جرم معاون اول رئیس‌جمهور اعلام شد؛ کاندیداتوری
۱۱۱۹۶۴۰
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۷
۲۷۸۴
جدلی به پا شده در مورد کاندیداتوری اسحاق جهانگیری!انواع و اقسام ناسزای سیاسی نثار معاون اول رئیس جمهور می‌شود.جرم او اعلام شده:کاندیداتوری!

آفتاب یزد نوشت: جدلی به پا شده در مورد کاندیداتوری اسحاق جهانگیری!انواع و اقسام ناسزای سیاسی نثار معاون اول رئیس جمهور می‌شود.جرم او اعلام شده:کاندیداتوری!

دست راستی‌ها می‌نویسند او به چه حقی ردای کاندیداتوری بر تن کرده است؟آنان به گونه‌ای در این مورد قلم فرسایی می‌کنند که گویی برخی کاندیداها از کره مریخ آمده اند.زهی خیال باطل!ابتدا تا انتهای کارنامه برخی مدعیان پاستور را کنکاش کنید پر از خالی است و نقاط سیاه و خاکستری.در اصل رقابت بر سر آن است که چه کسی کمتر خطا کرده و حفیف‌تر به سفره مردم ضرر زده!آری؛این موضوع مضحک است ولی واقعیت دارد.

این روزها رسانه‌های دست راستی سیبل خوبی پیدا کردند و تصور می‌کنند اسحاق جهانگیری پله‌ای است برای رسیدن به عرش.در واقع اینگونه عنوان شده هرچقدر بهتر و سنگین‌تر معاون اول زده شود نظر بیشتری از مردم را می‌توان جلب کرد و تمام!

لازم است اسحاق جهانگیری کاندیدا شود و از کارنامه دولت در مناظره‌ها دفاع نماید.از همین رو او اکنون پا به میدان گذاشته تا همین اقدام را انجام دهد ولی سوال اینجاست آیا او کاندیدای هدف اصلاح‌طلبان است و یا مانند سال 1396 بناست در قامت یک کاندیدای پوششی باشد؟

تصور این است که اسحاق جهانگیری کاندیدای اصلی و هدف جریان اصلاحات نیست و تقریبا همان نقش پوشش را بازی خواهد کرد.البته به نظر می‌رسد این موضوع محتوم نیست ولی اگر شرایط به همین منوال ادامه پیدا کند حضور جهانگیری دو حسن را می‌تواند داشته باشد.اول برداشتن باری از روی دوش کاندیدای اصلی و هدف و دوم گیج کردن رسانه‌های پرمدعا و بی‌ادب دست راستی.تا اینجای کار او حداقل توانسته هدف دوم را محقق سازد.غالب انرژی استراتژیست‌های رسانه‌ای محافظه کاران درگیر اسحاق جهانگیری شده این یعنی تنفس و فرصت کاندیدای هدف.

در سال 1396 نیز اسحاق جهانگیری در قامت پوششی به خوبی توانست از رئیس دفاع کند و به نظر می‌رسد در 1400 نیز بتواند هم محذوریت‌های دولت را بگوید و هم میدان بازی را به میل اصلاح‌طلبان تغییر دهد. باید منتظر ماند و دید در میدان اصلی و تاثیرگذار انتخابات یعنی مناظره‌های تلویزیونی شرایط چگونه پیش می‌رود.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:66
Iran (Islamic Republic of)
08:20 - 1400/02/29
نترسید. نه فقط اسحق بلکه هر مهره دیگری هم که دارید به میدان بیاورید تا بفهمید میزان مقبولیتتان نزد مردم به چه درجه ای سقوط کرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج