زن رمال؛ پشت پرده اسیدپاشی روی وکیل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۲۹۱۰
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۷
۲۰۲۸
مرد وکیلی که زن رمال را به دام انداخته بود، از سوی او مورد حمله اسیدی قرار گرفت و سوزانده شد.

شرق: مرد وکیلی که زن رمال را به دام انداخته بود، از سوی او مورد حمله اسیدی قرار گرفت و سوزانده شد.

متهم در دادگاه ادعاهای جدیدی را مطرح کرد. به گزارش خبرنگار ما، تیر سال ۹۸ نگهبان یک ساختمان در خیابان یوسف‌آباد با کلانتری تماس گرفت و از وقوع اسیدپاشی خبر داد. مرد نگهبان که هراسان بود، گفت: دقایقی قبل چهار مرد و یک زن وارد دفتر وکیل دادگستری به نام سیاوش شدند و پس از درگیری با او، روی وکیل اسید پاشیدند و گریختند.

با این تماس، مأموران کلانتری راهی دفتر وکیل دادگستری شده و با پیکر نیمه‌جان سیاوش روبه‌رو شدند. سیاوش که از ناحیه شکم به‌شدت سوخته بود، به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. بررسی فیلم ضبط‌شده دوربین مداربسته نشان می‌داد چهار مرد و یک زن سوار دو ماشین شده و از محل فرار کرده‌اند. با به‌دست‌آمدن شماره پلاک‌ها، مأموران تحقیقات گسترده‌ای را برای دستگیری عاملان این اسیدپاشی در دستور کار قرار دادند.

این در حالی بود که وکیل جوان نیز به هوش آمد و شرایط بازجویی از سوی پلیس را به دست آورد. سیاوش پس از بهبودی نسبی، در تشریح جزئیات ماجرا گفت: مدتی قبل خانم دکتری که موکل قدیمی من بود، سراغم آمد و خواست وکالت خواهرش را قبول کنم. او می‌گفت مدتی قبل خواهرش در یک آرایشگاه با زنی رمال آشنا شده و زن رمال در ازای گرفتن ۱۲۰ میلیون تومان به او قول داده تا نسخه سحرآمیزی به او بدهد تا مشکلات کاری شوهرش حل شود.

این وکیل دادگستری ادامه داد: خانم دکتر می‌گفت زن رمال وقتی فهمیده با خانواده ثروتمندی روبه‌روست، از خواهرم ۷۰۰ میلیون تومان پول خواسته و او را تهدید کرده اگر این مبلغ را به او ندهند، با طلسم و جادو زندگی‌اش را نابود می‌کند. خواهرم در دادسرای ناحیه ۴ از او شکایت کرده و حالا تقاضا دارم وکالت خواهرم را قبول کنید و حقش را از زن رمال بگیرید.

سیاوش گفت: بعد از شنیدن حرف‌های خانم دکتر، وکالت خواهرش را بر عهده گرفتم و توانستم دستور جلب زن رمال را بگیرم، اما همین موضوع باعث دردسر شد. این مرد در تشریح جزئیات روز اسیدپاشی توضیح داد: آن روز در دفترم بودم که زن جوانی که چند روز قبل به دفترم آمده بود، همراه یک مرد وارد شدند.

بعد از آنها سه مرد دیگر به دفترم آمدند. ما مشغول صحبت بودیم که یکی از آنها به بهانه نوشیدن آب به آشپزخانه رفت، اما یکباره پرچمی را که روی میز بود، برداشت و بر سرم کوبید. یکی از آنها گلویم را گرفت و می‌خواست من را خفه کند که بیهوش شدم و وقتی به هوش آمدم که سوزش شدیدی روی بدنم احساس کردم و فهمیدم آنها روی شکمم اسید پاشیده و گریخته‌اند.

حالا بعد از چند روز متوجه شده‌ام پرونده خواهر خانم دکتر را نیز با خود سرقت کرده‌اند و من شک ندارم آنها از طرف زن رمال برای این کار اجیر شده بودند. با اطلاعاتی که وکیل دادگستری به مأموران پلیس داد، چهار مرد و یک زن ردیابی و بازداشت شدند و اعتراف کردند از سوی زن رمال به نام مینا برای اسیدپاشی و سرقت پرونده‌ای که سیاوش وکالت آن را بر عهده گرفته بود، اجیر شده بودند. به‌این‌ترتیب مینا نیز ردیابی و بازداشت شد و گفت: وقتی فهمیدم زن جوان از من شکایت کرده و وکالتش را به یک وکیل خبره داده، ترسیدم و به این فکر افتادم تا با سرقت پرونده، وکیل را از پیگیری آن منصرف کنم.

با افشای ماجرا برای چهار مرد و یک زن اجیر‌شده به اتهام اسیدپاشی و برای مینا به اتهام معاونت در اسیدپاشی کیفرخواست صادر و پرونده آنها برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای جلسه، وکیل دادگستری به تشریح شکایتش پرداخت و گفت: اسیدپاشی روی بدنم صدمات جبران‌ناپذیری به من وارد کرده است. من از همه متهمان شکایت دارم و برایشان اشد مجازات می‌خواهم. سپس مهدی ۵۴‌ساله که متهم ردیف اول بود، روبه‌روی قضات ایستاد و گفت: من پیک‌موتوری بودم و چهار سال قبل از طریق خواهرم با مینا آشنا شدم. من می‌دانستم او رمال است و نسخه‌های سحر‌آمیز را با موتور به مشتریان او می‌رساندم. آخرین‌بار از من خواست سراغ وکیل دادگستری بروم و از او انتقام بگیرم. مینا می‌گفت سر مسائل ناموسی باید او را تنبیه کنم. او از من خواست برای اجراي نقشه از چند مرد و یک زن دیگر نیز کمک بگیرم.

به‌ همین‌ خاطر موضوع را با سعید، جواد و بهروز که در آژانس کار می‌کردند، در میان گذاشتم. طبق نقشه، سعید به همراه دختر جوانی به نام نازنین که از قبل دفتر وکیل را بررسی کرده بود، به آنجا رفتند. سپس من به همراه بهروز و جواد وارد شدیم و به سیاوش حمله کردیم. مینا از من خواسته بود تا اسید را روی صورت سیاوش بپاشم، اما دلم برایش سوخت و اسید را روی شکم او ریختم.

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود، ابراز پشیمانی کرد و گفت: من فریب حرف‌های مینا را خوردم و فکر کردم به‌ خاطر مسائل ناموسی از من خواسته تا دست به چنین کاری بزنم. مینا بعد از این ماجرا ۲۰ میلیون تومان به من داد تا آن را بین همدستانم تقسیم کنم.

دو مرد و زن جوان نیز به دفاع پرداختند و گفتند از ماجرای پرونده مینا هیچ اطلاعی نداشتند و فریب خورده‌اند؛ زیرا گمان می‌کردند به خاطر مسائل ناموسی قرار است وکیل دادگستری را گوشمالی بدهند.

سپس مینا که با قرار وثیقه آزاد بود، روبه‌روی قضات ایستاد و ادعای جدیدی را مطرح کرد. وی گفت: من از سوی رمال بزرگی که از بچگی پیش او رمالی را یاد گرفتم، اجیر شدم تا از خانم دکتر ۷۰۰ میلیون تومان اخاذی کنم، اما او حالا به‌‌ طرز مرموزی کشته شده است. او من را مجبور کرده بود با حرف‌هایم خواهر خانم دکتر را فریب بدهم و از او پول بگیرم، اما وقتی فهمید او از من شکایت کرده، نقشه اسیدپاشی را کشید.

با این ادعا، قضات دادگاه قرار وی را تشدید و مینا را روانه بازداشتگاه کردند. پرونده برای ازسرگیری تحقیقات به دادسرا برگردانده شد تا پس از تکمیل تحقیقات، متهمان بار دیگر از خود دفاع کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:2
Iran (Islamic Republic of)
07:58 - 1400/03/09
تو این سلمونی های زنانه فالگیر هس و بعضی هاشون توهم پزشک زیبایی و روانشناس و روانپزشک رو دارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فرش تارنگ_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر