مرد صاحب‌کار؛ متهم به آزار و اذیت دستیار جوان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۳۲۵۹
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۹
۳۳۱۹
پرونده مردی که متهم است دستیارش را مورد آزار و اذیت قرار داده است، در دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی می‌شود.

شرق: پرونده مردی که متهم است دستیارش را مورد آزار و اذیت قرار داده است، در دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی می‌شود.

پرونده اتهامی این فرد با شکایت دستیار جوانش به جریان افتاد و مأموران با اظهارات دختر جوان متوجه شدند او سال‌ها دستیار متهم بوده و چندی پیش مورد سوء‌استفاده قرار گرفته است. با توجه به شکایت مطرح‌شده پلیس متهم را بازداشت کرد، اما این مرد داستانی به جز آنچه دختر جوان گفته بود، برای مأموران تعریف کرد.

دختر شاکی به مأموران گفت: به‌عنوان دستیار در محل کار متهم مشغول به کار هستم. این مرد را به‌خوبی می‌شناختم و می‌دانستم متأهل است. من همیشه به او اعتماد داشتم و به‌عنوان دستیار در کنارش کار می‌کردم؛ اما آخرین‌بار وقتی در اتاقم مشغول کار بودم، او به اتاق آمد و من را آزار داد.

گفته‌های این دختر که سمانه نام دارد، در حالی بود که متهم اعلام کرد رابطه‌ای که او با دستیارش دارد، رابطه‌ای طولانی‌مدت است و او به‌ دروغ ادعا کرده مورد تجاوز قرار گرفته است. این مرد گفت: من سال‌ها بود که با دستیارم کار می‌کردم و ما با هم رابطه داشتیم؛ من او را صیغه کرده بودم و با اینکه همسر داشتم، اما چون از دستیارم خوشم می‌آمد، با او وارد رابطه شدم. بعد از چند سال رابطه ما خراب شد؛ چون دستیارم اصرار داشت که من از همسرم جدا شوم و من نمی‌خواستم این کار را بکنم.

متهم گفت: این مسئله برای دستیارم گران تمام شد و حالا ادعا کرده من او را مورد تجاوز قرار داده‌ام؛ در‌حالی‌که این ادعا درست نیست. این در حالی بود که پزشکی قانونی تأیید کرد دختر جوان مورد آزار جنسی قرار گرفته و وضعیت جسمی او این موضوع را تأیید می‌کند. به‌این‌ترتیب پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. متهم این‌بار توضیح داد: من و سمانه سال‌هاست با هم دوست هستیم و به خواست خودش با او رابطه داشتم. من حتی او را صیغه کرده بودم. او در این سال‌ها گمان می‌کرد قصد دارم از همسرم جدا شوم و او را به عقد دائم دربیاورم، اما چون با این موضوع مخالفت کردم و همسرم را طلاق ندادم، از من شکایت کرده تا آبروی من را ببرد.

این مرد نتوانست مدرکی برای اثبات ادعایش به دادگاه ارائه دهد، اما وقتی پلیس به بررسی ریز مکالمات تلفنی و پیامک‌های ارسال‌شده بین شاکی و متهم پرداخت، به رابطه آنها پی برد. به‌این‌ترتیب متهم در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و از اتهام تجاوز به‌عنف تبرئه شد.

قضات دادگاه این مرد را به خاطر رابطه پنهانی به ۹۹ ضربه شلاق و دو سال تبعید به منطقه بد آب‌و‌هوا محکوم کردند، اما متهم به این حکم اعتراض کرد و رأی در دیوان عالی کشور نقض شد.

در دور دوم محاکمه نیز دادگاه حکم شلاق و تبعید صادر کرد و گفته‌های دختر جوان درباره تجاوز را قبول نکرد، اما این دختر به رأی صادره اعتراض کرد. او مدعی شد از اعتمادی که به متهم داشته، سوءاستفاده شده است. این دختر گفت: این فرد صاحب‌کار من بود و در روز چند بار با او صحبت و وقت‌ها را تنظیم کرده و سعی می‌کردم کارها را پیش ببرم. این مکالمات جنبه خصوصی نداشت، اما متهم از این مکالمات سوء‌استفاده و آنها را به‌عنوان مکالمه عاشقانه معرفی کرده است.

درحالی‌که تماس‌های طولانی‌مدت من با او به دلایل کاری بوده است. او گفت: این مرد مستحق مرگ است و باید اعدام شود. او به من تجاوز کرده است. به‌این‌ترتیب یک‌بار دیگر پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد و این‌بار حکم صادره به نفع دختر جوان نقض شد و دیوان عالی کشور اعلام کرد با توجه به گفته‌های دختر جوان تحقیقات بیشتری باید در این زمینه انجام شود. درحالی‌که قرار بود پرونده در شعبه 9 دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گیرد، به‌دلیل ابتلای متهم به بیماری کرونا رسیدگی به آن به بعد از بهبودی متهم موکول شد و پرونده همچنان در نوبت رسیدگی قرار دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:20
Iran (Islamic Republic of)
08:51 - 1400/03/10
دختره دروغ میگه
پاسخ ها
مهدی رنگرز
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
دیوان عالی کشور هم جالب هست. هر چیزی داخل آن می رود در هر مرحله ای نقض میشود. خب در دفعات قبلی دقت بیشتری میکردند که نیاز به نقض چندین باره نباشد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
صددرصد دختره دروغ میگه.گفتگوی طولانی اونم در یه تماس برا هماهنگی؟ باهم رابطه از قبل داشتن ولی مرده فریبش داده پس حکم دادگاه بهترین حکمه
احمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
معلوم نیست.مگر اینکه شما دقیقاًاطلاع داشته باشی.
Iran (Islamic Republic of)
09:11 - 1400/03/10
اخرش تکلیف سمانه روشن نشد
Iran (Islamic Republic of)
09:18 - 1400/03/10
دختران باید حواسشون به نامردهای شیطان صفت باشه که تعدادشون زیاده؛چرا باید دختر با مرد نامحرم مراوده داشته باشه؟اگه به احکام اسلامی به اندازه سرِ سوزن توجه داشتیم این مشکلات پیش نمی اومد.
پاسخ ها
سید
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
پسرها باید حواستون باشه گیر این دخترهای خانه خراب کن نیوفتین اگر میخواین یکی صیغه کنید قانونی اینکار کنید اگر به اسلام اهمیت میدادن این اتفاق نمی افتاد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر