وزارتخانه به دست و پای فتح‌الله‌زاده بیفتد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۳۱۱۳
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
۱۷۸۰
معاون اسبق باشگاه استقلال گفت: وقتی هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه به هیچ وجه با هم تفاوت نداشته باشند بهترین تصمیم عدم همکاری با یکدیگر است.

خبرورزشی - استعفای دسته جمعی مدیران باشگاه استقلال در اعتراض به برخی اقدامات مدیر عامل این مجموعه، موج جدیدی از نگرانی را بین هواداران استقلال ایجاد کرده است. بهرام امیری در گفتگو با خبرورزشی به وضعیت عجیب و بحرانی استقال واکنش نشان داده است که در زیر می‌خوانید:

استعفا بهترین تصمیم بود

بهرام امیری ابتدا درباره موضوع استعفای هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: وقتی مدیرعامل با هیئت مدیره هیچ جوره تفاهم ندارند این بهترین تصمیم است. هنگامی که تصمیمات از جای دیگری گرفته می‌شود و فقط زندان رفتن و درگیری با بدهی های مالی و مشکلات اداری برای اعضای هیئت مدیره باقی می ماند قطعا این بهترین راهکار برای خلاص شدن از این وضعیت است.

مدیرعامل باید با باشگاه هماهنگ باشد نه وزارت

معاون اسبق استقلال افزود: وقتی مدیرعامل باشگاه همه کارهایش را با وزارت ورزش هماهنگ می‌کند، کار به مشکل بر می‌خورد و این در حالی است که مدیرعامل باید مجری مصوبات هیئت مدیره در باشگاه باشد.

نباید دنبال علاج موقت رفت

معاون اسبق باشگاه استقلال تصریح کرد: با این شرایطی که استقلال در لیگ برتر دارد هیچ شانسی برای قهرمانی وجود نخواهد داشت. در جام حذفی هم باید خوش شانس باشد تا یکی دو مرحله بالا بیاید و شاید قهرمان شود! به همین خاطر به نظر من بهتر است به جای امیدوار شدن به اتفاقات کوتاه‌مدت، وضعیت باشگاه هر چه سریعتر مشخص شود تا تیم بتواند در این برهه خوب یارگیری کند تا در دور بعدی مسابقات لیگ قهرمانان با قدرت وارد شود. رفتن دنبال اما و اگرها در این شرایط حاصلی جز اتفاقات هفت هشت سال اخیر نخواهد داشت.

استقلال نیاز به تقویت دارد

امیری در این باره که مدیران باشگاه در بخشی از استعفانامه خود به موضوع صحبت‌های مربوط به تمدید قرارداد با مددی پیش از حضور تیم استقلال در لیگ قهرمانان اشاره کرده بودند، خاطرنشان کرد: من درمورد تک بازیکن صحبت نمی کنم. دیاباته، قائدی، میلیچ یا هر بازیکن دیگری بالاخره قراردادشان تمام می شود. بحث بر سر این است که ما غیر از این بازیکنان در برخی پست‌ها هم ضعف داریم و باید با جذب بازیکنان خوب آنها را از بین ببریم.

مدیریت با پول این و آن، مدیریت نیست

وی اضافه کرد: در گذشته ثابت شده که با حضور مدیران کاربلدی مانند آقای فتح الله زاده برنامه ریزی روی فصل نقل و انتقالات به گونه‌ای بود که استقلال همواره مدعی قهرمانی بود. مدیریت این نیست که ما با پول نامداری یا دیگران کاری انجام بدهیم و اسم خودمان را مدیر بگذاریم.

نمی دانند سال ۸۱ قهرمان پایه های ایران بودیم!

مدیر اسبق تیم های پایه باشگاه استقلال تاکید کرد: چرا اینقدر اتفاقات معمولی در تیم های پایه را در بوق و کرنا کردند؟ ما در سال ۸۱ در رده جوانان و امیدها قهرمان ایران شدیم. یعنی از تهران گذشته بودیم. ۱۶ بازیکن پایه ما در تیم‌های ملی پایه فیکس بودند و ۶۴ بازیکن پایه استقلال در لیگ برتر فوتبال بازی کردند. اما این قبیل افتخارات را اصلاً به حساب نمی آوردیم که این افراد امروز این چنین به آنها می بالند و آن را در بوق و کرنا می‌کنند.

جوانان استقلال را به کره جنوبی دعوت می کردند

امیری ادامه داد: آن زمان تیم امید استقلال را به خارج کشور دعوت می کردند تا به عنوان حریف تدارکاتی بازی کند. تیم جوانان استقلال در تورنمنت کره جنوبی شرکت می کرد. اینها از نظر من که در آن مقطع کنار ۳۵ سمتی که در باشگاه داشتم مدیر تیم‌های پایه هم بودم کوچکترین شان بود.

از پایه ها کاپیتان تیم ملی تحویل دادیم

امیری درباره فعالیت تیم‌های پایه باشگاه گفت: ما این همه بازیکن را با ۱۰ توپ چهل تیکه پاره و پوره آن هم در زمین مرغوبکار تحویل لیگ و تیم‌های ملی می‌دادیم. آندرانیک تیموریان که کاپیتان تیم ملی ایران بود، مجتبی جباری، وحید طالب لو، امیرحسین صادقی، پیروز قربانی، میثم منیعی، خسرو حیدری و خیلی‌های دیگر همه از پایه تیم‌های استقلال می آمدند. اینها همه به مدیریت باشگاه ربط داشت.

وزارتخانه باید به دست و پای امثال فتح اله زاده بیافتد

امیری افزود: الان مدیریت باشگاه استقلال و شرایط این مجموعه طی سالهای گذشته به جایی رسیده که کل سهمیه استقلال در تیم ملی فقط یک مهدی قائدی است. همین چند سال پیش فتح الله زاده کاپیتان تیم ملی، جواد نکونام را به استقلال آورد. آنهایی که این مدیران را نمی شناسند بهتر است درباره امثال اولیایی و قریب اطلاعاتشان را به روز کنند و ببینند اینها چقدر برای استقلال تلاش کردند. باید بنشیند و در این باره تحقیق کنند. به خدا من جای مسئولان وزارت ورزش بودن به دست و پای یکی مثل فتح‌الله‌زاده می‌افتادم تا در این باشگاه مدیریت کند. فتح الله زاده اگر برای استقلال هزینه می کرد در عوض پنج برابرش جام می آورد. بیشتر از نیمی از جام های موجود در تالار افتخارات باشگاه مربوط به همان دوران تیم‌های پایه استقلال است. این‌ها برای ما چیزی نبود.

همه توان مددی همین است

وی خاطرنشان کرد: امروز باشگاه استقلال مدیرعامل ندارد. اصلاً جایگاه‌ها مشخص نیست معاونت‌ها تعیین نشده‌اند. برای همین است که افرادی مانند فکری و مجیدی می آیند و می سوزند و می روند. مددی کجای فوتبال بوده که الان از او توقع داریم استقلال را قهرمان کند؟ او همه توانش همین است.

عضو هیأت مدیره باید دنبال بازیکن باشد؟

امیری تصریح کرد: امروزه نگاهی به اعضای هیئت مدیره باشگاه بکنید و آنها را با افرادی همچون آقایان آقا محمدی، ایروانی، امیدوار رضایی، تاجرنیا، قریب، اولیایی، فتح‌الله‌زاده، میرولد و امثالهم مقایسه کنید. اسم این افراد به اندازه ای بزرگ بود که بازیکن جرأت نمی‌کرد برود و آنها را ببیند. حالا امروز عضو هیئت مدیره به تمرین می رود تا کنار بازیکنان عکس بگیرد.

هیأت مدیره استقلال استعفا را به زندان ترجیح داد/ وزارتخانه به دست و پای فتح اله زاده بیفتد/ مددی کجای فوتبال بوده که از او توقع قهرمانی داریم؟

عاشقی با مدیر شدن فرق دارد

امیری افزود: عاشقی و مدیریت هیچ ربطی به هم ندارند. در دوران حضور مدیران قبلی هم افرادی مانند ابزارچی‌ها، اصفهانی‌ها، دباغ‌‎ها، شفیع زاده‎‌ها و... کنار استقلال بودند و به عشق این تیم کمک مالی هم می دادند اما هرگز به خودشان اجازه نمی‌دادند در امور مدیریتی دخالت کنند.

از سال ۶۹ در استقلال بودم که حرف می زنم

مسئول قدیمی استقلال گفت: این افرادی که امروز در استقلال هستند آیا می دانند ساختمان گیتی کجا بود؟ من اگر در این باره صحبت می کنم از سال ۶۹ معاونت باشگاه را تجربه کرده‌ام. همین تازگی امیرارسلان مطهری را بدون سروصدا و بوق و کرنا با کمترین عدد و رقم به استقلال آوردم و این پسر در همان بدو ورود دو گل به پرسپولیس زد ولی دوستان دیگر چه کردند؟ شکایت پشت شکایت از نساجی، فولاد، ماشین سازی و غیره رسید. متأسفانه افرادی مانند سعادتمند که اینکاره نبودند در باشگاه همه چیز را از بین برده اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:24
Germany
17:55 - 1400/03/09
درست است
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
اینها همه درست است ..ولی باید بابا مسعود اجازه بده که نیروی خاص کلکش کنده بشه .. مهره ی وزارت و ....در استقلال مدیریت میکند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
انجمن پرستاری ایران_1
سفیر بار ساقدوش_1
انجمن پرستاری ایران_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
انجمن پرستاری ایران_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
انجمن پرستاری ایران_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو