کربکندی: اسکوچیچ در تیم‌ملی همدلی ایجاد کرد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۶۳۹۶
۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۸
۵۹۳
یک پیشکسوت فوتبال می‌گوید که فوتبال ایران برتر از فوتبال عراق است اما همواره کار فوتبال ایران مقابل این تیم گره می‌خورد.

ایسنا: یک پیشکسوت فوتبال می‌گوید که فوتبال ایران برتر از فوتبال عراق است اما همواره کار فوتبال ایران مقابل این تیم گره می‌خورد.

رسول کربکندی درباره عملکرد تیم ملی در مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: تیم ملی ما آنقدر مهره و بازیکنان با ارزش دارد که دست سرمربی برای تاکتیک‌های مختلف باز است. در خط میانی و در خط حمله بازیکنانی داریم که کنترل‌شان آسان نیست. در بازی اول با توجه به این‌که بازیکنان چندان کنار هم بازی نکرده بودند و هماهنگی نداشتند، نمایش خیلی دلچسبی ندیدیم و حریف را هم خیلی حریف سختی در نظر نگرفتیم.

او ادامه داد: در بازی دوم با توجه به شکستی که قبلا مقابل بحرین داشتیم، بازی برای ما بسیار حساس بود. در نیمه اول بحرین خیلی خوب فشار آورد و جمع شد و فضا را از ما گرفت. ما هم به جز یکی دو موقعیت نصفه و نیمه چندان موقعیتی نداشتیم. در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام شد، شناخت بیشتری از حریف پیدا کردیم و حریف هم آن توان نیمه اول خودش را نداشت. پاشنه آشیل این تیم در عمق خط دفاعش بود و بازیکنان ما هم تواستند از همین نقطه به گل برسند.

این پیشکسوت فوتبال با بیان این‌که "حریف برای جبران گل آمد و فضای بیشتری به تیم ما داد،" گفت: دو مهاجم حرفه‌ای ما از فرصت‌ها خیلی خوب استفاده کردند و با پاس‌هایی که به هم می‌دادند توانستند دو گل دیگر بزنند و بازی را برنده شویم. در ادامه باید به مصاف کامبوج برویم که بازی سختی برای ما نیست و بعضی‌ها اعتقاد دارند که باید به بازیکنان اصلی استراحت داده شود. قطعا مربی از همه بازیکنان به تناوب استفاده می‌کند.

او ادامه داد: سختی کار ما مقابل عراق است و این تیم سال‌هاست که گربه سیاه ما شده و همیشه مقابل ما با انگیزه و با روحیه بازی می‌کند و از فوتبال ما شناخت کاملی دارد و خیلی خوب می‌جنگد تا مقابل ما نتیجه بگیرد. ما در مقابل عراق نباید گل دریافت کنیم و اگر این اتفاق رخ دهد، با شیوه‌های مختلف می‌توانند ما را تحت تاثیر قرار دهند. تیم ما روز به روز آمادگی بهتری پیدا خواهد کرد و با حضور لژیونرها و بازیکنان باکیفیت‌مان با ایجاد یک تاکتیک مناسب می‌توانیم عراق را شکست دهیم. اگر مثل بازی با بحرین بتوانیم ابتدا گل بزنیم و حریف جلوتر بیاید، می‌توانیم به گل‌های بعدی هم دست پیدا کنیم.

کربکندی درباره عملکرد اسکوچیچ گفت: من از نظر فنی او را از همان ابتدا قبول داشتم و در حد باشگاهی او را مربی خوبی می‌دانستم اما اکنون حضور در تیم ملی برای او یک سکوی پرتاب است. اگر نتیجه نگیرد چیزی را از دست نمی‌دهد اما اگر بتواند با این تیم پر مهره نتیجه بگیرد، صاحب اعتبار بالایی می‌شود. اگر تیم‌مان را به جام جهانی ببرد خود به خود به یک مربی بین المللی تبدیل می‌شود. من کار او را قبول دارم و کمک‌های خوبی هم در کنار خود دارد. وحید هاشمیان مدت‌هاست که با تیم ملی است و می‌تواند کمک کند.

او ادامه داد: اسکوچیچ تمرکزش را روی لژیونرها گذاشته و آن‌ها اگر هماهنگی پیدا کنند، شرایط بهتر از این هم خواهد شد. اسکوچیچ با آرامشی که دارد توانست در تیم همدلی ایجاد کند و کریم باقری هم با حضورش در تیم ملی می‌تواند صمیمیت را بیشتر کند. انتخاب این کمک مربی‌ها انتخاب‌های خوبی بود. اسکوچیچ نشان داد که تحقیق و مطالعه می‌کند و از تجربه دیگران در کارش استفاده می‌کند.

این پیشکسوت فوتبال در پایان درباره پیش بینی‌اش از ادامه بازی‌ها گفت: هر چه جلوتر می‌رویم هماهنگی تیم‌مان بیشتر می‌شود. فوتبال ما برتر از فوتبال عراق است اما بعضی تیم‌ها همیشه یک مانع هستند و فوتبال ما مقابل این تیم گره می‌خورد. البته تیم ما با شرایطی که دارد می‌تواند این مرحله را پشت سر بگذارد و به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر