کنایه آذری به فدراسیون فوتبال و کمیته داوران
۱۱۱۸۲۷۰
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۴
۲۰۰۷
مدیرعامل باشگاه فولاد با گله مندی نسبت به داوری تیمش مقابل نساجی، گفت: پنجره را که بستند، حقوق را هم که کما فی السابق زیر پا می‌گذارند البته سهوا، ما باید چه کنیم؟

ایسنا: مدیرعامل باشگاه فولاد با گله مندی نسبت به داوری تیمش مقابل نساجی، گفت: پنجره را که بستند، حقوق را هم که کما فی السابق زیر پا می‌گذارند البته سهوا، ما باید چه کنیم ؟

سعید آذری در پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اشاره به اشتباه داوری در دیدار فولاد مقابل نساجی که گل این تیم را آفساید اعلام کرد و باعث شد فولاد با شکست زمین را ترک کند، نوشت:

"آن فدراسیون آمد و رفت فولاد ماند، آن‌کمیته داوران آمد و رفت ولی باز فولاد ماند.

این فدراسیون جدید هم آمده و فولاد هست، این کمیته داوران جدید هم آمده و فولاد هست ولی این فدراسیون و این کمیته داوران هم‌ می رود و فولاد باز هم می ماند و این فوتبال.

آری فولاد و فولادی همیشه هستند و این ما هستیم که می آییم و می رویم.

امروز هم شاهد این بودیم که با اشتباه انسانی که معمولا وقتی کارها خراب می شود از آن استفاده می کنیم، فولاد با نظر البته کارشناسان داوری از حداقل حقوق خود که کسب یک امتیاز بود محروم شد و هوادارش مغموم و خشمگین و من باید عذرخواهی کنم از این خانم ها و آقایانی که از حقوق خودشان محروم شدند ولی چه کسی می‌خواهد پاسخ حقوق از دست رفته فولاد را بدهد؟

پنجره را که بستند، حقوق را هم که کما فی السابق زیر پا می‌گذارند البته سهوا، ما باید چه کنیم ؟

آری چاره ای نیست، ما می‌ جنگیم و حقوق مان را از حلقوم این فوتبال بیرون می کشیم، مانند سال گذشته، تو می خواهی اصلاح شو یا نشو."

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:3
Iran (Islamic Republic of)
08:57 - 1400/02/25
وقتی به فکر لنگ است چکار کنیم؟
Iran (Islamic Republic of)
09:00 - 1400/02/25
آن فدراسیون که رفت شماهم بایدمیرفتید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج