رونالدو و راننده مشهور در کنار فراریِ لاکچری
۱۱۱۸۰۰۵
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۷
۱۴۴۸
کریستیانو رونالدو به همراه مدیران باشگاه یوونتوس به تازگی از کارخانه فراری بازدید کرده اند. گفتنی است که در این بازدید، آندره آ آنیلی و همچنین سایر مدیران ارشد باشگاه یوونتوس حضور داشته اند. فراری یکی از اسپانسر های یوونتوس است و به نظر می‌رسد که این بازدید در واقع یک دیدار کاری بوده و حضور کریستیانو رونالدو هم به عنوان یک چهره شناخته شده و یک فردی که در تبلیغات باشگاه یوونتوس نقش برجسته‌ای دارد، اتفاق افتاده است.

فوتبالی: کریستیانو رونالدو به همراه مدیران باشگاه یوونتوس به تازگی از کارخانه فراری بازدید کرده اند. گفتنی است که در این بازدید، آندره آ آنیلی و همچنین سایر مدیران ارشد باشگاه یوونتوس حضور داشته اند. فراری یکی از اسپانسر های یوونتوس است و به نظر می‌رسد که این بازدید در واقع یک دیدار کاری بوده و حضور کریستیانو رونالدو هم به عنوان یک چهره شناخته شده و یک فردی که در تبلیغات باشگاه یوونتوس نقش برجسته‌ای دارد، اتفاق افتاده است.

رونالدو و راننده مشهور در کنار فراریِ لاکچری

کریستیانو رونالدو در این بازدید با دو راننده معروف شرکت فراری در رقابت های فرمول 1 دیداری داشته و عکس یادگاری در کنار ماشین های لاکچری کمپانی فراری با آنها گرفته‌ است. این دو راننده معروف، کارلوس ساینز و چارلز لکلرک هستند و رونالدو به تازگی این تصویر را در بخش استوری خود در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده است.

کریستیانو رونالدو نه تنها در فوتبال بلکه در کل جهان ورزش به عنوان یک الگو و اسطوره شناخته می‌شود چرا که او تلاش زیادی برای رسیدن به موفقیت و داشتن بدنی آماده در فوتبال کرده است به طوری که او از این نظر همواره مورد تعریف و تمجید بوده است و بسیاری معتقدند که رونالدو ستاره ای خود ستاخته است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج