انتقاد تند از فرهاد مجیدی روی آنتن تلویزیون
۱۱۱۸۴۸۳
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
۳۱۵۲
امید روانخواه مربی سابق پگاه و بازیکن اسبق استقلال و کارشناس فوتبال نقطه نظرات جالبی در برنامه شب‌های فوتبالی ارائه کرد.

خبرورزشی: امید روانخواه مربی سابق پگاه و بازیکن اسبق استقلال و کارشناس فوتبال نقطه نظرات جالبی در برنامه شب‌های فوتبالی ارائه کرد.

 امید روانخواه هافبک سابق استقلال که سابقه دو بار گلزنی در دربی ها را در کارنامه خود دارد، در برنامه شب های فوتبالی با انتقاد از توئیت آذری جهرمی گفت :با احترام به ایشان انتظار می رود در زمان برد و باخت در دربی ها و مشکلات این روزهای جامعه کمی خود دار باشیم و نمک به زخم مردم نپاشیم، شخصا فکر نمی کنم هیچ جای دنیا یک فرد سیاسی به صورت علنی از تیمی حمایت کند.

روانخواه در ادامه با انتقاد از مجیدی گفت: سرمربی استقلال در کنفرانس خبری گفتند تیم را دلالها بستند. در حالی که استقلال در آن زمان سرمربی داشته و نظرات سرمربی وقت قابل احترام است. خود آقای مجیدی در نیم فصل آرمان رمضانی را به استقلال آوردند. همواره جابجایی ها از رقیب سنتی به تیم دیگر باید بازیکن با کیفیت را شامل شود که به طور مثال در جهان فوتبال می شود به انتقال فیگو از بارسلون به رئال مادرید را نام برد. آیا آقای رمضانی کیفیت بالایی داشتند. آیا ایشان را دلالها به استقلال آوردند؟ آیا درست است مثلا در مورد بودروف سوالاتی مطرح کرد؟ به نظر بنده آقای مجیدی نباید این گونه بحث ها را در مصاحبه هایش مطرح می کردند.

روانخواه البته تاکید کرد اگر صحبتی مطرح می‌کند برای پیشرفت استقلال است وگرنه او فرهاد مجیدی بازیکن محبوبی بوده که افتخار داشته کنارش بازی کند.

او به مجیدی توصیه کرد یک مربی مولف باشد و با وجود اینکه فرهاد را کمی کم تجربه دانست گفت: مجیدی بسیاری از تصمیمات در حوزه فنی و غیرفنی را با آزمون و خطا می‌گیرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج