ماجرای مرموز مردی که با فرازمینی‌ها زندگی کرد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۱۹۶۸۲
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰
۱۰۲۳۸
زندگی با فرازمینی‌ها موضوع فیلم مستندی بوده که بر اساس ادعا‌های عجیب شخصی با نام چارلز جیمز هال (Charles James Hall)، در سرویس آمازون پرایم پخش شده است.

گجت‌نیوز: زندگی با فرازمینی‌ها موضوع فیلم مستندی بوده که بر اساس ادعا‌های عجیب شخصی با نام چارلز جیمز هال (Charles James Hall)، در سرویس آمازون پرایم پخش شده است.

سرویس آمازون پرایم مدتی پیش مستندی با موضوع زندگی با فرازمینی‌ها منتشر کرد که داستان مردی به اسم چارلز جیمز هال (Charles James Hall) را روایت می‌کند. به گفته هال، او برای مدتی طولانی با آدم فضایی‌ها در ارتباط بوده است. در بررسی این ماجرای عجیب و باورنکردنی با ما همراه باشید.

ماجرای مرموز مردی که با فرازمینی‌ها زندگی کرد

«راه رفتن با سفید‌های قدبلند» (Walking with the Tall Whites) اسم مستندی بوده که آمازون پرایم آن را چندین ماه پیش پخش کرد. در حالی که بسیاری از داستان‌های رویارویی با فرازمینی‌ها و حتی ربوده شدن توسط این موجودات عمدتا کوتاه هستند، به ادعای هال، مدت زمان ارتباط او با آدم فضایی‌ها به قدری طولانی بود که او پس از مدتی ارتباط‌گیری با موجودات مورد نظر را یاد گرفت.

چارلز هال (عکس بالا) در سال ۱۹۶۴ وارد نیروی هوایی ارتش آمریکا شد و یک سال بعد، پایگاه نلیس (Nellis) در خارج از شهر لاس وگاس ایالت نوادا او را به عنوان مسئول زیر نظر گرفتن الگو‌های آب و هوایی منطقه کوچکی انتخاب کرد. مدتی بعد از ازدواج هال با همسرش ماری تریس (Marie-Therese)، صحبت‌های این بازنشسته نیروی هوایی ارتش آمریکا در مورد زندگی با فرازمینی‌ها و تجربه‌های او در این رابطه، شروع شد. هال در ابتدا این داستان‌ها را برای همسرش تعریف می‌کرد و با اینکه ماری تریس علاقه‌ای به بحث آدم فضایی‌ها نداشت، حرف‌های هال را باور می‌کرد.

چارلز جیمز هال و زندگی با فرازمینی‌ها

ماجرای مورد نظر برای مدت ۱۸ سال به صورت مخفیانه بین هال و همسرش باقی ماند، اما یک روز ماری تریس به صورت اتفاقی فهمید که هال در تمامی این مدت خاطرات خود از ارتباط با آدم فضایی‌ها را برای نوه‌هایش یادداشت کرده بود. پس از مطالعه این نوشته‌ها، همسر هال او را تشویق کرد تا خاطراتش را چاپ کند.

ماجرای مرموز مردی که با فرازمینی‌ها زندگی کرد

نوشته‌های این بازنشسته ارتش ایالت متحده حاوی جزئیات شگفت‌انگیزی در رابطه با تجربه زندگی با فرازمینی‌ها بوده و از زبان هال به خواننده می‌گوید که دقیقا در دو سال مورد نظر چه اتفاقاتی افتاد. با این تفاصیل، اصل داستان زمانی شروع شد که هال در سال ۱۹۶۵ به محل کار جدیدش در بیابان‌های نوادا اعزام شد.

پیش از شروع کار سایر سربازان حاضر در پایگاه در مورد افسانه‌ای به نام “Range ۴ Harry” با او صحبت کردند؛ طبق صحبت‌های سایر نظامیان، یک اسب سفید رادیواکتیو در بیابان مورد نظر وجود داشت که در سطح منطقه پرواز می‌کرد. البته هال که تصور می‌کرد همکارانش می‌خواهند سر به سر او بزارند، این صحبت‌ها را باور نکرد. با این حال بعد‌ها معلوم شد که چیزی بیشتر از یک افسانه دروغین در انتظار هال خواهد بود.


زندگی با فرازمینی‌ها در ترس و وحشت

مدتی بعد هال دید که درون علفزار‌های نزدیک منطقه، دختر بچه‌ای در حال دویدن بود؛ وقتی او به سمت موجود مورد نظر رفت، متوجه شد که آنچه دیده شبیه به کودک است، اما نه یک دختر بچه انسانی! در عین حال به هنگام نزدیک شدن به این موجود، صدای عجیب میدولارک‌ها بیشتر و بیشتر شنیده می‌شد و همین مسئله و شوک دیدن دختر بچه باعث شد تا هال با ترسی شدید به سمت آلونک‌ها فرار کند.

به هنگام فرار، هال مردی از موجودات سفید قدبلند را دید که به سمت او می‌دود و قبل از رسیدن مرد، موفق شد تا خود را به آلونک‌ها برساند. مشاهده چنین اتفاقاتی هال را به حالت روانی عجیبی وارد کرده بود و همین مسئله باعث شد تا این عضو نیروی هوایی وارد مرحله‌ای از انکار شود و مشاهداتش از رویارویی با این موجودات را به طور کلی زیر سوال ببرد.

هال می‌گوید که به باور او، مرد مورد نظر همان افسانه Range ۴ Harry بود. پس از این ماجرا، مشاهده موجودات سفید قدبلند ادامه داشت و به نظر می‌رسد که این آدم فضایی‌ها فعالیت‌های هال را زیر نظر داشتند، مکالمات او را گوش می‌کردند و در چندین محل مختلف، خود را به او نشان می‌دادند. هال در آن زمان در صحرا تنها بود و به همین دلیل شخص دیگری نمی‌توانست تجربیات مورد نظر از زندگی با فرازمینی‌ها را تایید کند. شاید این تنهایی او را دیوانه کرده بود و به همین دلیل توهماتی این چنینی به سراغش می‌آمدند؛ کسی جواب این سوال را نمی‌دانست.


شناخت سفید‌های قدبلند

در کتاب موجود اشاره شده که مرد نورانی سفید قدبلند، زن مرموز و شیء مکعبی و همچنین دختر بچه عجیب و غریب صحرا همگی واقعی بودند، اما هال نمی‌خواست که از لحاظ احساسی چنین مسئله‌ای را بپذیرد. از آنجایی که برخورد با موجودات سفید صحرا اجتناب‌ناپذیر بود و هال هم باید در این منطقه به کار خود ادامه می‌داد، او به تدریج شروع به ارتباط‌گیری با Range ۴ Harry و سایر آدم فضایی‌های اطرافش کرد.

ماجرای مرموز مردی که با فرازمینی‌ها زندگی کرد

در واقع تجربه هال از زندگی با فرازمینی‌ها در همین دوران در جریان بود و پس از قبول واقعی بودن موجودات مورد نظر، هال چیز‌های جالبی در مورد آن‌ها کشف کرد. به گفته این بازنشسته نیروی هوایی ارتش آمریکا، سفید‌های قدبلند می‌توانستند در پشت تلفن صدای انسان‌ها را تقلید کنند، اما برای ارتباط‌گیری با یکدیگر، صدای موجودات به طرز عجیبی بلند و مخصوص بود و بسیار به صدای میدولارک‌ها شباهت داشت.

در ادامه ماجرا برخورد‌های هال با سفید‌های قدبلند بیشتر و بیشتر شد و این شخص هنوز مطمئن نبود که آنچه می‌دید واقعیت دارد یا نه؟ یک روز وقتی هال در حال یادداشت‌برداری بود، دید که زنی از موجودات سفید قدبلند پشت سر او ظاهر شده و لبخند زنان، نوشته‌هایش را نگاه می‌کند. این زن پوستی سفید به رنگ کاغذ داشت، مو‌های او نازک و به رنگ پلاتینی بود و گوش‌ها، لب‌ها و سایر قسمت‌های بدنش هم کوچک بودند.


هیپنوتیزم و تجربه‌های دیگر

پس از گذشت چند دهه از تجربه هال از زندگی با فرازمینی‌ها این بازنشسته ارتش می‌گوید که آن زن می‌توانست صرف نظر از اندام‌های عجیبش، به راحتی خود را در میان انسان‌ها جا دهد. به گفته هال یونیفرمی ناشناخته به همراه یک کلاه کوچک به زن مورد نظر اجازه می‌دادند تا در هوا معلق شود و تمامی این تجربیات او را به مرز جنون رسانده بودند. همان‌طور که اشاره شد، کسی همراه با این عضو نیروی هوایی، در آن منطقه از صحرای نوادا حضور نداشت و همین مسئله باعث می‌شد تا نتوان تجربه رویارویی با سفید‌های قدبلند را با اطمینان کامل واقعی دانست.

در ادامه و با وجود احساسات عجیبی که هال تجربه می‌کرد، اتفاقاتی مانند هیپنوتیزم شدن توسط فرازمینی‌ها با وسیله‌ای مربعی رخ داد؛ در جریان آن اتفاق هال به صورت کامل به یاد نمی‌آورد که دقیقا چه چیزی پس از هیپنوتیزم شدن رخ داد، اما برخی از تجربیات هنوز برای او واضح هستند. یک روز وقتی هال در مسیری از صحرا در حال حرکت بود، یک وسیله نقلیه فرازمینی راه او را صد کرد و همین مسئله باعث شد تا هال مجبور به عقب نشینی شود و هشدار فرازمینی‌ها را جدی بگیرد.

در ماه‌های آینده از تجربه زندگی با فرازمینی‌ها اتفاقات بسیاری رخ دادند و هال چیز‌های زیادی در مورد سفید‌های قدبلند کشف کرد. به عنوان مثال، گفته شده که این موجودات می‌توانند بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ سال زندگی کنند و با استفاده از امواج صوتی با هم ارتباط بگیرند که شنیدن آن‌ها برای ما ممکن نیست. به علاوه، هال ادعا می‌کند که برای اولین بار پنج هزار سال پیش از میلادی مسیح بود که این موجودات از زمین دیدن کردند.


زندگی با فرازمینی‌ها و ادوارد اسنودن

در این بخش از مقاله با شنیدن اسم ادوارد اسنودن (Edward Snowden) به عنوان افشاگران معروف اسرار دولتی، شاید از خود بپرسید که این شخص چه ارتباطی با فرازمینی‌ها دارد؛ با این تفاصیل نکته جالب اینجاست که در سال ۲۰۱۴ اسناد محرمانه منتشر شده توسط اسنودن تا حدی با داستان هال و سفید‌های قدبلند همخوانی دارد. البته مدارک و ادعا‌هایی که توسط اسنودن مطرح شده‌اند به مقدار زیادی رنگ و بوی تئوری‌های توطئه را به همراه دارند، اما در نظر گرفتن برخی از این اطلاعات چندان هم خالی از لطف نیست.

گفته شده که بحث زندگی با فرازمینی‌ها و تجربه هال در برخورد با سفید‌های قدبلند به نوعی به آژانس جاسوسی روسیه مربوط می‌شود. اسنودن که هم‌اکنون در کشور روسیه به عنوان پناهنده زندگی می‌کند، مدت‌ها پیش اسناد مربوط به دخالت موجوداتی با نام سفید‌های قدبلند با رژیم آلمان نازی را منتشر کرد.

در این اسناد آمده که نژادی از آدم فضایی‌ها با نام سفید‌های قدبلند پس از رسیدن به زمین، در دهه ۳۰ میلادی به نازی‌ها کمک کردند تا فناوری زیردریایی‌های خود را پیشرفت دهند و تعداد زیادی از این وسایل نقلیه جنگی را بسازند. در ادامه ادعا شده که در سال ۱۹۵۴ فرازمینی‌ها با رئیس جمهور وقت آمریکا، دوایت آیزنهاور دیدار کردند و از همان زمان، رژیم مخفی که تا به امروز حکومت ایالات متحده توسط آن کنترل می‌شود را تاسیس کردند.

در پایان شما را به تماشای تریلر فیلم راه رفتن با سفید‌های قدبلند دعوت می‌کنیم:

ماجرای مرموز مردی که با فرازمینی‌ها زندگی کرد

انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:7
Iran (Islamic Republic of)
10:32 - 1400/02/29
بنظر میرسد دچار توهم شده!
Iran (Islamic Republic of)
10:58 - 1400/02/29
کل دنیا سرشون با دینشون گرم اما خبر ندارن پشت پرده این دنیا چی هست و تو کهکشانها چی میگذره تازه دارن رو میشن سال ۲۰۴۷ به زمین میان
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۹
درسته یکی از آینده اومده بود و اینو گفت البته ۲۰۴۸ میان
Germany
11:42 - 1400/02/29
وحشت ناکتر از زندگی با یک پدز قاتل نیست
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1400/02/29
اینان جن اند. انس وجن همین است مسلمان هم دارند.کافر هم .ازدواج هم دارند .عروسی هم....مثل ما در روز قیامت از کرده هایشان حساب پس دهند.
پاسخ ها
ممد جان
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۹
باهوش این داره میگه زن سفید جن شبیه زاغه سیاهه تو یک کتاب نوشته بود
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۰
اوکی الان من فهمیدم تو میدونی ایمان داری تو خوب
Iran (Islamic Republic of)
13:58 - 1400/02/29
بنظرم همون تنهایی دیوونش کرده بوده ولی خب جن و اینجور چیزا تو بیابون زیاده
پاسخ ها
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۹
صحیح ترین نظر
Iran (Islamic Republic of)
14:26 - 1400/02/29
شبیه این داستان سالها پیش در منطقه ما واقع در جنوب ایران اتفاق افتاده بود. دختر بچه ای روستایی در صحرا گم میشود بعد از مدتی او را پیدا میکنند و اون دختر بچه قضایای عجیبی تعریف میکند در مورد موجوداتی شبیه انسان که او در این مدت پیش آنها زندگی میکرده غذاهایی که به او داده بودن و چیزهای جالب دیگه... حالا آن دختر که از بستگان ماست متاهل است و آن قضایا را به خاطر دارد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۹
یه سر به روستاها بزنید،شاهدینی هستن که از این نوع ارتباطات ررو تجربه کرده باشن
Iran (Islamic Republic of)
14:45 - 1400/02/29
هیچ تکنولوژی نمیتونه به سرعت نور برسه و این فاصله تا کهکشانی دیگر واقعا قابل قبول نیست.پس یک دروغ محضه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۹
زمین چهار و نیم میلیارد سال عمر داره، شاید خیلی وقته که روی زمین هستن؟
Iran (Islamic Republic of)
19:17 - 1400/02/29
زنه سفید ننه ال هست مگه نمی توانید در کوه و بیابان جن هست
Iran (Islamic Republic of)
02:14 - 1400/02/30
به جای فرازمینی میشه گفت فرازمانی احتمالا انسانهایی هستن که از آینده به دوره ی ما سفر میکنن چون طبق نظریه انیشتن سفر در زمان امکان پذیره البته ما هنوز به این تکنولوژی نرسیدیم اما آیندگان با ابزاری که در دست دارن می تونن به گزشته که حال ما میشه سفر کنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک فرشته_فوتر