رجایی: مناظره اول مردم را در رای ندادن مصمم کرد
۱۱۲۵۶۳۲
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
۱۶۳۸
غلامعلی رجایی، فعال سیاسی اصلاح طلب در انتقاد از عملکرد همتی و مهرعلیزاده در مناظره اول گفت: «هر دو نامزد بحث‌ را شخصی کردند و این دون شان نامزدی بود. به طور کلی این مناظره خوب نبود و به نظر من برخی که قصد رای دادن را ندارند، مصمم‌تر کرد که رای ندهند».

 دیده بان ایران به نقل از وب سایت «آزادی»؛ غلامعلی رجایی، فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: «به نظر من افکار عمومی بعد از این مناظره بیشتر دریافت که چینش نیروهای سیاسی درست نبوده است و می‌شد گزینه‌های بهتری داشت.

رجایی:

* (در انتقاد از عملکرد همتی و مهرعلیزاده در مناظره اول): «هر دو نامزد بحث‌ را شخصی کردند و این دون شان نامزدی بود. به طور کلی این مناظره خوب نبود و به نظر من برخی که قصد رای دادن را ندارند، مصمم‌تر کرد که رای ندهند».

* «این مناظره نشان داد که طبق ارزیابی‌های قبلی آقایان زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی و احتمالا جلیلی نامزد پوششی رئیسی هستند و انصراف خواهند داد.»

* «به نظر من در این انتخابات نهایتا سه یا چهار نامزد باقی خواهند ماند. البته ممکن است همتی و مهرعلیزاده به نحوی باهم کنار بیایند و سه گزینه یعنی رئیسی، رضایی و یکی از دو نامزد مستقل بر اساس نظرسنجی‌ها با هم رقابت کنند».

* «شاید حزب کارگزاران نهایتا از همتی حمایت کند اما جبهه اصلاحات که می‌تواند سبد رای او را تغییر دهد، در موضوع خود مصمم است. همتی هم در مناظره به گونه‌ای ظاهر نشد که تغییری در این تصمیم ایجاد شود».

* «فقط مهرعلیزاده علیه همتی نیست و ممکن است در ادامه شاهد 5 به 1 شدن این رقابت باشیم. برای همین همتی سعی کرد که یک دو قطبی بار رئیسی ایجاد کند اما فکر نمی‌کنم موفق باشد».

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:30
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج