/02/23
پس شما خودت از کدام قشر هستی مرفع یا....
Iran (Islamic Republic of)
02:30 - 1400/02/23
همه اینها رو گفتی .......
احمدی احمدی خدا نگهدار تو
Iran (Islamic Republic of)
02:46 - 1400/02/23
ترامپ پوپولیست نیست آقای مثلن کارشناس علوم سیاسی. او واقع گراست و واقعیت ها را میبیند و قضاوت میکند. اکثرا جنایات در آمریکا کار سیاهان و رنگین پوستان و مهاجرین مسلمان است. اینرو آمار میگه نه ادعای ترامپ. البته کار به ریشه های این مسئله کاملا جامعه شناسانه ندارم
France
03:22 - 1400/02/23
هنر شما آقای زیبا کلام چیست؟
نون به نرخ روز خوردن ، روشنفکری و حرف های قشنگ زدم ، گاهی برای خود نمایی خلاف جهت آب شنا کردن، طرفداری از کسی که بعد هشت سال هنوز اندر خم همان ۱۰۰ روز اول هست ، بگو چه فرقی بین موسلینی و فتحعلی شاه هست وقتی هردو برباد دادند.
Canada
03:24 - 1400/02/23
آقای زیبا کلا با این تحلیل .... احمدی نژاد ۲۰ میلیون رای می آورد!!!!
از شما نامید شدم
معلوم شد که در بطن مردم نیستید

رای بی رای
Iran (Islamic Republic of)
04:37 - 1400/02/23
رای بی رای ولی هستند کسانی که رای میدن و اونام اکثریت به احمدی نژاد رای میدن
Iran (Islamic Republic of)
04:43 - 1400/02/23
حتی اگه خودم کاندید بشم به خودمم رای نمیدم
Iran (Islamic Republic of)
04:46 - 1400/02/23
یکی نیست به احمدی نژاد بگه در قبال اشتباهات و چپاول بین المال توسط خودت و یا اطرافیانت کی بهت گفته یالای چشمت ابرو که حالا طلبکارم هستی
Iran (Islamic Republic of)
05:01 - 1400/02/23
شماواحمدی نژادازنظرمردم است
Iran (Islamic Republic of)
05:09 - 1400/02/23
جوجه رواخر پاییز میشمارند.حالا برای مردم چه کردنند اینا؟جز بدبختی.
Iran (Islamic Republic of)
05:39 - 1400/02/23
مدرک دانشگاهی دلیل برسواد وفهم بالا نمیشوداقای زیبا کلام اگه سوادبالا یعنی تفکرات جنابعالی ترجیح میدم بیسوادباشم
Iran (Islamic Republic of)
06:07 - 1400/02/23
اگر بجای اصلاح احمدی‌نژاد و احمدی‌نژادیها خودتون رو اصلاح میکردید و اینقدر به ملت ظلم نمکردید، الان توی گرداب احمدی‌نژاد غرق نمی شدید...
Iran (Islamic Republic of)
06:13 - 1400/02/23
بازم پیشگوییت گل کرده
ترامپ و برجام یادتت که
Iran (Islamic Republic of)
07:19 - 1400/02/23
آقای زیبا کلام همیشه با حرفات ناموافق بودم ولی اینبار حرفات حقه ودرسته
Iran (Islamic Republic of)
07:40 - 1400/02/23
خوشخیالی ک فک میکنی اماشرکت کننده ها به 15 میلیون میرسه . ادم دورو
Iran (Islamic Republic of)
08:38 - 1400/02/23
احمدی نژاد خیلی ها رو از فقر نجات داد روحانی خیلی ها رو به فقر رسوند مثل نابودی اموال مردم در بورس
Iran (Islamic Republic of)
08:55 - 1400/02/23
شورای نگهبان برای مجلس تاییدش نکرد ومحال است که تاییدش کنند.
Iran (Islamic Republic of)
09:29 - 1400/02/23
این خیلی حرف بیهوده می زند .
Iran (Islamic Republic of)
09:49 - 1400/02/23
قطعا درست است مقبولیت احمدی نژاد بیشتر است ،
Iran (Islamic Republic of)
09:51 - 1400/02/23
به کوری چشم همه مخالفان دکتر احمدی نژاد
Iran (Islamic Republic of)
09:52 - 1400/02/23
از دوره همین احمدی اقتصاد خراب شروع شد و چقدر عجیییب که هنوز یه عده زیادی میگن ایول بهش و... تا وقتی این طرز فکرهست باید هم وضع مملکت این باشه
Italy
10:31 - 1400/02/23
اگر احمدی نژاد تایید بشود دور اول با اکثریت آرا پیروز خواهد شد و اگر تایید نشود فتنه دیگر بپا خواهد شد در مناظره رییسی در مقابل احمدی نژاد کم می آورد
Iran (Islamic Republic of)
11:13 - 1400/02/23
رای بی رای نه به جمهوری اسلامی هر کی رای بده خائن به این مردم وکشور
Germany
11:15 - 1400/02/23
به این میگن فراررو به جلو. چه تعداد هم تعیین میکنه. کی رای میده اصلا؟
Iran (Islamic Republic of)
11:15 - 1400/02/23
کاملا درباره احمدی نژاد درست گفت ...ولی واقعا مردم دیگه نباید به این دروغگو ها رای بدهند ...همشون خرشون از پل بگذره فراموش میکنند مردم رو ...رای بی رای
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر