۱۱۲۱۷۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۹
۱۰۵۶۳
دو چهره سر‌شناس موسیقی پاپ کشورمان، پس از سال‌ها بار دیگر در یک ملاقات غیر‌منتظره، در کنار هم قرار گرفتند.
موسیقی ما: دو چهره سر‌شناس موسیقی پاپ کشورمان، پس از سال‌ها بار دیگر در یک ملاقات غیر‌منتظره، در کنار هم قرار گرفتند.

رضا صادقی و سیروان خسروی که پس از حاشیه‌های انتشار آلبوم «وایسا دنیا» و گفتگو‌ها و اظهار‌نظر‌های مختلف درباره آن آلبوم، بار دیگر در یک ملاقات غیر‌منتظره و کاملا اتفاقی خاطرات سال‌های دور خود را مرور کردند.

صادقی درباره این ملاقات که پس از سال‌ها اتفاق می‌افتاد گفت: «برای انجام برخی امور شخصی به خیابان سورنتو تهران رفته بودم و وقتی در حال تعمیر وسایل ماشین‌ام بودم، زانیار را دیدم و با هم خوش و بش کردیم. من و زانیار همیشه با هم رابطه قوی و خوبی داشتیم و بعد از دقایقی متوجه شدم سیروان هم در‌‌ همان حوالی است و پس از سال‌ها با هم ملاقات کردیم.»

دیدار غیر‌منتظره دو چهره مشهور پاپ در سورنتو!

خواننده آلبوم «همین...» در ادامه افزود: «ماجرای من وسیروان مثل دریای سرخ و دریای سیاه است. خیلی‌ها فکر می‌کنند که بین ما مشکلی هست ولی واقعا وقتی به هم رسیدیم به جز گپ و گفتی دوستانه و خوشحالی از دیدن یک دوست قدیمی، چیز دیگری نبود.»

وی در انتهای صحبت‌های خود نیز گفت: «قرار است به نمایندگی از از اهالی موسیقی پاپ من و سیروان خسروی جلساتی را با مسئولین ارشد موسیقی کشور برگزار کنیم و قطعا در هفته‌های آینده اخبار این جلسات را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.»

صادقی همچنین درباره زمزمه‌هایی مبنی بر حل شدن مشکلاتش با شرکت طرف قرار داد قبلی خود و اجرای قطعات پر خاطره‌اش در کنسرت تهران گفت: «بله خوشبختانه فعلا مشکلات بر طرف شده و در کنسرت تهران وایسا دنیا، تو با منی، دیگه مشکی نمی‌پوشم، چراغا رو خاموش کن، ممنونم و... را اجرا خواهیم کرد و قطعا شب ویژه‌ای را برای دوستان ساده و صبورم به ارمغان خواهیم آورد. همین جا تشکر می‌کنم از مدیریت شرکت ایران‌گام آقای حسین‌خانی و امیدوارم کنسرت تهران مقدمه‌ای باشد برای موفقیت‌های بعدی.»

گفتنی‌ست کنسرت این خواننده در تهران در تاریخ ۱۸ و ۱۹ خرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و به همت موسسه «آوای هنر» برگزار خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج